in

Spor Scripti Ücretsiz İndir

Merhaba Donanım Plus takipcileri yeni bir script ile tam gaz devam ediyoruz.Bu scripti spor scripti olarak düzenlenmiş ister iseniz siz başka bir amaçla da kullanabilirsiniz.Gayet basit şık bir görünümü var scriptin ben çok beğendim indirdim inceledim bir sıkıntısı da yok scriptin kurulumu da basit daha ne olsun.Uzatmadan kuruluma geçersek kıymetli takipçilerim.

Kurulum İçin

İlk yapmanız gereken size vermiş olduğum klasörü içinde bulunan admin/include/baglan.php dosyasını açıp gerekli ayarları yapınız.Eğer veritabanı oluşturmadıysanız. Öncelikle onu oluşturup baglan.php dosyasını düzenleyin arkadaşlar.(Aşağıdaki gibi)Resmin üzerine yazdığım bilgileri girmeniz gerekiyor.Tamam Mı? Tamam sa kaydedip çıkıyoruz. Sonrasında bütün dosyaları ftpmize atıyoruz.(Ftp nedir? Nasıl kurulur bilmiyorsanız buradan ilgili yazımı inceleyebilirsiniz.) Unutmadan sql dosyasını yüklemeyi unutmayın.

Size Paneline Giriş İçin
www.siteadi.com/admin
Kullanıcı adı : admin
Parola : admin

Bu kadardı takıldığınız yerde lütfen sormaktan çekinmeyin. Ayrıca ücretsiz sunucularda çalışmayabilir, bunun için ücretli bir sunucuda denemenizde fayda var iyi çalışmalar dilerim.

Rar Şifresi:donanimplus.com

Scriptin size ait olduğunu düşünüyorsanız Donanım Plus hakkında bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Yazar Burak Sakarya

Müzik ve Teknolojiyle arası iyi olan bir zat-ı muhterem.

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yıllara Meydan Okuyan Dizi

Kesinlikle Yapmanız Gereken 11 Kendin Yap (DIY) Projesi