in

ÖğreticiÖğretici SüperSüper ÜzücüÜzücü BeğendimBeğendim

Microsoft Office 2010 Full Türkçe İndir

Microsoft Office 2010, tüm dünyada popüler olarak kullanılan bir ofis programıdır.  Piyasaya sürülen her yeni sürümü ile daha kullanışlı ve daha modern bir hal alıyor. Bu sürümünde özellikle takım çalışması konusunda yaptığı yenilikler dikkatimizi çekiyor.

Geniş kapsamlı dil seçenekleri ve basit menüleri, yediden yetmişe, öğrenci, öğretmen kısaca herkes için kullanılabilir kılıyor. İçerdiği bir çok araç, her konuda işe yarayacak nitelikte. Bu da program için çok daha geniş kapsamlı bir kullanım ağı  anlamına geliyor…

Office 2010 Professional Plus SP2 Şubat 2018, Word belgenizdeki görüntülerinizi düzenlemek için yepyeni ve kapsamlı araçlar sunar. Office uygulamalarının genel görünümü değişti ve dosyalarınızı meslektaşlarınıza kaydetmenizi ve dosyalarınızı paylaşmanızı sağlayacak bir Kaydet ve Paylaşma seçeneği de var. Metindeki kontrol de büyük ölçüde geliştirildi. Görüntüler, metnin etrafına sarılmanın yanı sıra yeniden boyutlandırılabilir. Görüntülerin parlaklığı ve kontrastı ayarlanabilir ve ayrıca görüntüleri gri tonlamalı hale getirebilirsiniz. MS PowerPoint’ten, sunumunuza animasyon yapmanıza ve sununuza geçiş yapmanıza izin verecek şekilde biçim ressam aracı ile sunularınız üzerinde güçlü bir kontrolünüz var. MS Excel de büyük ölçüde geliştirildi. Indirebilirsiniz

Office 2010 Professional Plus SP2 Şub 2018 Teknik Kurulum Ayrıntıları

 • Yazılımın Tam Adı: Office 2010 Professional Plus SP2 Şub 2018
 • Kur Türü: Çevrimdışı Yükleyici / Tam Tek Başına Kurulum
 • Uyumluluk Mimarisi: 32 Bit (x86) / 64 Bit (x64)
 • Ekleyen Son Sürüm Ek: 17 Şubat 2018
 • Geliştiriciler: Microsoft Office
Microsoft Office 2010 Kurulum Videosu

İndir “Microsoft Office 64 Bit” Office+2010+NISAN+2018+X64+donanimplus.com.zip – 23449 defa indirildi –

İndir “Microsoft Office 32 Bit” Office+2010+NISAN+2018+X86+donanimplus.com.zip – 15339 defa indirildi –

Yazar Burak Ak

Yorumlar (21)

Yorum Yap
  • Ezgi hanım ilginiz ve alakaniz için teşekkür ederiz. Bu indirme hızı sizin kendi internetinize bagli olarak inmektedir.

 1. ben yükledim fakat açtığımda dosya-yardım da ürünü etkinleştirmesi gerekiyor ibaresi çıkıyor. ne yapmalıyım?

  • Ahmet kurulum yaptığında virüs buldu gibi bir uyarı verdimi virüs programın. Eğer verdiyse daha aktif edilmeden virüsü değilde aktivasyon crackını silmiştir virüs programı. Yok olmadı dersen eğer kapat yeniden aç gelecektir.

   • Hocam bende aynı şekilde dediğiniz gibi yaptım koruma devre dışı ve interneti kapatıp indirdim fakat ürün etkinleştirmesi gerekiyor diyor.

   • Hocam kurulum sırasında hiç bir yükleme alanı ile karşılaşmamış olmanız normal. Çünkü arka planda yükleme işlemini yapıyor. Sizin tek yapacağınız gereken beklemek, çalışıp çalışmadığını – Gizli simgeleri göster- alanından bakabilirsiniz. Bir yarım saatte yüklenecektir. Kolay gelsin.

 2. fulll kurulum yapınca programlar acılmıyor ve “bu eylem yalnızca su anda yüklü ürünler için geçerlidir” hatası veriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Game Of Thrones’un En Güzel 5 Karakteri

VideoHive Modern Kurumsal İntro After Effect Projesi