Emre Aslan

Instagram hesabım çalındı

Dün akşam Instagramda dolaşırken biranda oturum kapatılıyor gibi bir yazı yazdı. Tam olarak başta ne olduğunu anlamadım tekrar şifremi girip instagrama giriş yapmaya çalıştım ve şifre yanlış dedi. O an bir şüphelenmeye başladım. Şifremi unuttum dedim ama mail adresime şifre gelmedi çünkü mail adresi farklı bir harflerden oluşuyordu. Aha dedim benim hesap gitti. Sonra uğraşırken 1saat sonra falan hesabımdan acayip şeyler paylaşılmaya başlandı. Şuan elim kolum bağlı. Hesabımı geri almam lazım ama nasıl? Başına gelen veya kardeşim şunu yap diyecek biri var mı? Gerçekten çok zor durumdayım.

2 Cevap

  1. İnstagram mailini ve numaranı değiştirmişlerse yapabileceğin bir şey yok kardeş ya hesabını çalan kişi ile anlaşacaksın ya da instagram yardım kısmından durumu bildiriceksin. Arkadaşlarından da şikayet etmesini söyle bu durumda da hesabın kapanır. Yani hesabını sağlam geri almak istiyorsan instagram hesabını çalan kişi ile anlaşman lazım.

  2. Burak Sakarya Biraz yazılım, biraz elektronik, birazda tasarım...
    2020-08-10T14:00:16+03:00 14:00 10 Ağustos 2020

    Çetinin dediği gibi hesabına bağlı mail adresini ve numaran değişmişse yapabileceğin tek şey Instagram’a şikayet etmek ve arkadaşlarından şikayet ettirmek.