in

Microsoft Office 2010 Full Türkçe İndir

Microsoft Office 2010, tüm dünyada popüler olarak kullanılan bir ofis programıdır.  Piyasaya sürülen her yeni sürümü ile daha kullanışlı ve daha modern bir hal alıyor. Bu sürümünde özellikle takım çalışması konusunda yaptığı yenilikler dikkatimizi çekiyor.

Geniş kapsamlı dil seçenekleri ve basit menüleri, yediden yetmişe, öğrenci, öğretmen kısaca herkes için kullanılabilir kılıyor. İçerdiği bir çok araç, her konuda işe yarayacak nitelikte. Bu da program için çok daha geniş kapsamlı bir kullanım ağı  anlamına geliyor…
Office 2010 Professional Plus SP2 Şubat 2018, Word belgenizdeki görüntülerinizi düzenlemek için yepyeni ve kapsamlı araçlar sunar. Office uygulamalarının genel görünümü değişti ve dosyalarınızı meslektaşlarınıza kaydetmenizi ve dosyalarınızı paylaşmanızı sağlayacak bir Kaydet ve Paylaşma seçeneği de var. Metindeki kontrol de büyük ölçüde geliştirildi. Görüntüler, metnin etrafına sarılmanın yanı sıra yeniden boyutlandırılabilir. Görüntülerin parlaklığı ve kontrastı ayarlanabilir ve ayrıca görüntüleri gri tonlamalı hale getirebilirsiniz. MS PowerPoint’ten, sunumunuza animasyon yapmanıza ve sununuza geçiş yapmanıza izin verecek şekilde biçim ressam aracı ile sunularınız üzerinde güçlü bir kontrolünüz var. MS Excel de büyük ölçüde geliştirildi. İndirebilirsiniz

Office 2010 Professional Plus SP2 Şub 2018 Teknik Kurulum Ayrıntıları

 • Yazılımın Tam Adı: Office 2010 Professional Plus SP2 Şub 2018
 • Kur Türü: Çevrimdışı Yükleyici / Tam Tek Başına Kurulum
 • Uyumluluk Mimarisi: 32 Bit (x86) / 64 Bit (x64)
 • Ekleyen Son Sürüm Ek: 17 Şubat 2018
 • Geliştiriciler: Microsoft Office
Microsoft Office 2010 Kurulum Videosu
 
Link yenilenmiştir.. 08.10.2019…

İçeriği Oyla

Yazar Burak Ak

Yorumlar (41)

Yorum Yap
 1. ben yükledim fakat açtığımda dosya-yardım da ürünü etkinleştirmesi gerekiyor ibaresi çıkıyor. ne yapmalıyım?

  • Ahmet kurulum yaptığında virüs buldu gibi bir uyarı verdimi virüs programın. Eğer verdiyse daha aktif edilmeden virüsü değilde aktivasyon crackını silmiştir virüs programı. Yok olmadı dersen eğer kapat yeniden aç gelecektir.

   • Hocam bende aynı şekilde dediğiniz gibi yaptım koruma devre dışı ve interneti kapatıp indirdim fakat ürün etkinleştirmesi gerekiyor diyor.

   • Hocam kurulum sırasında hiç bir yükleme alanı ile karşılaşmamış olmanız normal. Çünkü arka planda yükleme işlemini yapıyor. Sizin tek yapacağınız gereken beklemek, çalışıp çalışmadığını – Gizli simgeleri göster- alanından bakabilirsiniz. Bir yarım saatte yüklenecektir. Kolay gelsin.

 2. fulll kurulum yapınca programlar acılmıyor ve “bu eylem yalnızca su anda yüklü ürünler için geçerlidir” hatası veriyor

 3. 7-zip : data error. vb hata ile karşılaşırsanız.

  Öncelikle indirdiğiniz dosyayı rardan çıkartın. (masaüstüne yada herahangi bir yere)
  Çıkarttığınız “OFFICE2010.NISAN2018X86.exe” dosyasına sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştıra basın.
  Bu işlemleri yaparken Anti-Virüs programını devre dışı bırakın. Crack’li olduğu için illegal bir yazılım olarak görebilir ve kuruluma izin vermeyebilir.

  Bilgilerinize.

 4. hata 1920 office software protection platform (osppsvc) hizmeti başlatılamadı. sistem hizmetlerini başlatmak için yeterli ayrıcalıklara sahip olduğunuzu doğrulayın. mesajı alıyorum… sorun neden kaynaklanıyordur acaba….

  • Merhaba tam olarak “1920 office software protection platform (osppsvc) hizmeti başlatılamadı.Hatası ” yazarak google’da arama yapmalısın tam olarak sorununu anlatan makaleler ile karşılaşacaksın. Oradan düzeltebilirsiniz.

 5. dtarif ettiğiniz gib yaptım ama yardım dan baktığımda ürün etkinleştirilmesi gerekiyor. nerede hata yaptım acaba

 6. merhaba paylaşım için çok teşekkürler

  fakat makro yazımı etkinleşmiyor. nasıl etkinleştirebilirim konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

 7. Çok teşekkürler sunduğunuz için. Birkaç siteden indirdim hata verdi veya çalışmadı ancak sorunsuz oldu sunum ödevim varken çok işime yarayacak. TEŞEKKÜRLER!

  • 32 bit kullanıyorsanız işte urun anahtarı

   V44DD-TMTDC-GPJWJ-WXKGK-7JW9T
   VYBBJ-TRJPB-QFQRF-QFT4D-H3GVB
   FHTVD-X9M6X-QGBX6-8G7WC-C28GQ
   YF79C-7Y4B4-PGM89-6BKGJ-46PBT

 8. 32 bit urun anahtarı calısıyor deneyen kullansın
  V44DD-TMTDC-GPJWJ-WXKGK-7JW9T
  VYBBJ-TRJPB-QFQRF-QFT4D-H3GVB
  FHTVD-X9M6X-QGBX6-8G7WC-C28GQ
  YF79C-7Y4B4-PGM89-6BKGJ-46PBT

 9. yapmanız gerekenler !! 1-antivurus kapalı olacak 2- windows update gecici olarak devre disi birakın 3- exe yi sag tıklayım yonetici olarak calıstırın 4- yuklemeyi talimatlarınıizleyin kurulum basarılı bir sekilde tamamlanacaktir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir