Kaydol
Giriş Yap
Parolanızı mı unuttunuz

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Üzgünüz, gönderi ekleme izniniz yok.

En İyi Torrent Film Siteleri

En iyi Torrent film siteleri denince akıllara belli başlı alanında ün sahibi olmuş torrent site isimleri gelir akıllarımıza. Ama şunu bilmelisiniz ki torrent sitelerini kullanmak risklidir. Bilgisayarınıza yada telefonunuza virüs bulaşma riski yüksektir. Bu yüzden her zaman torrent sitesi kullanırken bir VPN kullanmanızı öneririz. Ayrıca bilgisayarınızda bir antivirüs programını hazır da tutmanızı öneriyoruz.

VPN için bizim önerimiz NordVPN, alanında oldukça güvenilir ve ucuz VPN sunuyor. Buraya tıklayarak NordVPN inceleyebilirsiniz.

yapay zeka destekli haber sitesi

Şimdi bir VPN’iniz olduğuna göre yapmanız gereken sizin için en iyi kalitede filmleri indirebileceğiniz bir Torrent film indirme sitesi.

Uzun uğraşlar sonunda ve bir çok testten sonra sizin için en iyi torrent sitelerinin listesini hazırladık. İşte en iyilerin tablosu…

SiteGenel Değerlendirmeİndirme Hızı
The Pirate Bay4,8 / 54.2 / 5
KickassTorrents4,6 / 54,0 / 5
Rarbg4,7 / 54,7 / 5

The Pirate Bay

torrent film siteleri the pirate bay

Pirate Bay, açık ara 1 numaralı torrent sitesidir. Torrent sitelerinin atası gibidir. Oldukça uzun süredir devletlerin engellemelerine rağmen ayakta kalmayı başarabilmiştir.

2003’de kurulan web sitesinin içinde milyonlarca film’i istediğiniz her kalitede (720p, 1080p, 4K) bulabilirsiniz. İndirme hızı olarakta en hızlı torrent sitelerinden birisidir.

En sevdiğiniz filmi seçmekten ve sadece <1kb / s yüklerken haftalarca% 15’te kalmasından daha kötü bir şey yoktur.

Torrent sitelerinin bir başka büyük sorunu da kapalı kalma süresidir. Pirate Bay, çok fazla farklı ayna kullanarak bu sorunu ortadan kaldırmış sürekli açık kalmayı başarmış nadir sitelerden birisidir.

Top 100

The Pirate Bay’in en güçlü yanı, Top 100 özelliğidir.

Top 100 özelliği, en çok indirilen ve popüler filmler, sesler, e-kitaplar, yazılımı ve daha fazlasını görmek isteyen ziyaretçilere yöneliktir. Eğer indirmek istediğiniz şeyi daha bilmiyorsanız Top 100 ile en çok indirilen filmleri ve diğer şeyleri görebilirsiniz.

KickassTorrents

torrent film siteleri KickassTorrents

KickassTorrents (KAT) en iyi film torrentlerinden birisidir. Oldukça hızlıdır. The Pirate Bay kadar hızlı olmasa da güçlü bir rakibidir. Ama şöylede bir durum vardır The Pirate Bay yakalayamadığınız hızlara zaman zaman KickassTorrents’de yakalayabilirsiniz.

Filmler için En İyi Torrent Siteleri

Rarbg

torrent film siteleri rarbg

Rarbg bu listede olmasaydı bu liste torrent listesi olmazdı. . Rarbg’nin ana sayfasında girdiğinizde, dikkat etmeniz gereken bazı dolandırıcılık siteleri hakkında bazı güzel uyarıların yanı sıra film ve dizi haberleriyle karşılaşıyorsunuz.

Oldukça basit yapısı ile siteyi hiç zorlanmadan kullanabileceksiniz. Her ne kadar siteye girdiğinizde VPN kullanın denmese de bu gibi torrent sitelerini kullanırken VPN kullanmanızı öneririz. İçerisinde binlerce filmin bulunduğu sitede aksiyondan maceraya, romantikten komediye kadar her türde filmi bulmanız mümkün.

YIFY

torrent film siteleri yify

Yukarıda verdiğimiz web sitelerinde istediğiniz filmleri bulamıyorsanız bide YIFY’e göz atmalısınız. Film Torretleri denince akıllara ilk gelen sitelerden biri olmasının yanında geniş film arşivi ile oldukça güzel torrent sitesi.

YIFY, tamamen filmlere adanmış bir torrent sitesidir. Güzel tasarımı ille diğer torrent sitelerinden ayrılır.

Torrent Kullanmadan Önce Neleri Bilmeliyim?

Torrent İstemcisi

Bir torrent dosyası indirmek için bir torrent istemcisine ihtiyacınız olduğunu anlamak önemlidir. Torrent istemcisi, BitTorrent dosya paylaşım protokolünü kullanarak verilerin indirilmesini ve yüklenmesini başlatmaya, yönetmeye ve işlemeye yardımcı olan bir yazılımdır.

Torrent istemcilerinin çoğu ücretsizdir ve yaptıkları şey, istediğiniz dosyaları daha verimli bir şekilde bulmanızı ve hepsini tek bir yerde yönetirken onları indirmenizi sağlar. En yaygın ücretsiz torrent istemcileri BitTorrent ve uTorrent’tir .

Bir torrent istemcisi, torrent istemcileri tarafından kullanılan torrent protokollerine bağlı olarak torrent indirmenizi hızlandırmaya da yardımcı olabilir.

VPN

Bu genellikle bir torrent sitesinden, bir VPN’den (Sanal Özel Ağ) dosya indirmeye karar vermeden önce sahip olunması gereken en önemli şey olarak kabul edilir. Bunun nedeni, torrent web sitelerindeki dosyaların çoğunun yasa dışı olmasıdır. Ayrıca, torrent web sitelerinin her şeye erişim özelliği, bilgisayar korsanlarının kötü amaçlı yazılım ve virüs içeren tehlikeli dosyaları yüklemesini kolaylaştırır.

VPN, IP adresinizi şifrelemeye ve IP adresinizi arayan herhangi biri tarafından görülen IP adresini değiştirmeye yardımcı olan bir uygulama veya yazılımdır. VPN, bilgisayar korsanlarının bilgisayarınız ve açıkken ziyaret ettiğiniz herhangi bir web sitesi arasında sağlanan bilgileri ele geçirmesini de zorlaştırır. Popüler ve güvenilir VPN sağlayıcılarından bazıları arasında ExpressVPN, NordVPN, CyberGhost ve Surfshark bulunur.

İndirmek için herhangi bir torrent web sitesini ziyaret etmeden önce ücretsiz olsa bile bir VPN edinmenin hayati önemden daha fazlası olduğunu yeterince vurgulayamam. FBI, Interpol, Türk Polisi ve diğer bazı suçla mücadele kuruluşları gibi devlet kuruluşları her zaman torrent kullanıcılarını izlemeye çalışıyor. Daha önce de söylediğim gibi, torrent kullanmak yasa dışı değildir, yaptığınız şeyin yasadışı olup olmadığını belirleyen bir torrent web sitesinden indirdiğiniz dosyadır. Temel bir kural, başka türlü ödemeniz gereken herhangi bir şeyi indirmenin hemen hemen her ülkede yasa dışı olduğunu bilmektir, bu nedenle, bilgilerin yardımcı olmasını umuyorum.

Torrent Web Sitesi

Torrent maceralarınızı sorunsuz bir şekilde sürdürmek için ihtiyacınız olan son şey, güvenilir bir torrent web sitesidir.

Bir dakika ne! Bunun ne olduğunu bilmiyor musun?

Tamam, torrent web sitesi, torrent dosyalarını indirebileceğin herhangi bir web sitesidir. Torrent web siteleri tıpkı internetteki diğer web siteleri gibidir, ancak yetkililerin onları kapatmak için ne kadar sıkı mücadele ettiği için bulmaları zordur.

Bununla birlikte, torrent web siteleri çok dayanıklıdır ve bu nedenle çoğu torrent web sitesinin, kapanmalar sırasında kesinti sürelerini önlemek için birden fazla ayna web sitesine sahip olma olasılığı yüksektir.

Güvenilir bir torrent web sitesinden istediğiniz niteliklerden bazıları indirme güvenilirliği, web sitesindeki çoğu dosyanın güvenli olduğundan emin olmanız anlamında güvenliktir. Hızlı indirme hızı, indirme etkinlikleriniz için bir torrent sitesi seçerken de önemlidir.

En popüler ve en büyük torrent web sitelerinden bazıları The Pirate Bay, Kickass ve LimeTorrents’tır.

The pirate bay ve Kickass gibi devasa torrent web siteleri neredeyse her tür dosyayı sunar, ancak bazı dosya türlerini barındıran bir torrent web sitesine ihtiyaç duyduğunuz zamanlar vardır. Bu nedenle, internetteki birçok torrent web sitesi, film, oyun, program ve hatta bilgisayar grafik yazılımı sağlamaya adanmıştır.

Zararlı Yazılım Önleme

Sorunsuz bir torrent indirme deneyiminin keyfini çıkarmak için ihtiyaç duyacağınız bir diğer kritik yazılım, sizi bilgisayar korsanlarından ve virüslerden korumak için bir Kötü Amaçlı Yazılım Önleme yazılımı veya Antivirüs programıdır.

Torrent web sitelerinin yasadışı doğası nedeniyle, URL’leri çok değişiyor. Bilgisayar korsanları, orijinal torrent web sitelerine benzer siteler oluşturarak ve bu web sitelerinin ziyaretçilerini istismar ederek bundan yararlanma eğilimindedir.

Deneyebileceğiniz popüler kötü amaçlı yazılım önleme yazılımlarından bazıları Bitdefender Total Security ve Kaspersky Internet Security’dir.

1 Yorum

  1. Sürekli torrent film sitesi arıyordum. Malum türk torrent siteleri fos. Bu liste işime yaradı. Teşekkürler.

Yorum Yap

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar