Kitap Okurları İçin Tasarlanmış Sony’nin Yeni Dijital Kitabı

Sony, bir dizi yeni özellik ile gelen yeni elektronik not defterini açıkladı.

Bir bakışta, bu cihaz bir Amazon Kindle gibi görünebilir, ancak biraz farklı kılan ek bir özelliği var. Sony’nin Dijital Kağıdı, yazıda doğru şeyleri vurgulamak veya not etmek için kullanabileceğiniz bir kalemle birlikte geliyor.

Şirket, testlerine göre gerçek bir kâğıt üzerinde yazmakya çok yakın olduğunu söylüyor, ki bu kulağa etkileyici gelmiyor mu? ama her şeyin olduğu gibi bunun için de bir ödeme yapmak gerekiyor. 10,3 inçlik model için 600 $ ‘vermeniz gerekebilir ve 13.3-inç olanı 700 $ gibi bir fiyata sahip.

Hem 10,3

inç hem de 13,3 inç ekran boyutu modellerinin 6 mm kalınlığa sahiptirler. 10,3 inçlik model ağırlığı 240g iken, 13,3 inçlik bir modeli ise 109g ağırlığındadır.

Bu Yeni Dijital Kağıt Tablet, Okurken Karalama Yapmanıza İzin Veriyor.

Kutu içerisinde 2 adet kalem ucuyla birlikte geliyor. Parlamayan ekran, önünüzdeki her şeyi yansıtmıyor, bu da okumaları zahmetsiz yapıyor.

Cihaz 11 GB dahili bir depolama ile geliyor ve pil WiFi veya Bluetooth bağlantısı olmadan toplam üç hafta boyunca kullanabilirsiniz. Kullanıcılar, iOS veya Android cihazlarındaki uygulamaları yükleyebilirsiniz.

Kablo yoluyla dosya aktarmak istiyenler için, cihaz ayrıca bir USB bağlantı noktasına sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.