Burak Sakarya

Nakliye & Lojistik Scripti V2

Daha öncesinde paylaştığımız Nakliye ve Lojistik scriptinin V2’si huzurlarınızda. Buradan ilk scripti inceleyebilirsiniz. Nakliye firmaları için geliştirilen bu scripti kurumsal firmanız içinde kullanabilirsiniz. Şık tasarımı ve hatasız kodlaması ile kullanmasanız da arşivlerinizde saklamak isteyebileceğiniz bir script.

Nakliye Scriptinin Kurulumu

Öncelikle bütün scriptlerde olduğu gibi size vermiş olduğum dosyaları Ftp ile gönderiyoruz.(Ftp nedir? Dosya nasıl aktarılır bilmiyorsanız buradan ilgili yazımı inceleyebilirsiniz.)

yapay zeka destekli haber sitesi

Sonrasında bir veri tabanı oluşturarak veri tabanınızı import etmelisiniz.

Bunları yaptıktan sonra dosyalarımızın olduğu yere gelerek ozzzpanel/system dizini içerisinde, ayar.php’de ye veritabanı bilgilerinizi giriyoruz. 

Düzenlediğimiz dosyayı ilgili alana tekrardan gönderiyoruz.

Aynı dizin içerisinde yani system klasörü içerisindeki Fonksiyon.php dosyasını da düzenlemeniz gerekmekte, burada yapmamız gereken 14 satırdaki localhost yazan kısımı bulmak ve o iki tırnak arasındaki  localhostu silmek (tırnakları silmemeye dikkat edin önemli), sonra bu tırnaklar arasına kurmuş olduğunuz web sitenizin adresini yazın, örnek verirsek siteadresiniz.com , Önemli olan konu ise site adresinizin başında ne bir http ne bir www,  ikisinin de olmaması gerekiyor.

Panel Giriş İçin

Siteadi .com/ozzzpanel/ şeklinde girin
Kullanıcı Adı : admin
Şifre : admin

Rar Şifresi: donanimplus.com

Nakliye ve lojistik scriptini buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

13 Cevap

  1. hocam beyaz ekran hatası alıyorum cpanel kullandım plesk kullandım ikisindede aynı hatayı aldım ve düzeltemedim lütfen yardım edin iletişimi nereden yapabiliriz

     

  2. Merhabalar 404 İstenen kaynak bu sunucuda bulunamadı! hatası alıyorum acilen yardım eder misiniz 

  3. hocam lisanssız kullanım tespit edilmiştir yazıyor ve de admin paneline girmiyor