Kaydol
Giriş Yap
Parolanızı mı unuttunuz

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Üzgünüz, gönderi ekleme izniniz yok.

Disney Plus Fiyat – 2022 Güncel Fiyat

Günümüzde kişiler sosyal medya gibi birçok ortamda eğlenceli vakitler geçirdikleri gibi aynı zamanda video izleme servislerinde ve platformlarında da eğlenceli vakitler geçirmektedirler. Geçirilmekte olan bu eğlenceli zamanlar ortaya Disney Plus, Netflix gibi video izleme platformları ve uygulamalarını çıkartmaktadır. Disney Plus, fiyat olarak da birçok film ve dizi izleme platformundan ön planda olan ve içerisindeki eğlenceli içeriklerle sürekli kendini geliştirmeye başlayan bir video izleme platformudur.

Disney Plus uygulaması, içerisinde filmlerden dizileri birçok içeriğin yer aldığı, orijinal dizilerin, filmlerin, özel içeriklerin ve gündemde olan içeriklerin kolaylıkla ulaşılabildiği bir platformdur. Arama yapabilme ve kendinize özel bir izleme listesi oluşturabilme gibi özelliklerin yer alması sebebiyle Disney Plus fiyatları kullanıcılar tarafından oldukça fazla araştırılmakta ve bu özelliklere karşılık ödeyecekleri ücreti kullanıcılar bilmek istemektedirler. Disney Plus ücretleri ile ilgili bilgi aktarırken aynı zamanda sizler ile uygulama içerisinde ulaşabileceğiniz içerikleri, filmleri, özel içerikleri, kategorileri ve bunun gibi alakalı başlıkları paylaşıyor olacağız.

yapay zeka destekli haber sitesi
Disney plus fiyat nedir?

Disney Plus içerikleri ve Özgün üretimleri kadar aynı zamanda sizlere hitap eden kişiselleştirmeleri ile de oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Disney Plus fiyatları ile ilgili bilgi almış olan kişilerin Bir diğer konu olarak en çok tercih ettikleri şey ise platformda kategorilerin bölüm bölüm olması ve sizler için özel öneriler sunulmasıdır. Disney Plus platformu üzerinde; Disney Channel favorilerinden belgesellere ve reality programlarına kadar; korkudan gerilime, koleksiyonlardan orijinallere, öne çıkan içeriklerden animasyon filmlerine, komedi dizilerinden bilim kurguya kadar birçok alan kategoriler şeklinde ayrılmış ve ana sayfa üzerinde bunlar parça parça sunulmuştur. Disney Plus fiyatları ile ilgili bilgi almış olan kişilerin merak ettikleri kişiselleştirme konusu Disney Plus tarafından oldukça ön planda tutulmuş ve buna göre üretim ve tasarımlar sağlanmıştır.

Bilgilendirilmesi sağlanmış bu başlıklar ve kategorilerden kolaylıkla kendilerine özel içerikler bulmak isteyen birçok kullanıcı olabilir. Sizler de Disney Plus fiyatları kadar bu konular ile ilgili sorulara sahipseniz makalemizin geri kalanını inceleyerek detaylı bilgileri edinebilirsiniz. İçerikleri incelemenin ardından Disney Plus üyeliği gerçekleştirmek isterseniz ve Disney Plus fiyatları ile ilgili bilgi aldıktan sonra hizmet ve içeriklerin hoşunuza gitmesi durumunda oturum açmak ve üyelik oluşturmak isterseniz aşağıdaki adımları ve başlıkları inceleyerek kolaylıkla platforma üye olabilir ve keyifli vakitler geçirmeye başlayabilirsiniz.

Disney Plus Fiyatı Ne Kadar?

The Walt Disney Company tarafından yayınlanmış olan Disney Plus dijital platformunda Türkiye içerisinde aylık üyelik ücreti 34,99 TL şeklinde belirlenmiştir. Yani bu ücret senelik olarak 349,90 Türk lirasına tekabül etmektedir. Ancak ön kayıt yaptırarak 8 aylık ücret ödeme karşılığında 12 aylık kullanım gibi bir kampanya mevcuttur. Yani Disney Plus fiyatları ile ilgili bilgi almak isteyen ve ön kayıt yaptırmak isteyen kişiler; ön kayıt ile yıllık üyelik için %16 daha karlı bir şekilde üyelik gerçekleştirmiş olurlar. Bu sayede bir senelik üyelik 279,90 TL’ye gelmektedir. Aynı zamanda iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde de uygulamalar üzerinden uygulama içi satın alma özelliği ile üyelik gerçekleştirebilme hakkını Disney Plus yazılımcıları sizlere sunmuştur.

Disney Plus’a Nasıl Üye Olunur?

Günümüzde aktif bir şekilde kullanılmakta olan Lidya platformları ile birlikte bu sebeple üretilmiş olan Disney Plus platformu oldukça yaygın bir hale gelmiştir. Bu sebeple kullanıcılar tarafından merak edilmekte olan Disney Plus fiyatları öğrenildikten hemen sonra kullanıcıların en çok merak ettikleri bir diğer konu da platforma nasıl üye olunacağıdır. Disney Plus fiyat konusunda sonra platformu üye olabilmek için;

 1. disneyplus.com/tr-tr/ adresine giriş yapınız.
 2. Eğer aylık bir üyelik istiyorsanız şimdi üye ol butonuna tıklayınız.
 3. Eğer %16’lık bir indirim elde ederek yıllık üyelik almak istiyorsanız “Yıllık Üyelikte İndirim Kazan” butonuna tıklayınız.
 4. Kullanıcı adı ve şifre gibi üyelik aşamasında istenen bilgileri doldurunuz. Bu bilgilerin doğru olması ilerleyen zamanlarda platformdaki şifrenizi unutmanız ya da platforma farklı bir cihazdan giriş yapmak istemeniz durumunda kullanacağınız bilgiler olduğu için oldukça önemlidir.
 5. Üyelik sözleşmesini okuyunuz ve onaylayınız.

  disney plus nasıl üye olunur
 6. Hesabınızı oluşturup kullanıcı adı ve şifrenizi belirledikten sonra indirimli üyeliğinizi tamamlamak adına ödeme bilgilerinizin olduğu ekrana gelerek ödemeyi tamamlayınız.
 7. Ödemenin tamamlanmasının ardından uygulamada ya da web sitesi üzerinden Disney Plus fiyatı ile birlikte merak ettiğiniz üye olma işlemini tamamlamış olacaksınız ve kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Disney Plus Aynı Anda Kaç Kişi Tarafından Kullanılabilir?

Disney Plus fiyat aralığı hakkında bilgi almak isteyen kullanıcıların en çok merak ettikleri bir diğer konu da Disney Plus’a üye olunduğu takdirde uygulamanın aynı anda kaç kişi tarafından kullanılabileceğidir. Disney Plus uygulamasını aynı anda 7 farklı profil üzerinden kullanabilirsiniz. Yani satın alınmış olan bir uygulamada en fazla 7 farklı profil oluşturulabilmektedir. Oluşturulmuş olan her profilde yani tek bir üyelikti aynı anda 4 farklı ekrandan indirme imkânınız mevcuttur.

 Hesabı ortak kullanmakta olan kişiler bu 4 farklı ekranda birbirlerinden bağımsız olarak içeriklere ulaşım sağlayabilmektedirler.  Bu durum Disney Plus fiyatları ile ilgili bilgi almak isteyen kişilerin merak etmiş olduğu en önemli hususlardan biri olup oldukça yoğun bir şekilde merak edilmesi sebebiyle bu şekilde bir açıklama yaparak kullanıcıların hakkındaki soruyu gidermiş olalım.

Disney Plus Aynı Anda Kaç Cihazdan İzlenebilir?

Disney Plus platformunda aynı anda birçok hesap oluşturulabildiği gibi aynı anda farklı cihazlardan da izleme işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Disney Plus’a aynı anda farklı cihazlardan izleme işleminin nasıl yapılacağını merak eden kullanıcılar için açıklamış olalım ki tek bir üyelikle aynı anda 4 farklı ekrandan 10 cihaza kadar sınırsız indirme imkanını mevcuttur. Bu da en az 4 cihazdan izleme işleminin gerçekleştirilebileceği anlamına gelmektedir. Sizler de Disney Plus fiyatları ile ilgili edindiğiniz bilginin ardından Disney Plus’a üyelik oluşturmak için yukarıdaki adımları takip ederek web sitesinden ya da mobil uygulamasından kullanım sağlayabilir ve üyeliği oluşturmanızın ardından kolaylıkla içerikleri izlemeye başlayabilirsiniz. Sevdiklerinizle farklı yerlerde aynı anda film ya da dizi izleyebilir, sorunsuz bir şekilde birçok hesap üzerinden izleme gerçekleştirebildiğiniz için arkadaş gruplarınızla ya da ailenizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Disney Plus İçerikleri Neler?

Disney Plus fiyatları ile ilgili bilgi almış olan kullanıcılar içerikler ile ilgili de bilgi edinmek isteyebilirler. Disney Plus içerikleri ile ilgili bilgi vermek gerekirse platform üzerinde birçok seçkin içerik ile birlikte daha büyüksek görüntü kaliteleri sunmakta olan IMAX teknolojisi de kullanılmaktadır. Ebeveynler tarafından ise kolaylıkla çocuk profilleri oluşturulabilmekte ve yaş sınırlarına göre özel içerikler ekrana getirilebilmektedir.

Disney+ Fiyat

Disney Plus platformu içerisinde Disney Plus’ta yeni olan, izlemiş ve incelemiş olduğunuz içerikleri istinaden sizleri önerilen ve salı özel öneriler başlığı altında yer alan, daha önce izlediğiniz ve yarıda bıraktığınız içerikleri devam ettirebilmeniz için izlemeye devam et seçeneği olan, yalnızca Disney Plus tarafından yayına verilmiş olan ve sadece buradan kolaylıkla izleyebileceğiniz filmlerin yer aldığı bir kategorisi olan, en çok izlenenlerin, drama dizilerinin ve bunun gibi birçok başlığın bölüm bölüm ayrıldığı birçok kategori bulunmaktadır.

Yaş sınırlaması gibi çocuk profilleri için oluşturulmuş olan içerikler dışında Disney Plus’a yerli diziler ve yerli filmler gibi yabancı diziler ve yabancı filmler de mevcuttur. Bunlardan birkaçını örnek vermek gerekirse;

Disney Plus’ta Yer Alan Yerli Diziler Nelerdir?

 • Avcı
 • Dünyayla Benim Aramda
 • Gri
 • Kaçış
 • Mahkûm
 • Kanunsuz Topraklar
 • Mucize Doktor
 • Yasak Elma
 • Sen Çal Kapımı
 • Kefaret
 • Masumiyet
 • Bir Aile Hikâyesi gibi birçok içerik, Disney Plus video izleme platformunda bulunmaktadır.

Disney Plus’ta Yer Alan Yerli Filmler Nelerdir?

 • Kral Şakir: Geri Dönüşüm
 • Recep İvedik 7 gibi Türk yapımı filmler bulunmaktadır.

Disney Plus fiyatlarını merak eden kullanıcıların bilmesi gerekir ki platform yeri olması sebebiyle sürekli gelişmekte ve içerisine yeni içerikler eklenmekte olan bir platformdur. Bu yüzden güncel filmleri ve dizileri takip etmek için platformun “Yerli Filmler ve Diziler” kategorisine göz atabilirsiniz.

Disney Plus’ta Yer Alan Yabancı Diziler ve Filmler, Orijinal İçerikler Nelerdir?

 • Pam & Tommy
 • The Kardashians
 • The Simpsons
 • The Dropout
 • The Walking Dead
 • Lost
 • Desperate Housewifes
 • Grey’s Anatomy
 • How I Met Your Mother
 • How I Met Your Father
 • American Horror Story
 • Loki
 • Hawkeye
 • The Falcon and The Winter Soldier
 • Prison Break
 • Lost
 • Family Guy
 • Moon Knight
 • Avengers
 • Life of Pi
 • Black Panther
 • Eternals gibi birçok içeriğe ev sahipliği yapmaktadır.

Mevcut olan bu içerikler makalemizde bahsettiklerimiz ile sınırlı olmayıp içerisinde yüzlerce içerik bulunmakta olan Disney Plus fiyatları ile ilgili bilgi aldıktan sonra platforma kolaylıkla üye olabilir ve bu içerikleri izlemeye başlayabilirsiniz.

Platform içerisinde Disney yapımı filmlerden Pixar içeriklerine, Marvel filmlerine ve dizilerine, Star Wars evreninden National Geographic içeriklerine kadar birçok alanda filmler, videolar ve belgeseller mevcuttur. Sizler de Disney Plus fiyatları ile ilgili bilgi aldıktan sonra daha fazla eğlence sahibi olmak ve daha fazla fantastik evren keşfetmek için, drama dizilerinden aksiyon ve maceraya kadar birçok içeriği izleyerek hem kültürlenmek hem de keyifli vakitler geçirmek için Disney Plus kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yap