Instagram Hikayeye Gizlice Nasıl Bakılır?

Instagram’da hikayeye gizlice bakmak ister misiniz? Yılın Stalker’ı olmak için gizli gizli gönderilerde gezmek yetmez. Üstüne hikayelerde de gizli gizli gezmeli kişinin Instagram hikayesine gizlice bakmalısınız. Hemde o sizin baktığınızı görmeden.

Instagram’da storye gizlice bakma adına bir çok yönteminiz var. Ama herşeyden öncesinde o kişiyi ya takip ediyor olmanız gerekir yada kullanıcının profili herkese açık olması gerekir. Aksi halde hikayesine gizlice bakamazsınız. Yukarıdaki hususlar anlaşıldığına göre gelin her birlikte Instagram hikayeye gizlice nasıl bakılırmış bir görelim.

Instagram Hikayeye Gizlice Bakma

İstediğiniz kişinin hikayesine gizlice bakma adına elimizde iki tane yöntem var. Bunlardan birincisi bu işlem için geliştirilmiş web sitelerinden faydalanmak. İkincisi ise bir uygulama indirerek hikayeye gizlice bakma. Biz her iki yöntemi de size anlatacağız.

Web Sitesi ile Instagram Hikayeye Gizlice Bakma

Bunun için önümüzde bir çok web sitesi var. Çoğu iş görüyor da. Ama bizim size önerimiz Instadp isimli web sitesi. Kullanımı ise oldukça kolay.

instagram hikayeye gizlice bakma instadp
  1. Instadp web sitesine buraya tıklayarak gidin.
  2. En üstte bulunan arama alanına hikayesini gizlice incelemek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazın ve aratın.
  3. Yukarıda bulunan “Stories” sekmesine tıklayın.
  4. Alt alta bütün hikayelerini görebilir ve hatta indirebilirsiniz.

Bir çok alternatif web sitesi arasından Instadp’i seçmemizin nedeni daha az reklam ve çıkan reklamlarında ahlak kurallarına uygun olması. Aile ortamında çıplak reklamlar ile karşılaşmak isteyeceğimiz en son şey olurdu sanırım. Alternatif olarak ise; stories watch, Story Insta, zerostagram gibi web sitelerini de kullanabilirsiniz.

Uygulama ile Instagram Hikayeye Gizlice Bakma

uygulama ile instagram hikayeye gizlice bakma

Aynı şekilde uygulama sektöründe de Instagram hikayelerine gizlice bakmanıza yarayan bir çok uygulama var. Bizim önerimiz tabi ki fazla reklam olmayan ve kullanım kolaylığı ile sizi yormayacak olan StorySaver uygulaması. Uygulamada gizlice hikayelere bakabildiğiniz gibi hikayeleri de rahatlıkla indirebiliyorsunuz ve oldukça kolay bir kullanımı var.

  1. StorySaver uygulamasını indirmek için şu bağlantıları kullanın: Android İOS
  2. Uygulamayı açın ve giriş yapın.
  3. Hikayesini gizlice bakmak istediğin kişinin kullanıcı adını yukarıdaki arama alanına yazın.
  4. Kullanıcıya dokunun ve paylaşmış olduğu hikayeyi görün.
  5. Dilerseniz indirebilirsiniz.

Bu uygulamaya ek olarak Play store’da ve Apple Store’da bir çok uygulama bulabilirsiniz. Unutmayın Instagram sürekli güncellenen bir mecra, bir sonraki güncellemede bu yöntemler işe yaramayabilir. Bunun için öncelikle bu yöntemleri arkadaşınızın instagram hesabı üzerinde deneyin. Sonra stalklamak istediğiniz kişi için denersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.