Microsoft Office 2010 Full Türkçe İndir

Microsoft Office 2010, tüm dünyada popüler olarak kullanılan bir ofis programıdır.  Piyasaya sürülen her yeni sürümü ile daha kullanışlı ve daha modern bir hal alıyor. Bu sürümünde özellikle takım çalışması konusunda yaptığı yenilikler dikkatimizi çekiyor.

Geniş kapsamlı dil seçenekleri ve basit menüleri, yediden yetmişe, öğrenci, öğretmen kısaca herkes için kullanılabilir kılıyor. İçerdiği bir çok araç, her konuda işe yarayacak nitelikte. Bu da program için çok daha geniş kapsamlı bir kullanım ağı  anlamına geliyor…
Office 2010 Professional Plus SP2 Şubat 2018, Word belgenizdeki görüntülerinizi düzenlemek için yepyeni ve kapsamlı araçlar sunar. Office uygulamalarının genel görünümü değişti ve dosyalarınızı meslektaşlarınıza kaydetmenizi ve dosyalarınızı paylaşmanızı sağlayacak bir Kaydet ve Paylaşma seçeneği de var. Metindeki kontrol de büyük ölçüde geliştirildi. Görüntüler, metnin etrafına sarılmanın yanı sıra yeniden boyutlandırılabilir. Görüntülerin parlaklığı ve kontrastı ayarlanabilir ve ayrıca görüntüleri gri tonlamalı hale getirebilirsiniz. MS PowerPoint’ten, sunumunuza animasyon yapmanıza ve sununuza geçiş yapmanıza izin verecek şekilde biçim ressam aracı ile sunularınız üzerinde güçlü bir kontrolünüz var. MS Excel de büyük ölçüde geliştirildi. İndirebilirsiniz

Office 2010 Professional Plus SP2 Şub 2018 Teknik Kurulum Ayrıntıları

 • Yazılımın Tam Adı: Office 2010 Professional Plus SP2 Şub 2018
 • Kur Türü: Çevrimdışı Yükleyici / Tam Tek Başına Kurulum
 • Uyumluluk Mimarisi: 32 Bit (x86) / 64 Bit (x64)
 • Ekleyen Son Sürüm Ek: 17 Şubat 2018
 • Geliştiriciler: Microsoft Office
Microsoft Office 2010 Kurulum Videosu
 
Link yenilenmiştir.. 08.10.2019…

Yorumlar (86)

Yorum Yap
  • Ezgi hanım ilginiz ve alakaniz için teşekkür ederiz. Bu indirme hızı sizin kendi internetinize bagli olarak inmektedir.

 1. ben yükledim fakat açtığımda dosya-yardım da ürünü etkinleştirmesi gerekiyor ibaresi çıkıyor. ne yapmalıyım?

  • Ahmet kurulum yaptığında virüs buldu gibi bir uyarı verdimi virüs programın. Eğer verdiyse daha aktif edilmeden virüsü değilde aktivasyon crackını silmiştir virüs programı. Yok olmadı dersen eğer kapat yeniden aç gelecektir.

   • Hocam bende aynı şekilde dediğiniz gibi yaptım koruma devre dışı ve interneti kapatıp indirdim fakat ürün etkinleştirmesi gerekiyor diyor.

   • Hocam kurulum sırasında hiç bir yükleme alanı ile karşılaşmamış olmanız normal. Çünkü arka planda yükleme işlemini yapıyor. Sizin tek yapacağınız gereken beklemek, çalışıp çalışmadığını – Gizli simgeleri göster- alanından bakabilirsiniz. Bir yarım saatte yüklenecektir. Kolay gelsin.

 2. fulll kurulum yapınca programlar acılmıyor ve “bu eylem yalnızca su anda yüklü ürünler için geçerlidir” hatası veriyor

  • Bilgisayara programı kurmadan önce önceden yüklenmiş office yazılımlarını kaldırmalısınız. Aksi takdirde bunun gibi bir hata ile karşılaşırsınız.

 3. 7-zip : data error. vb hata ile karşılaşırsanız.

  Öncelikle indirdiğiniz dosyayı rardan çıkartın. (masaüstüne yada herahangi bir yere)
  Çıkarttığınız “OFFICE2010.NISAN2018X86.exe” dosyasına sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştıra basın.
  Bu işlemleri yaparken Anti-Virüs programını devre dışı bırakın. Crack’li olduğu için illegal bir yazılım olarak görebilir ve kuruluma izin vermeyebilir.

  Bilgilerinize.

 4. hata 1920 office software protection platform (osppsvc) hizmeti başlatılamadı. sistem hizmetlerini başlatmak için yeterli ayrıcalıklara sahip olduğunuzu doğrulayın. mesajı alıyorum… sorun neden kaynaklanıyordur acaba….

  • Merhaba tam olarak “1920 office software protection platform (osppsvc) hizmeti başlatılamadı.Hatası ” yazarak google’da arama yapmalısın tam olarak sorununu anlatan makaleler ile karşılaşacaksın. Oradan düzeltebilirsiniz.

 5. dtarif ettiğiniz gib yaptım ama yardım dan baktığımda ürün etkinleştirilmesi gerekiyor. nerede hata yaptım acaba

 6. merhaba paylaşım için çok teşekkürler

  fakat makro yazımı etkinleşmiyor. nasıl etkinleştirebilirim konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

 7. Çok teşekkürler sunduğunuz için. Birkaç siteden indirdim hata verdi veya çalışmadı ancak sorunsuz oldu sunum ödevim varken çok işime yarayacak. TEŞEKKÜRLER!

  • 32 bit kullanıyorsanız işte urun anahtarı

   V44DD-TMTDC-GPJWJ-WXKGK-7JW9T
   VYBBJ-TRJPB-QFQRF-QFT4D-H3GVB
   FHTVD-X9M6X-QGBX6-8G7WC-C28GQ
   YF79C-7Y4B4-PGM89-6BKGJ-46PBT

 8. 32 bit urun anahtarı calısıyor deneyen kullansın
  V44DD-TMTDC-GPJWJ-WXKGK-7JW9T
  VYBBJ-TRJPB-QFQRF-QFT4D-H3GVB
  FHTVD-X9M6X-QGBX6-8G7WC-C28GQ
  YF79C-7Y4B4-PGM89-6BKGJ-46PBT

 9. yapmanız gerekenler !! 1-antivurus kapalı olacak 2- windows update gecici olarak devre disi birakın 3- exe yi sag tıklayım yonetici olarak calıstırın 4- yuklemeyi talimatlarınıizleyin kurulum basarılı bir sekilde tamamlanacaktir

 10. bilgisayarımda zaten var direk üstüne kurulum yaparsam sıkıntı çıkar mı ya da word,powerpoint,excel gibi dosyalarım silinir mi acil yardım edebilirmisiniz

  • Denetim masasından programı kaldırın. Yarin yenilenecek olan linkten programı kurabilirsiniz. word,powerpoint,excel gibi dosyalara gelirsek de onlara bir şey olmaz.

  • Merhaba gelen web sitesine üye olmalı ve tekrar web sitemize gelerek indirdiğiniz bağlantıya tıklamalısınız. Bu sayede indirme işleminiz devam edecektir. Yapamaz iseniz yarin alternatif bağlantılar eklenecektir. Direk indirme işlemini bu sayede yapabilirsiniz.

 11. MERHABA
  word excel ve powerpoint seçeneğini tıkladım indirirken fakat sadece word ve powerpoint indi sadece ha bide videoyu izlediğimde ürün etkinleştirildi yazıyodu fakat bende hala lisanssız ürün yazıyor neden olmaktadır acaba bi fikri olan var mı olanlar cevap yazabilirler mi ?

  • Bilgisayarı yeniden başlat sorun kalmaz. Ayrıca kurarken virüs tarayıcısını kapatmalısınız. Yoksa defender ayarlarını kapatmalısınız. Aksi halde süresiz yapan Crack dosyasını yakalayıp silecektir. Buda düzgün bir şekilde programın kurulmasını engelleyecektir. Eğer ki yakaladı ise programı silip, tekrardan rardan çıkarıp, kurulumu yeniden başlatmalısınız. Sorun kalmayacaktır.

 12. Herşeyi yaptım ve kurulum kısmina geldim kurulumu başlatıyorum ve kurulum tamamlandı diyor ancak hiçbir program gelmiyor.Biligsayari kapatıp açmama rağmen hiçbirşey olmadı.Ne yapmam gerekiyor?

  • Merhaba, diğer indirme sitelerine çok fazla şikayet gittiği için yükler yüklemez engel yiyoruz. Şimdilik Megada bir sorun çıkmadı, ama en yakın zamanda yeni linkler eklenecek.

 13. Windows defender tehdit algılamış bazı kötü amaçlı yazılımlar bulundu yazısı cıkıyor. Yüklemeyi defenderi kapattıktan sonra en baştan tekrar mı yapmam gerekecek ? şuan lisanssız görünüyor office

  • Office’i tekrardan sil ve sonra tekrardan zipten programı çıkar. Tekrardan kur. Defenderı kapatmayı unutma, içindeki crack dosyasını yakalıyor.

 14. merhaba öncelikle ilginiz için teşekkür ederim crack dosyasının tam kurulumunu belirten bir ileti görünüyor mu sağ altta bir imleç devamlı duruyor

  • Bir ilerleme penceresi yok bu programda. Yükleme bittiğinde, yükleme tamamlandı şeklinde bir bildirim alacaksınız. Bilgisayarınızın hızına göre yaklaşık 15 20 dakika sürüyor.

 15. merhaba dosyayı sorunsuz ındırdım kurdum programın sonuna geldıgımde kullanıcı tarafından kaldırıldı cevabı ıle karsılastım ne yapmam gerek

 16. aga şu dosyaları doğru yere upload edin yeter artık 3 kuruş fazla kazanmak için ya indirme hızı düşürülüyor yada bir sürü reklamla bekletiliyor google drive falan upload edin artık şunları

  • Merhaba, daha öncesinde sayısız kere Google Drive’a yükledik. Her seferinde şikayet edilmesi üzerine kaldırıldı. Şuan ki yüklediğimiz biraz daha esnek olduğu ve hızlı indirme sağladığı için yükledik. Sadece yarısına gelince üye olmanız gerekiyor sonrasında indirme devam ediyor. Ayrıca yüklediğimiz sunuculardan hiç bir maddi destek almıyoruz. Şuan için o uygun görülmüştür bu yüzden oraya yükledik.

 17. merhaba
  programı yüklemek istediğimde 32 bit olanı şifre anahtarı istedi
  bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

 18. merhaba indirmek istiyorum ama linke tıklayınca şifre anahtarı istiyor işim acill lüften şifre anahtarı gönderebilir misiniz?

 19. Merhaba, 32bit için şifre sorunu çözülmedi mi acaba? Linke tıkladığımda “şifre çöz” ekranı geliyor direk yardımcı olabilir misiniz?

 20. Ben kurulumu aynı şekilde yapıyorum videoda 2:28 deki ekran gelmiyor yüklemeden sonra yükleme bitiyor yöneticiyle çalıştır evet hayırı geliyor sonra bişey gelmiyor

 21. Merhabalar kullanmaya başladıktan yaklaşık 1 ay sonra ürün anahtarı istedi . Ürün anahtarı nedir tekrar indirmek mi gerekiyor? 64 bit için

  • Merhaba ürün anahtarını istemesinin nedeni en başta programı yüklerken virüs programlarını kapatmamanız ve dosya içinde cracklı dosyanın silinmesi. Tekrardan kurulum yapmalısınız. Ama öncesinde Denetim masasından programı kaldırın. Yeniden indirin. İndirilmiş dosyası duruyorsa Rar halinde ise virüs programlarını ve Windows güvenlik duvarını kapatın. Rardan çıkarın. Kurun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.