PUBG İçin 9 Gb’lık Dev Güncelleme! İşte Tüm Yenilikler

PUBG’nin 9 GB boyutunda ki 25. güncellemesi, kullanıcılara sunuldu.
Dev güncellemeyle oyuna yeni silahlar gelirken, başarısız olan bazı özellikler ise geri çekildi. Gelin, bu yeniliklere yakından bakalım.

Erangel ve Vikendi haritası için yeni silah: Bizon!

Erangel ve Vikendi haritalarına özel olarak geliştirilen Bizon yeni güncelleme ile beraber oyunculara sunulan yenilikler arasında dikkat çekiyor.  HMS silahı olarak karşımıza çıkan Bizon, 9mm mermi kullanıyor.
Ayrıca susturucu, dürbün gibi eklentilerin tümünü ve yardımcı görüş özelliğini kullanabilmekte. Unuttuk! Bu silah tam 53 Mermi kapasitesine sahip.

4x Kullananlar İçin Yapılmış Sanki!
Yardımcı Görüş Özelliği

Oyunda diğer yenilik ise Yardımcı Görüş . ALT+ Sağ tuş kombinasyonu ile geçiş  yapabileceğiniz bu özellik, yapımcı firma tarafından silahlara ikincil olarak eklenebilen dürbün olarak tanımlanmış.

Yardımcı görüşü kullanabileceğiniz silahlar!

  • SR/KNT – AWM, M24, Kar98k
  • SMG/HMS – UMP, Vector, Bizon
  • Shotgun/Pompalı Tüfek – S12K
  • LMG – M249
  • AR/TT – Beryl M762, AKM, AUG, M416, Mutant, QBZ, SCAR-L, G36C
  • DMR/SNT – SLR, Mini14, Mk14, QBU, SKS

Vikendi için yeni hava durumu: Kuzey ışıkları

Bir diğer yenilik ise yine Vikendi haritasında karşımıza çıkıyor.
Oyunun 25. güncellemesi ile beraber Vikendi kış haritasına yeni hava durumu olan Kuzey ışıkları eklendi. Söz konusu bu hava durumu bir bakımdan gece moduolarak da bizleri karşılaşa da, ay ışığı yardımıyla haritadaki düşmanları rahatlıkla görebiliyorsunuz.

Tüm bu heyecan verici yenilikleri bir kenara bırakıp, gelelim oynanışta yapılan iyileştirmelere. Yapımcı firma tarafından yayınlanan güncelleme notları ile beraber, Vikendi haritasının loot dengesinin değiştirildiği açıklandı.

Değişiklikle beraber, 3 seviye kask ve yelekler daha nadir bir hale getirildi. Bunun haricinde, haritada sıkılıkla rastlayabileceğimiz SMG silahlarında bulunabilirlik oranı azaltıldı.

Son olarak, bir takım performans iyileştirmelerine de ev sahipliği yapan 9 GB‘lık güncelleme ile birlikte oyunculara sunulan yenilikler şimdilik bunlarla sınırlı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.