Kaydol
Giriş Yap
Parolanızı mı unuttunuz

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Üzgünüz, gönderi ekleme izniniz yok.

Android ve iOS için 6 En İyi Yılan Oyunu

Tüm dünyada en çok oynanan oyunlardan biriside yılan oyunudur. Öyle ki artık o bir efsanedir. En eski ve en çok tanınan oyunlardan birisidir. Telefonunuz ister Android ister İOS olsun hiç fark etmez, telefonunuz için en iyi yılan oyunlarını listeledik.

1. Yılan Oyunu

Yılan Oyunu, Android ve iOS kullanıcıları için en iyi yılan oyunlarından biridir. O eski telefonunuzda oynadığınız klasik yılan oyununa çok benzer. Belki o eski tuşlar ile oynayamayacaksınız ama az çok onun gibi hissedeceksiniz.

Yılan Oyununu indir. Android | İOS

2. slither.io

slither.io, günümüze uyarlanmış grafikleri oldukça güzel bir yılan oyunudur. Çok oyunculu mod ile arkadaşlarınızla yılanlarınızı yarıştırabilir, hep beraber yılan oyununu oynayabilirsiniz. Slither yılan oyununun mantığı; diğer yılanların vücuduna dokunmadan en büyük yılanı yapmaktır.

Slither yılan oyununu indir: Android | iOS

3. Snake VS Block

Klasik yılan oyununa farklı bir bakış açısı getiren bu oyun da, blokları kırarak ilerlemeniz gerekiyor. Blogları kırmak için ise vücudunuza kattığınız noktaları kullanıyorsunuz. Kullanacak nokta kalmadığında ise yanıyorsunuz.

Snake VS Block yılan oyununu indirAndroid | iOS

4. Snake 97

Bir Nokia telefonda oyunu oynama kadar hissettirmese de birebir alınan bu uygulama ile telefonunuzdan yılan oyunu oynayabilirsiniz. Hatta bir çok eski model telefon teması ile yılan oyununu oynayabilirsiniz.

Snake 97 yılan oyununu indir: Android | iOS

5. Snake Candy.IO

Snake Candy, arkadaşlarınıza karşı yarışacağınız Android ve iOS için bir başka yılan oyunudur. Amaç, oyundaki mümkün olan en uzun kuyruğa sahip olmaktır. Büyümek için mümkün olduğunca çok şeker bulup yemelisin.

Snake Candy yılan oyununu indirAndroid | iOS

6. Snakes And Apples

Zeka oyunlarını sever misiniz? Eğer cevabınız evet ise, zeka oyununu ve yılan oyununu birleştiren bu oyuna bir göz atmanızı öneririm. Yılan oyununun amacı, yılanı yönlendirerek bütün elmaları sırasıyla yemektir.

Snakes And Apples yılan oyununu indir: Android | iOS

Yorum Yap

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar