in

ÜzücüÜzücü

Blog ve Sosyal Paylaşım Site Scripti WebFairy

Merhaba acayip derecede gelişmiş bir script  buldum, sanırım script warez hatta biraz araştırma yaptım Envoto Marketin Ücretli olarak satmış olduğu bir script. Scriptin içerisinde yok yok, şöyle düşünün hem bir sosyal içerik platformu facebook gibi, hemde bu paylaşılan şeyler blog tarzında. Bu tarz script arayanların kesinlikle incelemek isteyebileceği bir script. Unutmadan bu script üzerinden para kazanmayı düşünüyorsanız eğer kesinlikle buradan tıklayarak satın alın. Bu scripti buradan dağıtmamın amacı incelemeniz, kurmanız, düzenlemeniz yani kısacası alacağa değer bir script olup olmadığını görmektir, bunun dışına geçmenizi önermem, ve ayrıca sitenin kendi içerisinde türkçe çeviri bölümü bulunmakta kolayca türkçeye çevirebilirsiniz,  neyse fazla uzatmadan scriptimizin kurulumuna geçiyoruz.

Blog ve Sosyal Paylaşım Site Scripti WebFairy Kurmak İçin

>İlk Olarak bir veri tabanı oluşturuyoruz. 
>İkincisi Yüklenecek klasörü içindeki bütün dosyaları Ftpmize gönderiyoruz.(Ftp nedir? Nasıl göndeririz dosyaları? bilmiyorsanız buradan ilgili yazımı inceleyebilirsiniz.)
>Üçüncü Adım ise siteadresinizi yazarak enterlıyoruz, gerekli alanları dolduruyoruz alttaki MySQL Prefix alanına dokunmadan geçebilirsiniz.

Gerekli alanları doldurduktan sonra scriptimiz hazır, bunları kaydettikten sonra bir bölüm çıkacak karşınıza burda site dosyalarınız içerisindeki İnstall klasörünüzü silmenizi istiyor. Sildikten sonra site linkinizi farklı bir sekmede açarsanız eğer,  kurulumun tamamlandığını göreceksiniz. İyi çalışmalar dilerim.

Rar Şifresi:donanimplus.com

İndir “WebFairy Scripti” Blog+ve+Sosyal+Payla%C5%9F%C4%B1m+Site+Scripti+WebFairy.rar – 1682 defa indirildi –

Yazar Burak Sakarya

Müzik ve Teknolojiyle arası iyi olan bir zat-ı muhterem.

Yorumlar (2)

Yorum Yap

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Python’da Mail Nasıl Atılır?

Silikon Vadisi’ni Kıskandıran Görüntüler Asya’nın En büyük Teknoloji Fuarından Geldi