Bu Ay Vizyona Girecek Merakla Beklenen 7 Film

2019’a sayılı günler kala bu ay merakla beklenen filmler vizyona girecekler. 2018 çoğu film sever için oldukça iyi geçen bir seneydi. Dört gözle beklenen pek çok film vizyona girdi ve artık sene biterken, kapanışı da güzel filmlerle yapacağız gibi görünüyor.  Daha 2018 bitmiş değil 1 ayımız var, bu ayıda dolu dolu film izlemek isteyenler için merak edilen aralıkta vizyona girecek filmleri listeledik.

Börü

6 bölümlük serinin sonunda 15 Temmuz akşamının ilk dakikalarını ele alan dizi, sinema filminde yaşananların gerçek karakterlere uyarlayarak ele alacak.

Vizyon Tarihi: 28 Aralık 2018
Yönetmen: Can Emre,  Cem Özüduru
Oyuncular: Ahu Türkpençe, Serkan Çayoğlu, Murat Arkın, Mesut Akusta,..
Tür: Aksiyon , Savaş
Ülke : Türkiye

Zoe

Geliştirilebilir üstün zekalı insanlar ile ‘sıradan’ insanların birbirinden ayrı yaşadığı enteresan bir gelecek çizen film, bu iki ‘tür’ arasındaki ilişkiyi anlatıyor.

Vizyon tarihi: 21 Aralık 2018 (1s 44dk)
Yönetmen: Drake Doremus
Oyuncular: Ewan McGregor, Léa Seydoux, Christina Aguilera 
Tür: Bilimkurgu, Dram
Ülke: Kanada, İngiltere

Ölümcül Makineler (Mortal Engines)

Ölümcül Makineler, büyük bir yıkımın ardından kurulan yeni düzende hayatta kalmaya çalışan insanların hikayesini konu ediyor. Medeniyeti yok eden büyük felaketin ardından yıllar geçmiştir. Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. İnsanlar kendilerine yeni bir yaşam biçimi geliştirmiştir. Yeryüzünde hareket eden büyük şehirler, dünyada dolaşarak daha küçük olan kasabaları vahşice yağmalamaktadır. Tom Natsworthy, yürüyen büyük şehirlerden olan Londra’nın alt sınıfındandır. Tehlikeli kaçak Hester Shaw ile karşılaşan Tom Natsworthy artık hayatta kalmak için savaşmak zorundadır. Bu iki farklı insan hayatlarının değişmesine neden olan bir ittifak kurar. Yollarının kesişmesi beklenmedik olan bu ikilinin kurduğu ihtimal dışı ortaklık, dünyanın kaderini değiştirecektir.

Vizyon tarihi: 7 Aralık 2018 (2s 8dk)
Yönetmen: Christian Rivers
Oyuncular: Hera Hilmar, Hugo Weaving, Robert Sheehan
Tür: Bilimkurgu, Macera
Ülke: ABD

Örümcek-Adam Örümcek Evreninde (Spider-Man: Into the Spider-Verse)

Açılan bir portal sayesinde alternatif evrenlerden birine geçiş yapan Miles Morales isimli karakterin, Peter Parker ve diğer ‘alternatif’ Spider-Man’ler ile birlikte tüm evreni tehdit eden bir tehlikeyle mücadele edişini konu ediniyor.

Vizyon tarihi: 14 Aralık 2018 (1s 50dk)
Yönetmen: Bob Persichetti, Peter Ramseydevamı
Oyuncular: Shameik Moore, Jake Johnson (XVI), Hailee Steinfeldd
Tür: Animasyon, Aksiyon
Ülke: ABD

Bumblebee

1980’li yıllarda tek başına kalan Bumblebee henüz çok gençtir. Nereye gideceğini bilemeyen ve kimsesi olmayan sarı autobot Bumblebee 1987 yılında sürekli kaçmakta ve saklanmaktadır. Bu süreçte güvenli liman olarak sakin bir Kaliforniya sahil kasabasına sığınmıştır. Charlie ise 18 yaşına basmak üzere olan bir genç kızdır. Bir gün Bumblebee’yi harap halde keşfeder. Çalışma ihtimali olan bir külüstür gördüğünü zanneden genç kadın onu tamir etmek için kolları sıvar.

Vizyon tarihi: 21 Aralık 2018
Yönetmen: Travis Knight
Oyuncular: Hailee Steinfeld, John Cena, Jorge Lendeborg Jr.
Tür: Aksiyon, Macera, Aile, Bilimkurgu
Ülke: ABD

Aquaman

Arthur Curry kendiyle ilgili büyük bir gerçeği keşfetmiştir. Kendisi okyanuslar altında inşa edilen Atlantis krallığının tahtının varisidir. Ancak Aquaman’in sinsi yarı-kardeşi Orm, Atlantis tahtını istemektedir. Arthur Curry, nam-ı diğer Aquaman, kendisine kalan mirasa sahip çıkmalı ve halkının başına geçmelidir. Yoksa kendi hayatının yanı sıra sevdiği kişiler de büyük bir tehlikeyle yüz yüze gelmek zorunda kalacaktır. Bu yolculukta Arthur kendiyle yüzleşmenin yanı sıra, bir kral olmaya layık olup olmadığını da keşfetmek zorundadır…

Vizyon tarihi: 28 Aralık 2018
Yönetmen: James Wan
Oyuncular: Jason Momoa, Amber Heard, Willem Dafoe
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Ülke: ABD

Soğuk Savaş (Cold War)

Cannes’dan En İyi Yönetmen ödülüyle dönen yapım, Soğuk Savaş döneminde, 1950’li yılların Avrupa’sında birbirinden farklı hikayelere sahip iki insanın kesişen hikayesini anlatıyor.

Vizyon tarihi: 21 Aralık 2018 (1s 28dk)
Yönetmen: Pawel Pawlikowski
Oyuncular: Joanna Kulig, Tomasz Kot, Borys Szycd
Tür: Dram, Romantik
Ülke: Polonya, İngiltere, Fransa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.