Game Of Thrones’un En Güzel 5 Karakteri

Bazen efsanevi yapımlara milyon dolarlar harcansa da, ufak bir güzel görüntülü aktrist değişikliği, izleyiciler için fark yaratabiliyor.

5. Sansa Stark

Yapımcıların, Sansa karakterinin duygusal değişimini, bizlere oldukça iyi yansıtmasından kaynaklıdır ki, zaten bu karakter ilgimizi çekiyor.Başlarda ”salak salak hareket yapma ya” dedirtiyor olsa da sonradan aklını başına biraz olsun aldı. Bu olayların hepsi olurken güzel bir görüntüye sahip Sansa da kaliteyi arttırdı. Çok güzel demiyorum zaten ama listeye bir kaç kez gözüken insanları almaktansa Lord Stark’ın saygınlığı hatrına Stark Ailesinden bir kişiyi almak istedim.

4.Cercei Lannister

Dizini en dehşet verici karakterlerinden biri ve Lannisterların biricik kızı olan Cercei. Dizinin psikopatlık oranının 4 de birini karşılar nitelikte.Güzelliği ”oha gözümü kamaştırdı” derecesinde olmasa da yaşına oranla bir hayli hoş görüntülü. Jamie ve Cercie’nin çocukları da güzelliğin Lannisterlar da ön plana çıkan bi özellik olduğunu kanıtladı. Tyrion istisna tabi. Bu zekası ve muazzam planlarıyla düşmanlarını yenmeye kodlanmış Cerci karakterini canlandıran Lena Heady’nin küçük, dünya tatlısı bir çocuğu olduğunu bilmek Cerci ve Lena arasında ters orantı olduğunun belirtisi.

3. Margaery Tyrell

Dizinin en cana yakın ve hoş yüzlü karakterlerinden biri olan Margaery Tyrell’in kardeşi Loras’ı biz Marvel severler zaten Iron Fist dizisinde de gördük. Ayrıca Iron Fist kadrosunda Game Of Thronus’un büyük bi payı olduğunu bazı karakterlerden de anlayabiliyoruz. Küçük Gül ve Joffrey’in gerçek anlamda birbirlerinin olamaması Margary’nin Joffrey’in kardeşi Tommen ile birlikte olmasına vesile oldu. Bu durum kesinlikle Tyrell hanesini seven izleyicileri mutlu etti. Margaery muazzam davranışlara sahip birisi değil. Yani babaannesine uyduğu zamanlar azda olsa mevcut ama böylesine entrikaların döndüğü bir yere göre yaptığı şeylerin göze battığını söyleyemem. Pek babaannesine çekmemiş.

2. Melisandre

Başlarda Stannis Baratheon’ın birden fazla hata yapmasına neden olan ama güzel yüzünden dolayı kimsenin nefretini tam anlamda sömürememiş bir karakter.Biz izleyicilerden bahsediyorum yoksa Davos abimiz Melisandre’den son derece tiksiniyor. Diğer adıyla Kızıl Cadı, sonradan yaptığı hataların farkına varsa da biz o sırada ”iş işten geçti bee” diyorduk. Güzelliğiyle herkesi etkilemeyi amaçlayan bu Kızıl Kadını canlandıran Carice Van Houten, yaşına oranla gerçekten muntazam bir
yüze sahip.

1. Daenerys Targaryen

Robert İsyanı’nın doğurdu sebeplerden ötürü evrendeki iki Targaryen’dan  biri ve ejderhaların annesi oluşu, onu en sevilen Game Of Thrones karakterleri listesinde başa taşıyor. Ülkede açık renk saç manyağı bir çok insan varken Dany’i biraz daha aşağılara almak canıma susadığım anlamına gelirdi. Merhamet dolu bir kalbe sahip Khaleesi karakterinle körükle yaklaşmak istemezsiniz. Çünkü size hiç acıyacağını sanmıyorum. Khaleesi’nin güzelliğinin tecrübelenmesi ile doğru orantılı olduğunu görmek ona olan ilgili kuşkusuz ki arttırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.