in

Video(mp4, avi, mov…) İndirme Programı İndir

Video İndirme Programı Full İndir

VideoGet‘in gelişmiş bir video indirme programıdır. YouTube, Dailymotion, İzlesene vb video ve benzeri 250’den fazla sitelerden ücretsiz olarak video indirme olanağı sunmaktadır. Bununla beraber, popüler tüm video formatlarını destekler.

Her ne kadar ismi video indirme programı olarak anılsa da, video sitelerinden mp3 gibi formatlarda ses de indirebilmektedir. Üstelik popüler birçok ses formatını da desteklemektedir. Yani, hem video hem de ses indirme programı olarak kullanılabilmekte olup bizim ön plana çıkmaktadır.

İndirme işlemini başlatmadan önce, inecek olanan videonun en-boy oranını, görüntü kalitesini, ses kalitesini ve daha birçok özelliğini ayarlama şansı sunmaktadır. Bir çok programda bulamıyacağımız özellikler sunmaktadır. Tüm bu ayarlamalar, sadeleştirilmiş arayüzünde basitçe yapılabilmeyteyiz

Ayrıca VideoGet ile .flv formatında indirilen videoları 3GP , AVI, MPEG1, WMV, FLV, MP4, MP3 ve 15’den fazla popüler dosya formatına dönüştürmeniz de mümkün. Üstelik indirdiğiniz videoları sadece bilgisayarınızda değil iPod Video, iPhone, PSP, cep telefonu gibi taşınabilir cihazlarda da izleyebilirsiniz. 
VideoGet video indirme ve dönüştürmeye ek olarak video yapısında değişiklik yapabilmenizi de sağlar, bu sayede indirdiğiniz videoların görüntü ve ses kalitesinde değişiklik yapabilir, hız ayarlarıyla oynayabilir, ebatlarını istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Deneme sürümü ile karşımızda…

-32 BİT-

-64 BİT-

Rar Şifresi: donanimplus.com
İstek ve Önerilerinizi yorum yaparak iletebilirsiniz… Teşekkür Ederiz..

Yazar Burak Ak

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müzik (Mp3) Kesme Programı Full İndir

Instagram’a Sesli Ve Videolu Arama Özelliği Geliyor!