in

Nakliye & Lojistik Scripti (Yazılımı) V2 Ücretsiz Full İndir

Merhaba bir Nakliye Scripti serisinin 2 versiyonu ile huzurlarınızdayım.( Buradan ilk scripti İnceleyebilirsiniz) Bir nakliye sitesini mi yapmak istiyorsunuz?, O zaman ücretsiz olarak sizlere dağıttığımız bu script tam size göre . Şık tasarımı ile gerçekten sıfır hata ile kodlanmış bu nakliye scriptini incelemelisiniz.(İncelemek için aşağıdaki Yeşil demo butonunu kullanabilirsiniz.) Kuruluma geçecek olursak eğer,

Kurulum İçin,

Öncelikle bütün scriptlerde olduğu gibi size vermiş olduğum dosyaları Ftp ile gönderiyoruz.(Ftp nedir? Dosya nasıl aktarılır bilmiyorsanız buradan ilgili yazımı inceleyebilirsiniz.)

Sonrasında bir veri tabanı oluşturarak veri tabanınızı import etmelisiniz.

Bunları yaptıktan sonra dosyalarımızın olduğu yere gelerek ozzzpanel\system dizini içerisinde, ayar.php’de aşağıdaki satırları oluşturduğunuz veritabanı bilgilerinizi giriyoruz. 

Düzenlediğimiz dosyayı ilgili alana tekrardan gönderiyoruz.

Aynı dizin içerisinde yani system klasörü içerisindeki Fonksiyon.php dosyasını da düzenlemeniz gerekmekte, burada yapmamız gereken 14 satırdaki localhost yazan kısımı bulmak ve o iki tırnak arasındaki  localhostu silmek(tırnakları silmemeye dikkat edin önemli), sonra bu tırnaklar arasına kurmuş olduğunuz web sitenizin adresini yazın, örnek verirsek siteadresiniz.com , Önemli olan konu ise site adresinizin başında ne bir http ne bir www,  ikisinin de olmaması gerekiyor. Ve tırnaklar arasında yanı adresi yazdınız, tırnaklar ile arasında, sağında solunda bir boşluk bırakmamaya dikkat edin. Bu kadar kaydedin ve Ftp ile gönderdiğiniz  alana gönderin.

Panel Giriş İçin,
Siteadi .com/ozzzpanel/ şeklinde girin
Kullanıcı Adı : admin
Şifre : admin

Bize Google+ ve başka sosyal medya hesaplarında paylaşarak destek olabilirsin. Şimdiden Teşekkür ederim 😀

Rar Şifresi: donanimplus.com

İndir “Nakliye Scripti V2” file – 606 defa indirildi –

Yorumlar (16)

Yorum Yap
    • system klasörü içerisindeki Fonksiyon.php dosyasını da düzenlemeniz gerekmekte, burada yapmamız gereken 14 satırdaki localhost yazan kısımı bulmak ve o iki tırnak arasındaki localhostu silmek(tırnakları silmemeye dikkat edin önemli), sonra bu tırnaklar arasına kurmuş olduğunuz web sitenizin adresini yazın, örnek verirsek siteadresiniz.com , Önemli olan konu ise site adresinizin başında ne bir http ne bir www, ikisinin de olmaması gerekiyor. Ve tırnaklar arasında yanı adresi yazdınız, tırnaklar ile arasında, sağında solunda bir boşluk bırakmamaya dikkat edin. Bu kadar kaydedin ve Ftp ile gönderdiğiniz alana gönderin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Blog Scripti Bloglite

Mühendislik V1 Scripti, Ücretsiz Full İndir