in

ÖğreticiÖğretici SüperSüper ÜzücüÜzücü BeğendimBeğendim

Adobe Illustrator CC 2018 Full Ücretsiz İndir

Adobe Illustrator CC 2018’e Genel Bakış

Adobe Illustrator CC 2018, illüstrasyonlar, dijital grafikler, web içeriği, mobil ve video içeriği vb. Oluşturmak için kullanılabilecek yararlı bir uygulamadır. Büyük dosyalar üzerinde şaşırtıcı hızlar sunarak iş akışınızı artıracak Mercury Performans Sistemi var.

Adobe Illustrator CC 2018, sonsuz ölçeklenebilir grafikler oluşturmanıza olanak tanıyan karmaşık vektör çizim araçlarına sahiptir. Üretkenliği en üst düzeye çıkaracak arayüz ile çalışmak kolay ve sezgisel. Çalışma alanlarını sorunsuz bir şekilde geçirebilir ve onları sıfırlamaya karar verene kadar düzen değişikliklerini koruyabilirsiniz. Vektör grafikleriniz için en iyi doğruluğu sağlayacak gerekli tüm araçlara sahiptir. Görüntü izleme motoru, oluşturulan vektörlerin doğru ve temiz bir görünüme sahip olmasını sağlar. Fırça paleti, yeni bir fırça oluşturmak için oldukça zengin ve Blob Brush and Bristle bunlara örnektir. Kabarıklık Fırçası tek bir vektör şekli üretir ve Kıl, daha doğal bir görünüm elde etmek için gerçekçi vuruşlar elde etmenize izin verir. Tüm Adobe Illustrator CC 2018, dijital grafiklerinizde hassasiyet ve hassaslık isteyen kullanışlı bir uygulamadır.

Adobe Illustrator CC 2018 Teknik Kurulum Ayrıntıları

Yazılımın Tam Adı: Adobe Illustrator CC 2018

Kurulum Dosya Adı: Adobe_Illustrator_CC_2018_v22.0.0.243.zip

Tam Kurulum Boyutu: 4,4 GB Kur Türü: Çevrimdışı Yükleyici / Tam Tek Başına Kurulum Uyumluluk Mimarisi: 32 Bit (x86) / 64 Bit (x64) Ekleyen Son Sürüm Sürümü: 27 Ekim 2017 Geliştiriciler: Adobe

Adobe Illustrator CC 2018 için Sistem Gereksinimleri

Adobe Illustrator CC 2018’i ücretsiz indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

İşletim Sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10 Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.

Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan gerekir.

İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.

Adobe Illustrator CC 2018 Free Download Adobe Illustrator CC 2018’i Ücretsiz İndirmek için aşağıdaki düğmeyi tıklayın. Bu, çevrimdışı yükleyici ve Adobe Illustrator CC 2018 için bağımsız kurulumdur. Bu hem 32 bit hem de 64 bit pencerelerle uyumlu olacaktır.

Yazar Burak Sakarya

Müzik ve Teknolojiyle arası iyi olan bir zat-ı muhterem.

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Su Altındaki Gözünüz; Yeni Teknoloji Su Altı Dronu

Otel V3 Scripti Ücretsiz İndir