Kaydol
Giriş Yap
Parolanızı mı unuttunuz

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Üzgünüz, gönderi ekleme izniniz yok.

Mac’de Silinen Dosyaları Geri Getirme

Bilgisayar kullanırken başınıza gelebilecek en tatsız olaylardan biri, yanlışlıkla fotoğraf veya film arşivinizin bulunduğu klasörü kalıcı olarak silmektir. Günler geceler boyunca emek vererek oluşturduğunuz arşivin yine sizin elinizle, geri dönüşü olmayacak şekilde silinmesi sandığınızdan daha da can sıkıcı olabilir.

Ancak ölümden başka her şeyin çaresi var. Aynı şekilde silinen dosyaları geri getirmek de pekala mümkün. Nasıl mı? Tabii ki EaseUS Data Recovery Wizard for Mac isimli muhteşem program sayesinde!

yapay zeka destekli haber sitesi
silinen dosyaları geri getirme

Bu bağlantıyı takip ederek indirebileceğiniz EaseUS Data Recovery isminden de anlaşılacağı üzere silinen dosyaları geri kurtarmaya yarayan, oldukça gelişmiş bir yazılım.

Virüs saldırısı, yanlışlıkla dosyaları silmek, voltaj dengesizliği sonucu harddiskin bozulması veya beklenmedik sistem hataları nedeniyle bilgisayarın açılmaması gibi durumlarda verileriniz bir anda elinizin altından kayıp gidebilir. Data kaybına yol açan senaryo her ne olursa olsun, EaseUS Data Recovery Wizard for Mac’in bu senaryoya uygun bir çözüm yolu mevcut. Uzantısı hiç fark etmez, silinen dosyaları kurtarmak mac için geliştirilen bu program ile gayet kolay.

Üstelik bu kadar yetenekli olmasına rağmen tamamen ücretsiz bir şekilde programı deneyebilmeniz mümkün. Yalnız ücretsiz sürümde en fazla 2 GB büyüklüğünde dosya kurtarabiliyorsunuz. Ancak programın verimli çalıştığını gördükten sonra ücreti mukabilinde bir üst versiyona yükseltme yapabilmeniz mümkün.

Üç adımda silinen dosyalarınızı geri getirin

EaseUS Data Recovery Wizard programı üç adımda çalışır: Önce otomatik olarak gösterdiğiniz dahili veya harici depolama birimini tarar. Kurtarabileceği dosyaların bir önizlemesini tarafınıza sunar. Ardından tek tıkla silinen dosyaları geri getirir. Aklınıza gelebilecek hemen her türden dosya uzantısını destekliyor olması ise cabası. Silinen Word belgelerinden tutun fotoğraf ve müziklere kadar her şeyden bahsediyoruz.

Dahası, mac de silinen dosyaları kurtarmak için kullandığınız depolama biriminin hiçbir önemi yok. Flash disk, hard disk, fotoğraf makinesi veya SD kart bile olabilir bu. Ayrıca program macOS işletim sisteminin 10.15 ila 10.9 arası tüm sürümleri destekliyor.

Siz de EaseUS Data Recovery Wizard for Mac uygulamasına bir şans vermek istiyorsanız programı indirdikten sonra bu adresi ziyaret ederek kullanım önergelerine göz atabilirsiniz.

silinen dosyaları geri getirme eause

Bozuk harddiskleri çöpe atmadan önce şansınızı deneyin

İçindeki tüm dosyalar RAW formatına dönmüş, açılmayan veya açılsa bile kısa süre sonra kendini kapatan harddisklerinize son bir şans vermek istiyorsanız mutlaka EaseUS Data Recovery Wizard programını deneyin. Neticede ücretsiz olduğu için kaybedecek hiçbir şeyiniz yok.

Sahip olduğu gelişmiş algoritma sayesinde format atılan harddisklerdeki verileri dahi geri kurtarabilen bu yazılım HDD, SDD, hafıza kartı, USB, SD kart ve hatta video oynatıcılarda dahi gayet iyi iş çıkarıyor.

Ücretli sürümde birebir uzaktan bağlantı yardımı için ek bir para ödemeniz gerekmiyor. Time Machine ve iTunes yedeklerini geri getirebilmek yine ücretli sürüme özel ayrıcalıklar arasında yer alıyor. Veri koruması ve akıllı disk izleme gibi ek özellikler de cabası.

30 gün boyunca sorgusuz sualsiz iade hakkınızın bulunduğu program 15 yıllık bir tecrübenin ürünü. Bugüne dek 530 milyondan fazla bilgisayarda kullanılmış olması ise ne kadar başarılı olduğunun bir göstergesi olarak yorumlanabilir.

Yorum Yap

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar