in

ÖğreticiÖğretici

Daemon Tools Lite Full 10.8 Türkçe İndir

Daemon Tools Lite Full Türkçe indir 10.8

Daemon Tools Lite indir, sanal disk oluşturma programıdır iso, bin, nrg, vb formatları açar
örnek verecek olursak oyun, sistem yükleme, CD-DVD kopyalama gibi bir çok kolaylıklar sağlar.
DAEMON Tools dört taneye ve daha fazla CD veya DVD sürücü oluşturmanıza izin vererek kopyalama koruması olan CD ve DVD’lerinizin içeriğini herhangi bir kısıtlama olmadan çalıştırmanıza yardımcı olan biryazılımdır.
Ve ayrıca DT ve SCSI formatlarını destekler. Eğer sabit sürücünüzde formatlanmış bir imaj varsa fiziksel bir kopyaymış gibi diski benzetebilir ve içerdiği yazılımı yükleyebilirsiniz sayın okuyucumuz.


Bu yolla Safedisc, Laserlock, Securom, LaserLock ve diğer birçoğu dahil kopyalama koruması olan CD/DVD’lerinizi okuyabilir ve bilgi işleyebilirsiniz bu yazılımla. Bunun sayesinde herhangi bir problemle karşılaşırsanız korumayı geçersiz kılarak herhangi bir oyun veya program yükleyebilirsiniz.
Program birçok CD veya DVD imaj formatını destekler: Bunlardan bir kaçı; CUE, ISO, BWT, CDI, B5T, CCD (CloneCD images), MDS, NRG (Nero Images) ve PDI (instant CD or DVD images), göründüğü gibi birçok imaj yaratma yazılımıyla uyumludur sorunsuz bir şekilde halledebilecekseniz.
Arka planda çalışan kullanışlı arayüzü sayesinde gerçek zamanda eğer birçok farklı diskte kayıtlı olan şeyleri yüklüyorsanız çok pratik olan imajları tanıtabilir ya da unutturabilirsiniz size kolaylık sağlar. Buna ek olarak DAEMON Tools‘un son versiyonu direkt olarak CD, DVD ve BluRaylerden ISO, MDS, MDF ve MDX formatlarına imaj oluşturabilmenize izin vermektedir.
Desteklediği uzantılar biraz daha örnek verecek olursak  😉 
*.mdx, *.mds/*.mdf, *.iso, *.b5t, *.b6t, *.bwt, *.ccd, *.cdi, *.bin/*.cue, *.ape/*.cue,
*.flac/*.cue, *.nrg, *.isz  ve dahası $44.99(180₺) değerinde full sürümdür.Rar Şifresi: donanimplus.com
İstek ve Önerilerinizi yorum yaparak iletebilirsiniz… Teşekkür Ederiz..

Yazar Burak Ak

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arduino Bluetooth Modül İle Led Kontrolü

Python’da Karakter Dizisi Metotları