in

Hastane Scripti, Full Ücretsiz İndir

Merhaba, Hastane Scripti ile karşınızdayım bu scripti internetten çoğu web sitesinde bulabilirsiniz. Ama sizde benim gibi bütün indirdiğiniz scriptler nedense hep bozuk çıkmıştır.Olaya el atıyorum! çok sağlam bir kaynaktan indirdiğim sıfır hatası olan bu Hastana scriptini ücretsiz olarak siz değerli Donanım Plus takipçilerine dağıtıyorum. Arkadaşlar scripti indirdim, kurdum,bütün menüleriyle oynadım ama bir sıkıntı bulamadım,gerçekten hem hastaneler için hemde kurumsal script olarak kullanabileceğiniz güzel kaliteli bir script. Ama şunu söylemekte de fayda var script İngilizce, kodlarıyla oynandığı takdirde Türkçeleştirilebilir. Ama şuan İngilizce zaman bulursam bende Türkçeleştire bilirim, ama pek zaman bulduğum sayılamaz. Aranızda Türkçeleştiren biri olursa Hastane Scriptimizi kendi ismiyle paylaşımı güncellerim. Herkese şu oruç zamanında büyük bir dua kapmış olur o arkadaş 😀 Neyse uzatmadan kuruluma geçelim.

Hastane Scriptinin Kurulumu İçin

>İlk Olarak bir veri tabanı oluşturuyoruz. 
>İkincisi Yüklenecek kalsörü içindeki bütün dosyaları Ftpmize gönderiyoruz.(Ftp nedir? Nasıl kurulur bilmiyorsanız buradan ilgili yazımı inceleyebilirsiniz.)
>Üçüncü Adım ise siteadresi/install yazarak gidiyoruz karşımıza veritabanı bilgileri felan isteyen bir bölüm çıkacak hepsini hallettikten sonra Scriptimiz hazır. 

Hastane Scriptinin yönetici paneli İçin siteadresi/login yazarak gidebilirsiniz. 

Kullanıcı Adı: admin@demo.com 
Şifre:12345

Rar Şifresi:donanimplus.com

İndir “Hastane Scripti” hastane_scripti-donanimplus.com.rar – 1020 defa indirildi –

Yazar Burak Sakarya

Müzik ve Teknolojiyle arası iyi olan bir zat-ı muhterem.

Yorumlar (5)

Yorum Yap
  1. Merhaba.Doktor resim veya yazılara tıklaınca açıklama yerine ana sayfaya dönüyor.Nasıl çözebiliriz?

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnternet Sitelerinin Bizim Hakkımızda Öğrenebildiği 5 Kişisel Bilgi

2018’in En iyi Mobil Oyunları