Hizmetlerim                       

 

           Blog Kurma           

 Sizin için anahtar teslim profesyonel bir blog açabilirim. Bu hizmetin içerisine Hosting + domain + ücretli tema ( $50 değerinde ) + tema Türkçeleştirme + tüm gerekli eklentilerin kurulması ve ayarlarının yapılması + otomatik yedekleme eklentisi ve abonelik eklentisi kurulması ( $50 dolar değerinde ) + Gerekli sayfaların oluşturulması + SEO Ayarları + Arama motoru kaydı + ve tüm blog ayarlarının yapılması gibi işlemler dahildir.

Anahtar teslim blog kurulum ücreti ise 500 TLdir. Ben blogunuzu sizin için kurar, size ise sadece içerik girmek kalır. Eğer bu teklifim ilginizi çekerse, alttaki iletişim formunu kullanarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

         Host Değiştirme        

Sizin için wordpress sitenizi bir host firmasından başka bir host firmasına her hangi bir veri kaybı olmadan taşıyabilirim. Ya da alt alan adınızda bulunan sitenizi ana dizine – ana dizinde bulanan sitenizi alt dizine – bir domain adresinden başka bir domain’e taşıyabilirim.

         Adsense Reklam Yerleştirme       

Sizin için maximum seviyede gelir elde edeceğiniz adsense reklam yerleştirimi yapabilirim. WordPress sitenizdeki kullanıcı hareketlerini izleyerek elde ettiğim veriler sonucunda max. gelir elde edeceğiniz bir reklam düzeni kurabilirim.

        Tema Değiştirme       

Sizin için wordpress sitenizin temasını sorunsuz bir şekilde değiştirebilirim. Herhangi bir şekilde veri, google page speed puanı ya da dolaylı olarak SEO kaybetmeden temanızı sorunsuz bir şekilde istediğiniz tema ile değiştirebilirim.

        WordPress Sorunları       

Sizin için wordpress ile ilgili yaşadığınız herhangi bir problemi çözebilirim. WordPress sorunları, hataları veya wordpress ile yapmak isteyipte yapamadığınız herhangi bir şey ile ilgili size ücretli hizmet verebilirim.

       SSL Kurulumu       

Sitenize SSL kurulumu yapabilirim. SEO kaybetmeden http’den https’ye geçiş işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştiririm.

       Script kurulumu      

Web Sitemizdeki herhangi bir scripti sunucunuza kurabilirim. Yada bana kurmamı istediğiniz bir scripti de kurulumunu profesyonel bir şekilde sizin için ücretli olarak yapabilirim.

      Script Türkçeleştirme      

Sizin gösterdiğiniz bir scripti en iyi şekilde profesyonelce  türkçeleştire bilirim. 

      SCRİPT SORUN DÜZELTME     

Scriptlerle ilgili sorununuz var ve yapamadığınız bir sorun var yada scriptin düzeniyle ilgili sıkıntılarınız var bazı şeylerin olmasını istemiyorsunuz yada fazladan şu da olsun istiyorsunuz sizin için profesyonel bir şekilde size ücretli hizmet verebilirim.

Hizmetlerimden Faydalanmak, Hizmet Fiyatları ve Detayları İçin Benimle Hemen Alttaki Formu Kullanarak İletişime Geçebilirsiniz.

[contact-form-7 404 "Not Found"]