in

Text Çevirici (Text Generator) Scripti Ücretsiz Full İndir

Merhaba Donanım Plus takipçileri, ilginç bir script ile huzurlarınızdayım. Script çok basit hostunuzu yormayacak bir o kadarda hızlı bir script, scriptin amacı yazılarınızı farklı bir formata çevirmek, bu formatı istediğiniz yere yapıştırın, her yerde çevirdiğiniz şekilde olacaktır. Nasıl yani? şöyle scriptte bir kaç örnek yapacak olursam Scritin çevirmiş olduğu kalın formatı 𝐃𝐨𝐧𝐚𝐧𝐢𝐦 𝐏𝐥𝐮𝐬 bir başka format Donanim Plu, 🄳🄾🄽🄰🄽🄸🄼 🄿🄻🅄🅂, pouɐuıɯ Ԁ˥ns gibi gibi daha bir çok özellik var içerisinde. Ben biraz çevirdim scripti, zamanım olmadığı için hepsini çeviremedim, ilerleyen zamanlarda çevirir yazıyı güncellerim. Text Generatör scripti Envoto markette ücretli satılan bir script (Buradan İnceleyebilirsiniz), eğer ticari bir  işe kullanacaksanız scripti satın almanızı öneriyorum, haricinde kişisel projeleriniz için kullanabilirsiniz. Hiç bir şekilde Donanimplus.com web sitesi sorumluluk kabul etmiyecektir. Uzatmadan kuruluma geçecek olursak,

Text Çevirici (Text Generator) Scripti Kurulumu İçin,

Öncelikle bütün scriptlerde olduğu gibi size vermiş olduğum dosyaları Ftp ile gönderiyoruz.(Ftp nedir? Dosya nasıl aktarılır bilmiyorsanız buradan ilgili yazımı inceleyebilirsiniz.) Sonrasında site adresinize gitmeniz yeterli olacaktır. Kurulum aşamalarını gereli bilgileri gireceğiniz yeri orada göreceksiniz. Tekrardan söylüyorum veritabanı falan oluşturmanıza gerek yok script veri tabanı kullanmamakta. Hayırlı olsun yeni bir web siteniz var.

Rar Şifresi: donanimplus.com

İndir “Text Çevirici Script” text+%C3%A7evirici+scripti.rar – 1016 defa indirildi –

Yazar Burak Sakarya

Müzik ve Teknolojiyle arası iyi olan bir zat-ı muhterem.

Yorumlar ( 1 )

Yorum Yap
  1. merhaba paylaşım için teşekkürler, scriptten ziyade benim sorum sayfanızdaki “BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER” eklentisini nereden edinebilirim, eklenti adı nedir kurulumu kısaca nasıldır?

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mühendislik V1 Scripti, Ücretsiz Full İndir

Python’da Yazıyı Sese, Sesi Yazıya Nasıl Dönüştürürüz?