Birini kendinize nasıl çekersiniz? Gelin çekim yasasına ve ne yapabileceklerimize bakalım

Çekim yasası:

Her şeyden önce bu konuda rahat olmanız ve inançlı olmanız gerekiyor. Çünkü inanmazsanız, evrene mesajlarınız olumsuz gider.

Kimileri buna inanmayacak olabilir, ama bu bir sihir değil ! Bu bilinçaltınızın gücü ve evrene gönderdiğiniz mesajlarla ilgilidir.  Bir ritüel ya da totem yapmadan önce bunu başaracağınıza kendinizi ikna etmeniz gerekir. Çünkü herhangi bir konuda olsun “Ya ben bunu başaramıyorum” gibi benzeri şeyler söylediğiniz zaman bilinçaltınız bunun böyle olması için çaba sarf eder; çünkü bilinçaltımız olumlu ve olumsuzu ayıramaz. Yani bir şey isterken olumlayarak isteyelim. İyiyi düşünmeyi alışkanlık haline getirelim. Geçmişteki kötülükleri unutun ve bağışlayın, olacak güzel şeylere odaklanın; olacağını biliyorum. Neye inanırsan bir gün onu yaşarsın.

Kendinizi böyle şeyler yapmadan önce ikna etmeniz için ortalama 21 gün harcamanız gerekir. Araştırmalara göre beynimizin bir şeye ikna süresi 21 gündür. Neyse, çok uzatmadan konumuza geçiyorum.

 

Geeeçtim evet önce zihnimizi  boşaltmak ve kendimizi gereksiz düşüncelerden arındırmak için 7 saniye egzersizi yapmaya ne dersiniz? Ben olur derim. Aslında bunu her şey için yapabilirsiniz, bu yapacağımız uygulamalardan önce de. Şimdi egzersize geçelim:

meditasyon pozu

Evet egzersizden önce alacağımız pozisyon bu. Öyle çok eğilip bükülmeye gerek yok bacaklarımız bu şekilde olsa da olur, kasmayalıımm. Yavaş yavaş 7 saniyede nefes alalım, 7 saniye tutalım, 7 saniyede verelim ve bunu 7 kez tekrarlıyoruz. Ama özenli olmaya özen gösterin, emek olmadan yemek olmaz.

Aşk sihri 

Bunu birini kendinize çekmek için de kullanabilirsiniz, her hangi bir şey için de. Bir şeyi dilerken sürekli düşünmememiz gerekiyor. Burada düşünceyi serbest bırakma yöntemini kullanacağız. Bir kişiyi bir süre düşünüp sonra aniden konudan alakasız bir şey düşünmeye başlıyoruz. Unutmayın!  Odaklanmak çok önemli. Evrenin dalga frekansıyla sizin düşünce frekansınızın uyuşması için en az 17 saniye düşündüğünüz olaydan kopmamanız gerekiyor. Kopamadığınız kadar kopmayın ne kadar çok bağlı kalırsanız o kadar iyi. Kafanızda canlandırmadan önce zihin bulanıklığını atmak için egzersiz yapmıştık, ek olarak sizi dinlendirecek bir müzik ya da bir koku da çok fazla etken olabilir. Mavi loş bir ışık da güzel olur, mavi ışık negatifliği alır.

  • İlk olarak o kişiyi düşünmeye başlıyoruz, onunla olmasını istediğiniz bir anıyı vb. İçinde o olacak bir şey yani. En az 17 saniye olacak şekilde kendimizi odaklıyoruz tüm dikkatimizi vererek düşünüyoruz. İmgelemek çok önemli.
  • Bağ kuracağınız kişinin kokusu, sesine kadar her şeyi düşünmeliyiz. Zihnimizde canlandıralım.
  • Son adım düşünceyi serbest bırakmak. Bunu sizden uçup giden bir enerji olarak hayal edin. Üzerinizden çıkan bir ışık olabilir ya da renkli duman gibi bir şey, tamamen size kalmış.

  • Hemen bu kişiyi bırakıp başka bir şey düşünün. Örn: kahvaltıda ne yesem vs. Asla o konuyla ilgili birşey düşünmeyin.

 

Şimdi oldu. Gerçek olana kadar tekrarlayabilirsiniz. Şunu da ekleyeyim; dileğinizin süresi aranızdaki bağa göre değişir. Çok süredir konuşmuyorsanız, hayatında biri varsa frekanslarınızın tutması biraz zaman olabilir. Pes etmeyin, Allah bir şeyi istemenizi istemeseydi “istemek” duygusunu vermezdi.

 

Küs olduğunuz biriyle barışmak 

Zihnimizi rahatlattıktan sonra ve rahat olacağınız pozisyona geçtikten sonra başlıyoruz. Bunu gece uyumadan önce de yapabilirsiniz. Aranızın bozuk olduğu kişiyle aranızda kötü şeylerden oluşan kötü bir kordon/bağ hayal edin.

Sonra o kordonun zayıflayıp koptuğunu imajine edin. Bıçak gibi keskin bir şeyle de kesildiğini sonra yok olduğunu hayal edebilirsiniz. Tamamen yok olduğunu düşünün ve yeni tertemiz beyaz ya da saflığı çağrıştıran renklerde yeni bir kordon oluşturun. Bu bağ üzerinden güzel söylediğiniz sözleri karşı tarafa iletin.

 

Bana kalırsa bunlara gerek yok, ama takıntısı olan insanlar bayağı fazla olduğu için gerek duyabilir. Sonuçta ünlü şarkıcının da dediği gibi: “Girebildiğin gönül memleketindir.” Evveet şimdilik bu kadar. Böyle şeylerin devamını getireceğim, beklemede kalıınızz. Evrenin gücüne ve bilinçaltınızın gücüne inanın. Pozitif kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.