Kaydol
Giriş Yap
Parolanızı mı unuttunuz

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Üzgünüz, gönderi ekleme izniniz yok.

En İyi iOS Emülatörleri (Windows ve Mac)

Bilgisayarınız üzerinden bir İOS emülatörü kullanarak İphone deneyimini yaşayabilceğinizi biliyor muydunuz?

Ben genellikle İOS emülatörünü ve Android emülatörünü uygulamaları test etmekte kullansam da siz dilerseniz oyunlar oynayabilir, bir İOS işletim sistemine sahip olabilirsiniz.

yapay zeka destekli haber sitesi

Evet evet! Bilgisayar üzerinde bir İphone’unuz olabilir diyorum!

Çok güzel bilgisayarımız üzerinden İOS emülatörü kullanarak bilgisayarımızı İphone yapıyoruz da hangi İOS emülatör programı kullanmam gerekir? En iyi İOS emülatörü hangisi? Bilgisayarımda çok iyi değil belki kasabilir gibi düşündüğünüzü düşünerekten en iyi İOS emülatör listemizi oluşturduk. Bu listenin içinde bilgisayarınız ister Mac olsun, ister Windows hiç fark etmez.

Windows ve Mac için En İyi iOS Emülatörleri

İOS emülatörleri, iOS’u denemek isteyen İOS uygulamaları kullanmak isteyen tüm Windows ve Mac kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayacağına eminiz. Uzatmadan Windows ve Mac için en iyi İOS emülatörleri listemize alalım sizi.

Appetize.io – İOS Emülatörü

Appetize.io, iOS uygulamalarını PC’de çalıştırmak için iOS emülatörlerine benzersiz bir yaklaşımdır. Sadece iOS uygulamalarını çalıştırmanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda kullanıcıların bu İOS emülatör aracılığıyla bulut üzerinde platformlar arası uygulamalar geliştirmelerine de izin verir. Emülatörün indirilmesi ve kullanılması ilk 100 saat boyunca ücretsizdir.

Appetize.io’yu kullanmak için bilgisayarınıza bir İOS emülatör programı yüklemenize gerek yok.

Appetize.io web sitesini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

iPadian – İOS Emülatörü

Windows işletim sistemine yükleyebileceğiniz en iyi İOS emülatörlerinden biridir. Bir İOS yüklü tablet kullanıyormuş gibi hissedeceğinizden eminiz. Öyle ki uygulama mağazasından uygulamalar indirebilir, bilgisayarınız üzerindeki belgelere ulaşabilirsiniz. İOS uygulamalarını bilgisayarınızda çalıştırmak için bir yol arıyorsanız kesinlikle bu İOS emülatörü sizin için biçilmiş kaftandır. Ama bir geliştiriciyseniz üzülerek söylemeliyim ki bu emülatör sizlik değildir. Çünkü kendi uygulamalarınızı dışarıdan yükleyemezsiniz.

iPadian Sistem Gereksinimleri:

 • Windows 7/ Windows Vista/ Windows XP
 • 2.8 Ghz Pentium 4 PC ve üstü
 • 512 mb Ram ve üstü
 • 50 mb en az boş disk alanı

iPadian emülatörünü indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Air iPhone İOS Emülatörü

Daha çok geliştiriciler için yapılmış bu emülatör, incelediğimiz kadarıyla daha çok eksikleri vardır. Ara ara çökmeler yaşayacağınız İOS emülatöründe esasında bir İphone cihazı kullanıyor hissini yakalayacağınızdan da eminiz.

Air iPhone İOS Emülatörünü indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ripple Emulator – İOS Emülatörü

Ribble bir İOS emülatör pogramından çok bir Chrome eklentisidir. Daha çok geliştiriciler için hazırlanmış olan bu eklenti ile İOS 1’den iOS 11’e kadar mobil uygulamalarınızı test edebilirsiniz. Ayrıca Html 5 de destekler. Yazılım hala beta aşamasında olduğu için, bazı hatalar ile karşılaşabilirsiniz. Ama yinede çok iyi çalıştığını söylemeliyiz.

Ribble İOS emülatörünü indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Diğer İOS emülatörleri ise şu şekildedir:

 • TestFlight
 • Electric Mobile Studio
 • Xamarin TestFlight
 • App.io
 • Remoted iOS Simulator
 • iMAME
 • Smartface

Yorum Yap

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar