Kaydol

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Üzgünüz, gönderi ekleme izniniz yok.

Android için En iyi Duvar Kağıdı Uygulamaları (Yüksek Çözünürlüklü)

Duvar kağıdı uygulamaları, son zamanlarda bizi Google’da kaliteli fotoğraf arayışından kurtardı. Duvar kağıdı uygulamaları sayesinde ekranımız ile uyumlu duvar kağıtlarını saniyeler içinde indirebiliyoruz. Hemde Full HD 😀

Bu listemizde size en iyi duvar kağıdı uygulamalarını tanıtmak istiyorum. Bu listeyi ben hazırlamadım. Sizlere hazırladınız. Listeyi hazırlarken kullanıcı yorumlarından tutunda, indirilme sayılarına kadar bir çok faktörü göz önünde bulundurarak en iyi duvar kağıdı uygulamaları listesini sayenizde bir araya getirdik.

Bekletmeden en iyi duvar kağıdı uygulamaları listemize alalım sizleri…

1. Zedge

Aradığınız yüksek çözünürlüklü duvar kağıdı uygulamaları ise Zedge bu listenin 1 numarası. İçerisinde binlerce telefonunuza tam uyumlu fotoğraf var. Beğendiğiniz herhangi bir görseli saniyeler içerisinde ister indirin, isterse anında duvar kağıdı yapabiliyorsunuz. Favoriler özelliği ile fotoğrafların üzerindeki kalp simgelerine basarak, sonra yapmak üzere favorilere ekleyebiliyorsunuz.

Ayrıca Zedge sadece duvar kağıdı uygulaması değil; içerisinde bir çok zil seslerini de bulabilirsiniz.

Zedge duvar kağıdı uygulamasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

2. AMOLED Wallpapers

Karanlık duvar kağıtlarına bayılıyorsanız kesinlikle indirmeniz ve incelemeniz gereken en iyi duvar kağıdı uygulamalarından biridir. Bütün duvar kağıtları kategorilere ayrılmıştır. Bu yüzden rahatlıkla size uygun duvar kağıdını bulabilirsiniz.  İsterseniz de günün duvar kağıdı bölümünden hoşunuza gidecek bir duvar kağıdını saniyeler içerisinde telefonunuza indirebilirsiniz.

Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

3. WALLHUB

Farklı seçeneklere sahip küçük ve basit bir duvar kağıdı uygulaması istiyorsanız, Wallhub’a bir şans vermelisiniz. Telefon ekranınıza farklı bir hava katacak FHD ve QHD duvar kağıtlarını bulabileceksiniz.

Wallhub basit ve anlaşılır bir arayüze sahiptir. Başlangıçta, ana sayfanıza rastgele duvar kağıtları görürsünüz. Ancak sol menüden bir kaç ayar yaparak istediğiniz türden duvar kağıtlarını bulabilirsiniz.

Wallhub duvar kağıdı uygulamasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

4. WALLİ

Walli sanatçı topluluğu tarafından oluşturulan özel sanat eserleri koleksiyonunun yanı sıra harika bir çalma listesi özelliğine de sahip. Çalma listesi özelliği ile seçtiğiniz duvar kağıtlarını bir slayt şeklinde ayarlayabilirsiniz. Geçişlerin sürelerini ayarlayabilirsiniz.

En sevilen yanlarından biri ise bu uygulamada bulunan duvar kağıtları diğer uygulamalarda göremezsiniz. Hepsi özenle seçilmiş binlerce duvar kağıdına rahatlıkla erişebilirsiniz.

Walli duvar kağıdı uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

5. REDPAPERS

Her saat birkaç duvar kağıdı arasında otomatik olarak geçiş yapmanızı sağlayan başka bir uygulama RedPapers’dır. Her saat otomatik olarak telefondaki fotoğrafı değiştirmenizi sağlayacaktır.

Birçok özelleştirme seçeneği vardır. Örneğin, zamanlamayı değiştirebilirsiniz. Ayrıca, görüntüleri istediğiniz gibi sıralayabilirsiniz. 

Tek dezavantajı, duvar kağıdı çözünürlüğünü seçememenizdir.

RedPapers’ı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

6. 3D WALLPAPER PARALLAX

En iyi 3 boyutlu duvar kağıtları olan bir başka uygulama ise PARALLAX’dır. 3D Duvar Kağıdı Paralaks uygulaması oldukça uzun bir süredir popüler bir isim olmuştur ve kesinlikle hayal kırıklığına uğratmaz.

3 boyutlu en iyi duvar kağıdı uygulaması demişken Örümcek Adam’ın ve Iron Man ve Hulk gibi diğer Marvel kahramanlarının fotoğraflarını bulabilirsiniz.

Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

7. WALLDROBE

Walldrobe’i özel yapan şey, yüksek çözünürlüklü duvar kağıtları arayanlar için bir numara olmasıdır. Android’in ana ekranında doğa veya şehir manzaralarının parlak görüntülerini seviyorsanız bu uygulama sizin için.

Basit ve anlaşılır en iyi duvar kağıdı uygulamasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

8. DOPEWALLS

Süper kahraman duvar kağıtları sever misin? Evet ise, DopeWalls sizin için bir uygulama. Ayrıca seçim yapabileceğiniz Doğa ve Uzay gibi başka kategoriler de var.

Dopewall uygulamasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

9. WALLPİX

Her ruh halinize uyacak duvar kağıtları arayanlar için WALLPİX en iyisidir. Uygulamada yüksek çözünürlüklü duvar kağıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca tamamen ücretsiz ve reklamsızdır. Uygulamada duvar kağıtlarını indirmeden direk duvar kağıdı yapabilirsiniz ama indirmenize izin verilmez. İndirmek için hesabınızı pro planına çıkarmanız gerekir.

WALLPİX uygulamasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

10. HIDEY HOLE

Telefonunuzda çentikli ise bu uygulamamız sizler için en iyisi. Bu zarif küçük uygulama, çentik ile uyumlu tasarımları ile piyasaya hızlı bir giriş yapmıştır. Telefonunuz ile tam uyumlu, yaratıcı duvar kağıtları arıyorsanız kesinlikle incelemeniz gereken duvar kağıdı uygulamalarından birisidir.

Hidey Hole duvar kağıdı uygulamasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

1 Yorum

  1. Wallcraft. İstediğiniz çözünürlükte indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden önce efektlerle ayar verebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

2021'in En İyi Ekran Kaydedici Program ve Uygulamaları

Şu sıralar tüm Dünya’da ekran kaydedici yazılımlara fazlası ile ihtiyaç duyulmaya başlandı. Bunun en büyük ...

Android'de Pin Kodu Değiştirme - SIM Kart Şifresi Değiştirme

Yeni bir Simkart aldığınızda yada farklı bir operatöre geçtiğinizde ve SIM kartını telefona takıp açtığınızda ...

Yazı Fontu Nasıl İndirilir? - Font İndirme Siteleri

Her şeyde olduğu gibi yazı fontu indirme işinde de internet dünyası bizim için bulunmaz nimet. ...

Windows 10'da Paind 3D Kullanarak Fotoğraf Boyutlandırma

Windows 10 işletim sisteminde kurulu olarak gelen Paind 3D kullanarak fotoğraf boyutlandırma yapabileceğinizi biliyor muydunuz? ...

Bildirim Geçmişinizi Android'de Nasıl Görürsünüz?

Bildirimler akıllı telefonlarda en çok kullandığımız özelliklerden birisidir. Bu nedenle yanlışlıkla kaydırdığınız bildirimleri tekrar görmek ...

Android'de Arka Planda Çalışan Uygulamaları Kapatma

Android telefonunuzun pilinin çok hızlı tükenmesinin en yaygın nedenlerinden biride pilinizi tüketebilecek çok fazla uygulama ...

Telefonda Konferans Görüşmesi Nasıl Yapılır

Bildiğiniz gibi Konferans görüşmesi bir çok kişi ile aynı anda konuşmaya yarayan bir teknoloji. Akıllı ...

Facebook Video İndirme Nasıl Yapılır?

Facebook’tan video nasıl indir? Bu sorunun cevabı niteliğinde hazırladığımız bu yazı ile bundan sonra Facebook’tan ...

Telefondan Bilgisayara Fotoğraf Atma - En Basit Yollar

Telefondan bilgisayara fotoğraf atma adına çok fazla yöntem vardır. Bu yazımızda olabildiğimizce her yönteme tek ...

Android'de İnternet Gerektirmeyen En İyi İnternetsiz Oyunlar

İnternetsiz oyunlar arıyorsanız hazırladığımız bu liste tam sizlik. Sürekli internetiniz olmayabilir, yada benim gibi internetiniz ...