En İyi 6 WordPress Sesli Mesaj Eklentisi

WordPress için en iyi sesli mesaj eklentilerini mi arıyorsunuz? Yorumlarda sesli mesaj olmasını ister misiniz? Ya da kullanıcılarınız arası sesli mesaj özelliğinin olmasını ister misiniz? Ya web sitenizden satın alınan ürünlerin sonunda bir sesli mesajla teşekkür etmek ister misiniz? Ya İletişim formuna ses yada video eklemelerini isteyebilirsiniz, evet doğru yerdesiniz bunlardan her hangi bir özelliği wordpess sitenizde istiyorsanız sizin için hazırladığımız en iyi 6 wordpress sesli mesaj eklentisini huzurlarınıza sunuyoruz.

1. Joy of Text

Joy Of Text  , metin ve sesli mesajlar göndermek için ücretsiz bir WordPress eklentisidir. Tek tıklamayla birden çok kullanıcıya sesli not göndermenize olanak tanır. Ayrıca guruplar oluşturabilir guruplara sesli mesajlar gönderebilirsiniz. Üye ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz.

WooCommerce ile entegre olup , müşterilerinizle yaptıkları alışverişler hakkında sesli mesajlar aracılığıyla iletişim kurabileceğiniz anlamına gelir. Müşterinin adı, numarası vb. İçin etiketleri kullanarak sesli mesajı özelleştirmenizi sağlar.

Ücretli sürümlerinde daha özel etiketler, entegrasyonlar, iş konuşmaları, MMS desteği ve daha fazlası özelliklerinin arasındadır.

2. SpeakPipe

SpeakPipe, web sitenizin ziyaretçileri web sitenizden kaydedilmiş sesli mesajlar göndermesine olanak sağlayan bir çevrimiçi hizmettir. Web sitenizi SpeakPipe hesabınıza bağlayan bir WordPress sesli mesaj eklentisi ile size yardımcı olurlar.

Ziyaretçilerinizden sesli mesajlar almanızı sağlar. Tüm sesli mesajlar otomatik SpeakPipe hesabında depolanır.

SpeakPipe, izleyici sorularını toplamak için podcast’lar ve video hostları tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu, bir podcast’de gerçek bir kullanıcı sorusunu gerçekten öne çıkarmanızı sağlar.

3. Heyoya

Heyoya ücretsiz bir WordPress sesli yorum ve yorum eklentisidir. Ziyaretçilerinizin yorumlar bölümünde sesli not bırakmasını sağlar . Sitenizde sınırsız sayıda sesli yorum da görüntüleyebilirsiniz. Bu kullanıcı katılımını artırmaya yardımcı olur ve blogunuz için SEO’nuzu acayip geliştirir .

Heyoya ses, video ve metin mesajlarını kolayca destekler. Ayrıca, müşteri yorumlarını ve sesli yorumlarını sosyal medya kanallarında paylaşma olanağına izin verir.

Sesli yorum ayarlarını yönetmek için basit özelleştirilebilir araçlar ayrıca wordpress eklentisi bize sunar.

4. Pipe

Pipe video ve ses kayıtları için bir WordPress eklentisidir. Müşterilerinizin mesajlarını web sitenize kolayca kaydetmelerini sağlar. Video ve sesli mesajları WordPress kontrol panelinizde yönetebilirsiniz. MP3, MP4, MOV, FLV ve daha pek çok popüler formatı destekler.

Pipe, tüm en iyi WordPress temalarıyla harika çalışır . Ayrıca WordPress iletişim formu eklentileriyle de bütünleşir , böylece ziyaretçileriniz formla birlikte bir video mesajı eklemelerini isteyebilirsiniz. Ayrıca, video ve sesli mesajları sitenizdeki herhangi bir WordPress yayınına veya sayfasına da yerleştirebilirsiniz.

5. Twilio

Twilio bir WordPress sesli arama eklentisidir. Sitenize basit bir tıkla ve ara düğmesi ekleyebilir ve müşterilerinizi bu düğmeyi tıklayarak bağlantı kurabilirsiniz.

Çağrılarınızı yönetmek için kolay ayarlara sahiptir. Twilio, kayıtlı kullanıcılar için geri arama olanağı, kara listeye alınan spam gönderenler, karşılama mesajları ve daha fazla özellikleri satın alabilirsiniz. Ayrıca WooCommerce ilede uyumludur.

6. CometChat

CometChat, sesli ve görüntülü destek ile kullanıcılarınız la sohbet etmenizi sağlayan bir canlı sohbet servisidir. Ücretsiz deneme hesabı ile ücretli bir hizmettir. Web sitenizi sunucularına bağlanmak için bir kendi yaptıkları wordpress eklentisi yeterlidir.

Gerçek zamanlı metin mesajları, dosya paylaşımı, grup sohbeti, çıkartmalar, emojiler, ekran paylaşımı ve daha fazlasını sesli mesajlaşma eklentisi CometChat’de mevcuttur. Müşterinizin aramalarını, mesajlarını ve sesli notlarını yönetmek için size özel bir uygulama sunar. Bunu bir WordPress sayfasına gömebilir veya web sitenizdeki sabit modda gösterebilirsiniz.

Bir ‘En İyi 6 WordPress Sesli Mesaj Eklentisi’ yazısının sonuna geldik umarım yazı işinize yarayacak sesli mesaj eklentisini bulmanıza yardımcı olmuştur, bir sonraki yazıda görüşmek dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.