in

BilgilendiriciBilgilendirici SüperSüper ÜzücüÜzücü

Microsoft Office 2016 Pro İndir(x86-x64) (Deneme Sürümü)

Microsoft Office 2016 Pro

Microsoft Office 2016, yıllardır bilgisayar kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen ofis programı olarak dikkatleri üzerine çeken bir programdır. 2016 sürümü ile son çıkartmış olduğu bu yazılımla diğer serilerini gerdie bırakmıştır.  En son olarak karşımıza 2016 çıkmaktadır. Office 2013’e göre çok daha gelişmiş özelliklerle birlikte kullanıcıların beğenisine sunulmuştur, ihtiyacınız olan tüm ofis çözümlerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmanıza olanak sağlıcaktır.

Office 2016 ile birlikte kullanıcılara sunulan en büyük yeniliklerden bir tanesi de tüm ofis servislerinin bulut entegrasyonu ile kullanıcılar tarafından çok daha verimli bir şekilde kullanılabiliyor olmasıdır Office kullanıcıları için. Öyle ki kullanıcılar eşzamanlı olarak aynı ofis dökümanları üzerinde istedikleri işlemleri birlikte yapabiliyorlar. Başka bir deyişle aynı döküman üzerinde birden fazla kullanıcı rahatlıkla çalışabiliyor kolay ve hızlı bir yöntemle.

Yine program içerisinde kullanıcılara sunulan en güzel özelliklerden bir diğeri de yardım menüsü. Geliştirilmiş yardım menüsü sayesinde, Office 2016 üzerinde yapmak istediğiniz her tür işlemle ilgili sorunuza kolayca yanıt bulabiliyor bir çoğumuzun yardım ihtiyacı oluyor zamanla ve buna ek olarak uygulamalı olarak gerçekleştirmek istediğiniz işlemleri nasıl yapabileceğinizi de öğrenme şansına sahip oluyoruz.

Microsoft Excel 2016, Microsoft Word 2016, Microsoft PowerPoint 2016, Microsoft Outlook 2016 ve diğer tüm ürünlerde yer alan servisler Office 2016 ile birlikte kullanıcı deneyimini bir adım öteye taşıyacak şekilde yeniden güncellenmiştir. Dokunmatik desteği, bulut sunucu senkronizasyonu, tüm cihazlarınız üzerinde ulaşabilmekteyiz.

Eksiksiz bir Office deneyimi yaşamak isteyen tüm kullanıcılarımız için ve okuyucularımız bilgisayarında bulunması gereken yazılımlardan bir tanesi olan Office 2016′yı hala denemediyseniz, mutlaka denemenizi öneriyoruz… Donanımplus ailesi olarak. Ayrıca Microsoft’un en gelişmiş Office paketileri olan Office 365’e ve Office Profesiyonel 2016  bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz…

  -32 BİT-             -64 BİT-
         
Rar Şifresi: donanimplus.com
İstek ve Önerilerinizi yorum yaparak iletebilirsiniz… Teşekkür Ederiz…

İçerik Hoşunuza Gitti mi?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 8

İyi Seçilmiş Oylar:4

Puan yüzdesi: 50.000000%

Downvotes: 4

Downvotes percentage: 50.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2018’in En Gelişmiş 8 Robotu

Faladdin nasıl oluyor da her şeyi biliyor?