Samsung Galaxy Note 9’un İntrosu Sızdırıldı

Samsung’un Galaxy Note 9 için hazırladığı intro videosu sızdırıldı. Önce Ruslar tarafından Samsung Galaxy Note 9’un kutusunun görselini sızdırılmıştı, şimdi ise resmi olarak yayınlanacak Note 9 introsu gizliden yayınlandı.

Rus perakendeciler, kısa süre önce henüz tanıtılmamış olan Samsung’un yeni Wireless Charger Duo kablosuz şarj cihazını satışa sunmuşlardı. Şimdi de Galaxy Note 9’un resmi kutusunun fotoğrafını internete sızdırarak Galaxy Note 9’a dair tüm merak edilenleri yanıtlamış oldular.

İşte Beklenen O Samsung Galaxy Note 9 Özellikleri

Galaxy Note 9, 6.4 inç boyutunda QHD+ sAMOLED bir ekrana sahip olacak. Cihazın arkasında 12MP, f/1.5 – f/2.4 + 12MP, f/2.4 diyaframlı çift arka kamera yer alacak. Önde ise 8MP’lik bir selfie kamerası yer alıyor. Ayrıca S-Pen’in bir uzaktan kumanda olacağı da paylaşılan görüntüde görülüyor.

Ayrıca Galaxy Note 9’un S-Peni, bluetooth teknolojisi ile cihaza bağlı olacak ve kamera, müzik çalar gibi pek çok uygulamayı uzaktan kontrol edebilecek. Görseldeki cihazın 128GB dahili depolama alanı ve 4000mAh bataryası olduğunu görüyoruz. Cihazda stereo hoparlör olacak ve kutudan AKG kulaklıklar çıkacak.

Galaxy Note 9 ürün kutusunun yanı sıra Samsung’un resmi Galaxy Note 9 intro videosu da çevrimiçi ortamda paylaşılmış durumda. Galaxy Note 9 tasarımını baştan aşağı gösteren video, cihaz hafızasının 1 TB’a kadar artırılabildiğini ve yeni S-Pen’in çok daha güçlü olduğunu söylüyor. Samsung’un Galaxy Note 9 için hazırladığı resmi intro videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.