Kaydol
Giriş Yap
Parolanızı mı unuttunuz

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Üzgünüz, gönderi ekleme izniniz yok.

Android için En İyi 7 Hava Durumu Widget’i

Android’in en iyi özelliklerinden biride Widget’lerdir. Bir uygulama açmanıza gerek kalmadan bilgileri hızlı bir şekilde görmenizi sağlar. Bu widget’lerden ise en popüleri hava durumu Widgetleridir. Hiç bir uygulamaya gerek kalmadan size tek bakışta bugünün, yarının hatta bir haftanın hava durumu bilgisini size verebilirler. Böyle bir şey yapmak isterseniz sizi en iyi 7 Hava Durumu Widget’i listemize alalım.

1. 1Weather

Bu hava durumu uygulaması ile çok şık hava durumu Widget’lerine sahip olabilirsiniz. Kare, yuvarlak şekilleri şekilerde pek çok widgeti bu uygulama ile bulabilirsiniz. Ayrıca bir çok özelleştirmeler de yapabilirsiniz; arkaplan saydamlığını artırabilir, renk ayarları ile oynayabilir, gölge ekleyebilirsiniz.

Hava durumu uygulaması 1Weather buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

2. Weather Live

Weather Live ile 9 farklı hava durumu Widget’ine sahip olabilirsiniz. Diğer hava durumu uygulamasında ki gibi bu uygulamada da bir çok özelleştirme yapabilirsiniz. En güzel özelliklerinden biri ise eğer açarsanız sizi takip etmesidir. Bu sayede bulunduğunuz yerin hava durumunu nereye giderseniz gidin doğru bir şekilde size söyleyecektir.

Weather Live hava durumu uygulamasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

3. AccuWeather

Diğer sunduğumuz hava durumu uygulamaları kadar olmasa da AccuWeather uygulamasında da 4 farklı widget bulunuyor.1 x 1 ile 4 x 2 boyutlu widget’ler arasından seçim yapabilirsiniz. Arka plan görüntüsü saydamlığını, yenileme aralığını, saati veya tarihi, sıcaklığı, temayı ve metin rengini istediğiniz gibi kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

AccuWeather hava durumu uygulamasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

4. Weather Underground

Weather Underground, 1 x 1’den 4 x 1’e kadar yedi farklı Widget’i kullanabilirsiniz. İçerisinde bulunan bir çok özelleştirme ayarı ile istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Weather Underground hava durumu uygulamasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

5. Yahoo Hava Durumu

Bir Yahoo hayranıysanız, Yahoo Hava Durumu tarafından sunulan widget’ları seveceksiniz. Küçük (2 x 2) ile büyük (5 x 2) arasında değişen yedi farklı widget sunuyor uygulama bizlere. En iyi hava durumu uygulamasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

6. Hava Durumu: The Weather Channel

Hem Türkçe hemde gerçekçi hava durumu bilgileri için en iyi hava durumu uygulamalarından biridir. 1 x 1 ile 5 x 1 arasında, kare veya dikdörtgen şeklinde bir çok Widget’i vardır. Konumunuz dışında hiç bir ayar yapmanıza gerek yok. İndirin ve kullanın.

Hava Durumu: The Weather Channel uygulamasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

7. Weather

Basit ama büyük hava durumu widget’leri ile ilgileniyorsanız. Bu uygulamaya bir göz atın. Uygulama sekiz farklı widget seçeneği sunuyor. Diğer hava durumu uygulamaları gibi bu uygulamada da bir çok özelleştirmeler yapabilirsiniz. Widgetleri üzerinden beş günlük hava tahminine, rüzgar hızına ve yağış olasılığına kadar her şeyi görebilirsiniz.

Weather hava durumu uygulamasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Şemsiye, Ceket veya Sandalet?

Android için bu hava widget’larının her biri, ihtiyacınız olan ayrıntıları bir bakışta almak için mükemmel bir seçimdir. Sizinde severek kullandığınız hava durumu uygulaması var mı?

1 Yorum

  1. Buluttan adlı uygulama en iyi tahmini yapıyor. Hem de yerli.

Yorum Yap

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar