En İyi Fotoğraf Uygulamaları

Fotoğraf çekmeyi ve çekilmeyi seven bir kuşakta yaşıyoruz. Akıllı telefon uygulamaları, çektiğimiz fotoğrafları artık başka bir boyuta taşıyor.

Fotoğrafların ile dikkat çekmek ister misin? Kim istemez ki! Ama hangi fotoğraf uygulaması en iyidir? Hangisi fotoğraflarımı düzenlemem için güvenilir? ya da hangi fotoğraf uygulaması zaman ayırmaya değerdir? Şöyle düşünün, fotoğraf uygulamasını öğrenmeye uğraşıyorsunuz, saatlerinizi veriyorsunuz ama fotoğraf uygulaması size istediğiniz özellikleri sunmadığını sonradan öğreniyorsunuz. Sinir bozucu bir durum.

Bu yazıda, her fotoğrafçının akıllı telefonu için en iyi fotoğraf uygulamaları hangisi ona odaklanıyoruz. İnceleyeceğimiz konular; en iyi fotoğraf uygulaması özelliklerine, kullanım kolaylıklarına ve sosyal paylaşım yeteneklerine dayanmaktadır.

İPhone ve Android için En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları:

1. VSCO Fotoğraf Uygulaması (Android – iOS)

VSCO en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından sadece biri değildir. Aynı zamanda bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. VSCO en iyi fotoğraf uygulamalarından biridir. Android ve iPhone fotoğraf uygulaması olarak karşımıza çıkar. VSCO, her türlü insanı bulabileceğiniz İnstagram’dan farklı olarak, özel bir fotoğrafçı topluluğuna sahiptir. Yani en iyi fotoğraf uygulaması olarak tercih edebilirsiniz.

İlk bakışta VSCO’nun görsel tasarımını hemen takdir edeceksiniz – ana menüsü temiz ve anlaşılır; araçlar basit, anlaşılması kolay simgelerle tasarlanmış olması sizinde ilginizi çekecektir. Belkide en iyi fotoğraf uygulamanız VSCO olacaktır.

Başlıca Özellikleri:

 • VSCO kamera özellikleri etkileyici fotoğraf uygulamalarından biridir. VSCO manuel olarak çekim yapabilen yerleşik bir kamera uygulamasına sahiptir. Odak ve pozlamayı ayarlayabilir, 3 flaş modu arasında geçiş yapabilir,  VSCO ayrıca, enstantane hızı, ISO, beyaz dengesi ve manuel netleme gibi özelliklerle ayarlayabileceğiniz ve kullanabileceğiniz dahili bir kamera ile birlikte geliyor.
 • Bir fotoğraf uygulaması olarak, VSCO iki seçenek sunar – ön ayarları uygulamak veya manuel ayarlama araçlarını kullanmak. VSCO, fotoğraflarınızı hızla ve kolayca ayarlamanıza olanak tanıyan toplam 10 ön ayara sahip bir fotoğraf uygulamasıdır. Fotoğraflarınızı renk ve pozlama düzenlemesi içeren “eski bir film” görünümüne sahip olacak şekilde düzenleyebilirsiniz.  
 • Ancak ciddi bir fotoğraf düzenleme yapıyorsanız, el ile ayarlama araçlarını kullanabilirsiniz. Ayarlama aracı, fotoğrafları kırpma, pozlama, netlik, kontrast, keskinleştirme, düzeltme, doygunluk ve gölge tasarrufunu içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir. 
 • Düzenleme araçları kontrast, doygunluk ve daha fazlasını ekleme seçeneğini içerir. Fotoğraf geliştirici, resimlerde filtre gücünü ayarlayabilir. 
 • Sosyal kelebek için, VSCO fotoğraf uygulaması aynı zamanda bir fotoğraf paylaşım platformu ve VSCO fotoğraf topluluğuna erişim ile birlikte geliyor. Bu platform sayesinde fotoğraflarınızı paylaşabilir, diğer fotoğrafçıların fotoğraflarına göz atabilir ve genel olarak fotoğrafları akranlarınızla tartışabilirsiniz.
 • VSCO şüphesiz iPhone için en iyi fotoğraf uygulamalarından biri ve Android’de de sorunsuz çalışmaktadır.
 • Benzer bir toplulukla fotoğraf çekimi yapabilecekleri, düzenleyebilecekleri ve iletişim kurabilecekleri bir uygulama arayanlar, bu fotoğraf uygulamasını diğerlerine nazaran daha çok tercih edeceklerdir.

VSCO, fotoğraf uygulamasını Android’den indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
VSCO, fotoğraf uygulamasını İOS’dan indirmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

2. GOOGLE SNAPSEED Fotoğraf Uygulaması (Android – iOS)

Snapseed, Google tarafından geliştirilen profesyonel bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Photoshop benzeri fotoğraf uygulaması arıyorsanız, Snapseed indirmeniz gereken bir uygulamadır. Photoshop’un tüm özelliklerine ve işlevlerine sahip olmasa da, kontrollerinin çoğu ve düzenleme işlemleri birbirine çok benzerdir. Yani en iyi fotoğraf uygulamalarından birisi diyebiliriz.

Snapseed’in göze çarpan özelliklerinden bazıları; iyileştirici fırça, yapı, HDR, perspektif vb. Fotoğraf efektleri ve filtreler tam olarak düzenlenebilir ama  istediğiniz sonucu almak için sizlere daha fazla rol düşmektedir. Snapseed, yaygın olarak kullanılan ücretsiz fotoğraf uygulamalarından biridir.

Başlıca Özellikleri:

 • Snapseed’in birincil amacı, fotoğrafları düzenlemektir, ancak iOS akıllı telefonlarda sadece fotoğraf çekmeyi destekler. 
 • Snapseed’in kamera kısıtlaması olabilir, fakat düzenleme yaparken özelliklerle doludur. Fotoğrafları, yüz pozlarını, göz alıcı parlamayı ve çift pozlamayı ayarlamak için 29 filtre ve alet içerir.
 • Sosyal paylaşım söz konusu olduğunda, belirli bir sosyal ağa sahip değildir.
  Snapseed’de fotoğraf düzenlemenin tek dezavantajı, ilk kez kullananlar için kullanımı oldukça zor olan jest tabanlı araçlarıdır.

Google Snapseed, fotoğraf uygulamasını Android’den indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Google Snapseed, fotoğraf uygulamasını İOS’dan indirmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

3. Mobil İçin Adobe Lightroom Fotoğraf Uygulaması(Android -iOS)

Adobe Lightroom, çok sayıda görüntü izlemeye, düzenlemeye ve düzeltmeye olanak tanıyan tek fotoğraf uygulaması olduğundan, profesyonel fotoğrafçılar için en iyi fotoğraf uygulamalardan biridir.

Fotoğraf düzenleme uygulaması, pozlamayı, açıklığı düzenleyebileceğiniz ve diğer manüel özellikleri kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Uygulama ayrıca, fotoğrafları düzenlemek için tek bir dokunuşla uygulanabilen çeşitli efektler eklemek için filtrelere sahiptir. Bu uygulamanın premium sürümü, iyileştirme fırçası, seçici ayarlar, bulut depolama ve daha fazlası gibi daha gelişmiş özelliklere sahiptir. Adobe’nin bu fotoğraf düzenleme uygulaması, renk, pozlama, ton ve kontrast üzerinde ince ayarlamalar yapabileceğiniz gelişmiş özellikler sunar.

Başlıca Özellikleri:

 • Lightroom fotoğraf uygulaması mobil sürümünde düzenleme, basitten gelişmiş düzeltme ve ayarlama araçlarına kadar çok çeşitli araçlar ve hazır ayarlar sunar.
 • Gezinme bilgisine göre, ön ayarları ve bazı araçlar ön ayarları bir kez dokunarak kullanılabilir.
 • Lightroom farklı sosyal medya platformlarıyla paylaşabilir.

Mobil İçin Adobe Lightroom, fotoğraf uygulamasını Android’den indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Mobil İçin Adobe Lightroom, fotoğraf uygulamasını iOS’da indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

4. Camera+ Legacy Fotoğraf Uygulaması(iOS)

Bir iPhone kullanıcısıysanız, muhtemelen Camera+ Legacy ‘yı duymuşsunuzdur. Ya da belki şu anda kullanıyorsunuz ve bağımlısı olabilirsiniz.

Camera+ Legacy, iPhone için en iyi fotoğraf uygulamalarından biri ve etkileyici özelliklere sahiptir.

Başlıca Özellikler:

 • Camera+ Legacy, kullanıcıların çekim yapmasına yardımcı olmak içindir. Bu uygulama dokunmatik pozlama, kolay kontroller, sabit çekim sağlamak için bir dengeleyici, metin için kılavuz çizgileri ve daha fazlası ile donatılmıştır.
 • Olağan düzenleme araçlarının yanı sıra (örneğin, kırpma, kenarlıklar ve resim yazısı) Camera+ Legacy, ton ayarlama aracı, kırmızı göz giderme, skeç, düzeltme ve beyaz dengesi gibi gelişmiş araçlar sunar.
 • Çektiğiniz ve düzenlediğiniz tüm fotoğrafları Facebook, Twitter ve Flickr’da paylaşabilirsiniz.

Camera+ Legacy, fotoğraf uygulamasını iOS’da indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

5. Pixlr Fotoğraf Uygulaması(Android – iOS)

İOS ve Android için mevcut olan Pixlr, en popüler ücretsiz fotoğraf uygulamalarından biridir ve gerçekten benzersiz, görsel olarak çekici görüntüler oluşturmak için kullanabileceğiniz çok çeşitli farklı fotoğraf efektleri, kaplamaları ve filtreleri vardır. Bu fotoğraf uygulaması, tarayıcınıza doğrudan yüklenen tüm HTML5 uygulamaları olan dört farklı web uygulaması sunar. Pixlr Editör en iyi ücretsiz fotoğraf web uygulamasıdır ve birçok özelliği ile birlikte, katmanlar ve renk değiştirme araçları sunar. 

Pixlr Express, basitleştirilmiş kullanıcı deneyimi ve çok sayıda önceden ayarlanmış filtreleri olan, tonlanmış bir sürümdür. Pixlr Pro ücretsiz deneme sürümü sağlayan ücretli bir araçtır. Son olarak, Pixlr Today, Google Chrome Tarayıcı için bir görev yöneticisi uzantısıdır. Uygulama ücretsiz ama efekt paketleri gibi şeylerin uygulama içi satın alma sunuyor. Fotoğraf çalışmanızı tamamladığınızda, uygulama doğrudan sosyal medya hesaplarınıza veya e-postalarınıza kaydedebilir.

Pixlr fotoğraf uygulamasını Android’den indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Pixlr fotoğraf uygulamasını iOS’da indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

6. Adobe Photoshop Express Fotoğraf Uygulaması(Android – iOS)

Bir diğer yüksek güçlü fotoğraf uygulaması Adobe Photoshop Expresstir. Birçok fotoğraf uygulamasından farklı olarak Photoshop Express, daha da esnek düzenleme seçenekleri elde etmenize yardımcı olacak “düzelt” ve “çevirme” işlevlerini içerir. Resimlerinize yaratıcı efektler eklemek istiyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz 45 filtre vardır. Tek tıklamayla paylaşım, görüntü yeniden boyutlandırma ve filigran ekleme de kullanışlı olan fotoğraf özelliklerdir.

Ancak, Adobe’nin Lightroom fotoğraf uygulamasıyla karşılaştırıldığında, Photoshop Express çok daha zayıf ve kapsam olarak sınırlıdır. Photoshop Express fotoğrafları hızlı düzenleme sunar, ancak daha profesyonel bir his için Adobe Lightroom uygulaması daha fazla seçenek sunar.

Adobe Photoshop Express, fotoğraf uygulamasını Android’den indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Adobe Photoshop Express, fotoğraf uygulamasını iOS’dan indirmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

7. Enlight Fotoğraf Uygulaması(iOS)

Enlight, pozlama, renk ve kırpma gibi pek çok benzersiz özelliğin yanı sıra, çoğu fotoğraf uygulamasının sahip olduğu olağan araçlarla daha gelişmiş bir fotoğraf uygulamasıdır. İki renk tonlamalı dahili filtreler, siyah ve beyaz filtreler ve maksimum kontrol fotoğrafın özeti ve gölge kalitesi en dikkat çekici özelliklerindendir.

Enlight’ın fotoğraf uygulamasının en önemli özellikleri, iki pozlu görüntü için iki fotoğrafı birleştirmenize ve ince ayarlı düzenleme için birçok ek özelliğe olanak sağlayan Mikser aracıdır. Bu en iyi fotoğraf uygulaması aynı zamanda anormal renk lekelerini düzeltmek veya görsel olarak hoş efektler oluşturmak için doğrudan bir resmin üzerine boyamanıza olanak sağlayan bir Maske aracına sahiptir.

Enlight fotoğraf uygulmasını iOS’tan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

8. TouchRetouch Fotoğraf Uygulaması (Android – iOS)

TouchRetouch toz izlerini, telefon kablolarını ve fotoğrafınızda istemeyebileceğiniz diğer tüm nesneleri veya işaretleri kaldırabilirsiniz. Hepsinden iyisi, bu fotoğraf uygulaması kullanımı inanılmaz derecede kolaydır. Parmağınızın ucuyla düzeltmek istediğiniz fotoğrafa ait nesneye veya alana dokunmanız yeterlidir. Fotoğraf uygulaması hemen fotoğrafı analiz etmeye, net ve doğal görünümlü bir fotoğraf oluşturmak için istenmeyen kısmı düzeltmenin en iyi yolunu bulur.

TouchRetouch, fotoğraf uygulamasını Android’den indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
TouchRetouch, fotoğraf uygulamasını iOS’tan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

9.  SKRWT Fotoğraf Uygulaması(Android – iOS)

Bazen bir fotoğraf çekildiğinde, görüntünün genel perspektifi bozuk veya görsel olarak çekici görünmeyebilir. SKRWT, fotoğraf ve lens bozulmasını düzeltmeye odaklanan çeşitli düzenleme özellikleri sağlayarak bozulmaları düzeltmenin kolay bir yolunu sunar. Örneğin, iPhone’lar geniş açılı lensleri nedeniyle doğal olandan daha fazla derinlik gösteren fotoğraflar çekme eğilimindedir.

SKRWT fotoğraf uygulamasını Android’den indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
SKRWT fotoğraf uygulamasını iOS’tan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

10. Instagram Fotoğraf Uygulaması(Android – iOS)

1 milyardan fazla insan instagram kullanıyor, instagram da özel bir şeyler olmalı, değil mi? Instagram fotoğraf uygulaması basit filtrelerle ve eğlenceli fotoğraf çerçeveleriyle başladı ve hızlı bir şekilde fotoğrafları düzenlemenizi ve arkadaşlarınız ve takipçilerinizle paylaşabileceğiniz “hikayeler” oluşturmanızı sağlayan en iyi fotoğraf uygulamalarından birine dönüştü. Ancak bu ücretsiz fotoğraf editörü, günlük yaşamınızı fotoğraf biçiminde paylaşmaya ve yayınlarınızda başkalarının neler paylaştığını görmeye odaklanır. Instagram ayrıca, özel konuşmalar veya fotoğraf paylaşımı için diğer kullanıcılarla doğrudan mesajlaşmaya izin verir. 

Instagram fotoğrafları düzenlemeyi sağlayan filtreler kolay ve anlaşılırdır. Düzenleme araçları neredeyse Snapseed veya Afterlight 2 gibi kapsamlı değildir. Temel düzenleme araçlarına sahip ücretsiz bir fotoğraf düzenleme uygulaması arıyorsanız, paylaşım özelliklerine ve iyi bir topluluğa daha fazla önem veriyorsanız, bu ücretsiz fotoğraf uygulaması tam size göre . Ve gayette kolay kullanımı olan bir fotoğraf uygulaması.

İnstagram fotoğraf uygulamasını Android’den indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
İnstagram fotoğraf uygulamasını iOS’tan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

11. FilterStorm Neue Fotoğraf Uygulaması(iOS)

Bu çarpıcı fotoğraf uygulaması, fotoğraflarınızda gelişmiş düzenleme görevlerini gerçekleştirmenizi sağlar. Filterstorm Neue, eğrilerin, tonların ve kanal mikserleriyle birlikte seviyelerin ayarlanması gibi gelişmiş ve etkileşimli özellikler sunar. Bu iPhone fotoğraf uygulaması istenmeyen nesneleri kolaylıkla silmenizi sağlar. 

Ayrıca, bu uygulamayı kullanarak netleştirme, filigran, gürültü azaltma ve netlik efektlerini kolayca uygulayabilirsiniz. Dezavantajı bu ücretli fotoğraf uygulaması sadece iPhone’lar için kullanılabilir olmasıdır. 

FilterStorm Neue fotoğraf uygulamasını iOS’tan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

12. Mextures Fotoğraf Uygulaması(iOS)

Mextures, dokular, hafif sızıntılar eklemek için uygun bir iPhone fotoğraf düzenleme uygulaması. Bu fotoğraf editörü, daha sonra harmanlayabileceğiniz sınırsız sayıda katman oluşturmanıza olanak sağlar. Bu katmanlar ayrıca doku, karışım modu veya döndürme için ayrı ayrı düzenlenebilir. Mexture fotoğraf düzenleme uygulamasında 150’den fazla doku ön ayarı bulunmaktadır. 12 karışım modu ile birlikte, yaratıcı bir şeyler yaratma imkanı çoktur.

Mextures fotoğraf uygulamasını iOS’tan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

13. Google Fotoğraflar Uygulaması(Android – iOS)

Google Fotoğraflar uygulaması, fotoğrafları kaydetmek ve paylaşmak için tasarlanmıştır ve yerleşik bir düzenleme özelliği içerir. Fotoğraflar otomatik olarak yedeklenir ve bağlı herhangi bir cihazdan, farklı bir yerden erişilebilir. Bu uygulamanın yararı, cep telefonunuzda yer almasıdır. Düzenleme araçları, bu fotoğraf uygulamasının kendisinde ışığı, rengi, parlaklığı ve daha fazlasını düzenleyebilir. Aslında en önemlisi de telefon değiştirme gibi bir durum olduğunda bile bir mail ile rahatlıkla yeni telefonunuza o fotoğrafları aktarabilmenizdir. Yani fotoğraflar için sadece mail girmek yeterli olacaktır.

Google fotoğraflar uygulamasını Android’den indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Google fotoğraflar uygulamasını iOS’tan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

14. Pho.to Lab Fotoğraf Uygulaması

Pho.to Lab, şık ve eğlenceli fotoğraf efektlerinin en geniş koleksiyonlarından birini sağlar. Neredeyse 1000 efekti vardır. Uygulamadaki 40 kategori, harika yüz fotoğraf montajları, fotoğraf çerçeveleri, hareketli efektler, kaplamalar, çizimler, resimler ve birkaç dokunuşla fotoğraflarınıza uygulanabilecek fotoğraf filtreleri sunar. Herhangi bir şablondan tamamen yeni bir tane elde etmek için tek başına veya farklı efektlerle birlikte kullanılabilir. Photo Lab, resminizdeki herhangi bir sorun için tek dokunuşla cevaptır. Bir renk düzeltme, arka plan değiştirme veya sadece kolay bir rötuş olsun – uygulama size rehberlik etmek için oradadır.

Pho.to Lab, fotoğraf uygulamasını Android’den indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

15. Afterlight Fotoğraf Uygulaması (iOS)

Afterlight, geniş bir doğal filtre koleksiyonuna sahip bir fotoğraf editörüdür ve düzenleme araçları akılda kalıcı olarak tasarlanmıştır. Bu düzenleme araçları, düzenleme işleminin tam kontrolünü size verir.  Bir kullanıcı Fusion özelliklerini kullanarak filtreler oluşturabilir ve gerekirse düzenlemeye tutarlılık sağlamak için bunları kaydedebilir. Fotoğraf düzenleme uygulaması, görüntünün parlaklığını, rengini ve kontrastını düzenleyebileceğiniz, iPhone için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları yapan gelişmiş araçlara sahiptir.

Afterlight fotoğraf uygulamasını iOS’tan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

16. Lens Distortions (Erken Erişim) Fotoğraf Uygulaması(Android – iOS)

Lens Distortions, çoğunlukla cam dokular, doğal güneş ışığı, yağmur ve sis eklemek için kullanılan bir başka en iyi fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Bir fotoğrafçı, gereksinimlerine göre özelleştirerek etkinin öne çıkmasını veya karışmasını sağlar. Bu uygulama aynı zamanda yaratıcı sonuç alma olanaklarını genişletmek için 200’den fazla filtre sağlayan ücretli bir sürüme sahiptir. Bu ücretsiz resim düzenleyicideki bir kullanıcı, katmanlar ekleyebilir ve aynı resim üzerinde birden fazla efekti harmanlayabilir.
Fiyat: Ücretsiz ve Aylık 0,99 dolar gibi seçenekleri vardır.

Lens Distortions fotoğraf uygulaması Android’ten indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Lens Distortions fotoğraf uygulaması iOS’tan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

17. Suporimpose Fotoğraf Uygulaması(Android – iOS)

Superimpose, fotoğrafların birbirleri üzerine getirilmesi için kullanılan en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir. Uygulama katmanları düzenleme, karıştırma modları, maskeleme ayarlamaları vb. gibi bazı güçlü özelliklere sahiptir. Düzenleme uygulaması hem amatörler hem de profesyoneller için uygundur. Çalışırken bir kullanıcı veri kaybına uğramadan ortadaki diğer projelere geçebilir. İnsanların aradığı başka bir özellik ise arka planın kaldırılmasıdır. Tamda bu fotoğraf uygulaması, işi mükemmel yapar. Superimpose X’te, fotoğraf düzenleme sırasında bir katmanda kullanmak için filtreler, gölgeler, bulanıklık ve daha fazla özellik elde edersiniz.
Fiyat: 4,99 $

Suporimpose fotoğraf uygulaması Android’ten indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Suporimpose fotoğraf uygulaması iOS’tan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

18. PhotoScan by Google Fotoğraflar Uygulaması(Android – iOS)

PhotoScan by Google Fotoğraflar, telefonunuzdaki eski fotoğrafları taramak ve diğer dijital cihazlara aktarmak için kullanılan bir fotoğraf uygulamasıdır. Fotoğraf tarayıcıları kullanmak karmaşık veya uzun bir işlem olabilir ve çoğu zaman pahalıdır. Bu Google fotoğraf tarayıcı uygulaması ücretsizdir ve telefonunuzla görüntüleri taramanıza izin verir.

PhotoScan by Google Fotoğraflar Uygulamasını Android’ten indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
PhotoScan by Google Fotoğraflar Uygulamasını iOS’tan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

19. Cortex Kamera Fotoğraf Çekme Uygulaması (iOS)

Cortex Kamera, mükemmel gece fotoğrafları çekmek için en iyilerinden biridir. Uygulamanın size düşük ışıkta çekim yapma ve net, büyüleyici görüntüler elde etme yeteneği verir. Cortex Kamera ayrıca gece fotoğraf çekimleri için gerekli olan sabit bir görüntü elde etmek için tripodları gereksiz kılan dahili bir elektronik görüntü sabitleme özelliğine sahiptir.

Bu efekti elde etmek için, Cortex Kamera çok kısa bir süre içinde birkaç fotoğraf çeker ve fotoğraf çekerken biraz hareket etme ihtimalinizi bir araya getirir. Cortex Camera, genel görüntünün kopyaları ile ortalamasını alarak, grenli veya yapay olmayan etkin bir şekilde net bir fotoğraf oluşturabilir.

Cortex Kamera Fotoğraf Uygulamasını iOS’tan İndirmek İçin Buraya Tıklayabilirsiniz.

20. Unfold Fotoğraf Uygulaması(Android – iOS)

Unfold, fotoğraflarınızı kolaj yapmaya yarayan bir uygulamadır. Unfold fotoğraf uygulamasının ücretsiz kısmında 25 farklı şablon ve 5 yazı fontu bulunmaktadır. Sadece fotoğraf değil aynı zamanda videoda düzenleme ve kolajda yapabilirsiniz. İnstagram’da gördüğünüz o harika hikayelerin baş mimarı bu uygulamadır.

Unfold Fotoğraf Uygulamasını Android’ten indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Unfold Fotoğraf Uygulamasını iOS’tan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.