En İyi Toplu Tweet Silme Araçları

Twitter’da eski Tweetleri silmek istediğimizde bu işin hiçte kolay olmadığının farkına varmışsınızdır. Tabi 50, 100 tane eskiden paylaştığınız Tweet varsa sizin için belki biraz daha kolaydır. Ama eskiden paylaştığınız binlerce Tweet varsa bunları silmek için, toplu Tweet silme araçlarından faydalanabilirsiniz. Araçtan kastımız web siteleridir. Bu web sitelerinden en güvenilirleri bir araya getirdik.

Toplu Tweet Silme Araçları:

Tweet Delete

Oldukça basit bir şekilde toplu tweet silmeyi bu web sitesi ile yapabilirsiniz. Oldukça popülerdir ve oldukça da güvenlidir. Hatta daha öncesinde bu araç ile toplu tweet silme nasıl yapılır anlamıştık. Web sitenin en güzel özelliklerinden biri istediğiniz tarihteki Tweetleri silebilmeniz, yani 3 ay önceki tweetleri sil komutunu vererek 3 ay öncesinde paylaştığınız bütün Tweetleri silebilirsiniz. Ayrıca site tamamen ücretsizdir.

Circleboom

Circleboom, Twitter’daki tüm tweet’lerinizi ve retweetlerinizi toplu silmenize izin veren bir başka web sitesidir. Bir tıklamayla tüm tweet’leri toplu olarak silebilirsiniz. Toplu silme dışında, bir başka yararlı özellik de tweet’leri arama ve silme özelliğidir. Anahtar kelimeleri / hesapları / konumu arayabilir ve ardından bunları silmek için tweet’leri seçebilir ve silebilirsiniz.

Tweet Deleter

En iyi toplu tweet silme siteleri arasında olan bu sitede bir başka alternatiftir.

Tweetlerinizi filtrelemek ve silmek için çeşitli özellikleri vardır. Tweetleri tarihe, medya türüne ve tweet türüne göre silebilirsiniz.

Örneğin, yalnızca retweet’leri silmek istiyorsanız, Tweet Deleter’de Retweet’leri seçebilir ve retweet’leri silebilirsiniz.

Ayrıca, tweet silme işleminizi otomatikleştirmek için otomatik silme özelliğine de sahiptir. Sadece silmek istemediğiniz tweet’lerin günlerini ve sayısını ayarlayarak eski tweetleri silebilirsiniz.

Temel özelliklerin çoğu ücretsizdir ve önemsiz tweet’leri silmek için ücretsiz sürümünü kolayca kullanabilirsiniz.

TwitWipe

Twit Wipe, tüm Tweet’lerinizi aynı anda silmenizi sağlayacak bir başka toplu Tweet silme web sitesidir. Sadece tek bir tıklama ile bütün Tweetlerinizi silebilir, kendinize hesabınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Ayrıca ücretsizdir.

Cardigan

Hem toplu tweet silme hemde beğendiklerinizi silmek istiyorsanız bu web sitesi işinizi görecektir. Son derecede basit ve kullanışlı bir arayüzü vardır. Tıpkı diğer tüm Twitter araçları gibi, Cardigan’da da aynı anda sadece 3.200 tweet’i silebilirsiniz.

Tweet Eraser

Listemizdeki son fakat yine de oldukça etkili olan Tweet Eraser, tweetleri toplu olarak silmek için harika bir sitedir. Site 3 farklı plan sunuyor; ücretsiz, standart ve premium.

Ücretsiz sürümünde genellikle temel tweetleri silmek için kullanabilirsiniz. Sadece tweet’leri, silme sıklığını ve nasıl silmek istediğinizi seçerek otomatik tweetleri silebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.