in

OSClass İlan Scripti Full Ücretsiz İndir

Merhaba Donanım Plus takipçileri. Yeni bir ilan scripti ile sizinleyim, script tamamen denenmiş çalışmakta ayrıca script çok sağlam arkadaşlar, kesinlikle tavsiye ettiğim bir script, acemiyseniz, bu işlerde yavaş yavaş bişeyler yapmaya satmaya başlıyorsanız. He çokta profesyonel bir şey olmasına gerek yok derseniz,(profesyonelikten kastım script profesyonel ama çok fazla göze hitap etmiyor bana göre, ama alt yapı çok profesyonel) bir denemenizi tavsiye derim.

Kuruluma Gelecek Olursak Arkadaşlar

 • Dosyaları Ftp ile atın (Ftp nedir? Nasıl kurulur? Dosya nasıl aktarılır bilmiyorsanız buradan ilgili yazımı inceleyebilirsiniz.) ve sitenize girin.
 • Karşınıza Install butonu çıkacak ona tıklayın.
 • Bu sayfada scriptin sitenizle uyumluluğu kontrol ediliyor. Hepsi uyumlu olduğunda Run the install butonuna tıklayın.
 • Veritabanı bilgilerinizi girin ve Next butonuna tıklayın.
 • Site başlığını, mail adresini ve ülkenizi yazıp tekrar Next butonuna tıklayın.
 • Kategori bölümü gelecek burayı ayarlamasınız da oluyor. Geçmek için Skip butonuna basın.
 • Size yönetim bilgilerini verecek. Bunları bir yere not edin ve daha sonra değiştirmeyi unutmayın.
 • http://www.siteadresi.com/oc-admin şeklinde yönetim paneline girebilir, ilan ekleyebilirsiniz.

Admin Paneli: www.site-ismi.com/oc-admin şeklindedir.
Kullanıcı adı ve şifre kurulumu yaparken oluşturmuş olduğunuz bilgilerdir.

OSClass İlan Scripti’ni Türkçeleştirmek İçin

 • Admin paneline giriş yaptıktan sonra sol menüden Show Moreden Settings’e giriniz. Buradan languages kısmını seçiniz.
 • Add new language diyerek indirmiş olduğunuz rar dosyasının içerisindeki Türkçeleştirmeklasörüne giriniz ve içerisindeki rar dosyasını upload ediniz.
 •  Uplad ettikten sonra Turkish diye bir dil eklenecek üstüne gelin ve altında Enable(Website)butonuna basın. Scriptiniz artık Türkçe’dir. Sitenizin sürekli Türkçe olması için Sistem ayarlarından Default Language‘yi Turkish olarak değiştiriniz.

RAR ŞİFESİ :donanimplus.com

HEPSİ BU KADAR HAYIRLI OLSUN YENİ BİR SİTENİZ VAR 😀

İndir “Araba Scripti” crPaqDoh3T8ULo – 1335 defa indirildi –

Yorumlar (41)

Yorum Yap
  • Hocam şöyle izah edeyim çoğu yerde açık kaynaklı geçiyor ama yinede araştırmanızda fayda var derim.

 1. Ustam scripti kurdum herşey iyi güzel çalışıyor kayıt olması ilan paylaşımı tamam ama tek sorun kayıt olup giriş yapmakta bu kullanıcı mevcut değil diyor nasıl çözebilirim

  • dostum yanlış giriyorsundur şifre kullanıcı adını, şifreni bir geri iste bir yenile tekrar dene büyük harf küçük harf dikkat et nasıl şifre oluşturduğuna…Herşeyden emin isen doğru yazdığına ve girmiyorsa bu hosting ile ilgili bir sorun hemen hostinge yaz onlar htaccess dosyasına bir kod giriyorlar ve düzeliyor

 2. Harita sistemini düzeltirsek var birtane süper ilan scripti responsive. Ben yarısını yaptım harita probleminin. Bakarsanız paylaşalım Burak Bey.

 3. Merhaba Burak,

  mevcut makalenin demosunda bulunan mevcut tema ekli değil, senden bir ricam olucak oda temayı öğrenip bana geri dönüş yapman.

  teşekkür ediyorum ve desteklerini bekliyorum.
  iyi çalışmalar.

 4. osclass.org sitesi ve tema geliştiricilerin resimi sayfası haricinde bir yerden tema indirmeyiniz virüslüdür ve bütün emeğiniz boşa gidecektir. Osclass temaları pahalı temalar değil, riske atmaya değmez…

 5. Öncelikle Merhaba arkadaşlar hepsionenin sahibi rıdvan ben site kısaca scriptten bahsetmek isterim. Script gerçekten alt yapı olarak çok güzel ücretsiz sunuluyor açık kaynak yani belirli temalar ve eklentileri ücretsiz sunuyor genel olarak eklentileri ücretli ben bu temayı deneme amaçlı olarak türkçeleştirip yüklemiştim admin paneli türkçe oluyor ama tam türkçe destekli değil o yüzden dosyaları tek tek adobe Dreamweaverde kendem türkçeleştiriyordum. Eğer Stela Temasını İsteyen Olursa Mail Atarsanız Sizlere Çevirip Gönderebilirim. Burak Kardeşim Öncelikle emeğine sağlık Paylaşımların gerçekten güzel. Senden Ricam Ücretsiz Olduğunu belirtmen bazı forumlarda aynı şekilde paylaşılmış ve ücretli olarak satıyorlar.Bilgi amaçlı Yazarsan Sevinirim. İyi Çalışmalar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Otel V1 Scripti Ücretsiz İndir

Dernek/Köy Sitesi Scripti Ücretsiz İndir