in

Eset Nod32 Smart Security 9.0.3 Full Türkçe İndir

Eset Nod32 Smart Security 9.0 Full Türkçe

Eset Nod32 Smart Security, bilgisayar sistemini kötü niyetli kişilere ve yazılımlara karşı koruyan güçlü bir antivirüs programıdır. Piyasada en çok bulunan güvenlik sistemi programı olup internet ortamında gezinirken kötü amaçlı herhangi bir siteye giriş yapıldığı anda bilgisayara virüs bulaşabilir veya kimlik avı ile kişi bilgileri alınabilmekted olup Eset bilsayarınıza gelebilecek virüs, trojen vs. bulup engeleyen programdır.

Bunların yanı sıra hack girişimleri ile bilgisayar uzaktan kontrol edilebilir. Bu tür tehlikelerden korunmak için ideal güvenlik programlarından bir tanesi olan eset smart security ile her şey kontrol altında koruyarak güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. En düşük sistem kaynağı ile maximum koruma hedefleyen eset, kişisel güvenlik duvarı ile internet bağlantısını da tam anlamıyla koruma altına alıyor.

Eset Nod32 Smart Security 9 Özellikleri;
Windows 10 uyumluluğu, antivirüs, antispyware, kimlik avı koruması, cihaz kontrolü, oyun modu, bulut destekli tarama, exploit engelleyici, düşük kaynak tüketimi, otomatik güncelleme, bankacılık koruması, ödeme sistemleri koruması, anti thief (hırsız), botnet koruması, kişisel güvenlik duvarı, ebeveyn kontrolü, antispam, telefon koruması, tablet koruması, mac koruması, linüx koruması vb bulunurmaktadır.

Rar Şifresi: donanimplus.com
İstek ve Önerilerinizi yorum yaparak iletebilirsiniz… Teşekkür Ederiz..

Yazar Burak Ak

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eset Nod32 Antivirüs 9.0 Full Türkçe İndir

Dernek/Köy Sitesi Scripti Ücretsiz İndir