Kaydol
Giriş Yap
Parolanızı mı unuttunuz

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Üzgünüz, gönderi ekleme izniniz yok.

Instagram Hikayeye Gizlice Nasıl Bakılır? – 2023

Instagram’da hikayeye gizlice bakmak ister misiniz? Yılın Stalker’ı olmak için gizli gizli gönderilerde gezmek yetmez. Üstüne hikayelerde de gizli gizli gezmeli kişinin Instagram hikayesine gizlice bakmalısınız. Hemde o sizin baktığınızı görmeden.

Instagram hikaye özelliği eklendiğinden bu yana aktif kullanılan bir özellik. Bu özelliği Instagram’ın belirlediği kurallar çerçevesinde kullanabiliyoruz. Tabi ki her zaman bu kurallara uymak işimize gelmeyebilir özelliklede gizlice birinin hikayesine bakmak istersek. Hikayeye bakmadan olmaz tabiki de. O zaman Instagram hikayeye gizlice nasıl bakılır?

yapay zeka destekli haber sitesi

Instagram’da storye gizlice bakma adına bir çok yönteminiz var. Ama herşeyden öncesinde o kişiyi ya takip ediyor olmanız gerekir yada kullanıcının profili herkese açık olması gerekir. Aksi halde hikayesine gizlice bakamazsınız. Yukarıdaki hususlar anlaşıldığına göre gelin her birlikte Instagram hikayeye gizlice nasıl bakılırmış bir görelim.

Instagram Hikayeye Gizlice Bakma

Instagram’da istediğiniz kişinin hikayesine gizlice bakma adına elimizde iki tane yöntem var. Bunlardan birincisi bu işlem için geliştirilmiş web sitelerinden faydalanmak. İkincisi ise bir uygulama indirerek hikayeye gizlice bakma. Biz her iki yöntemi de size anlatacağız.

Web Sitesi ile Instagram Hikayeye Gizlice Bakma

Web sitesi ile Instagram hikayeye gizlice bakmak için bir çok site var. Çoğu iş görüyor da. Ama bizim size önerimiz Instadp isimli web sitesi. Kullanımı ise oldukça kolay. İşte yapmanız gerekenler:

 1. Instadp web sitesine gidin.

  Instadp web sitesine buraya tıklayarak gidin.

 2. Arama alanına kullanıcı adını girin.

  Karşınıza gelen arama alanına hikayesini gizlice incelemek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazın ve aratın.

 3. Devam’a tıklayın.

  “Continue” yani devam düğmesine tıklayın.

 4. Hikaye karşınızda

  Alt alta bütün hikayelerini görebilir ve hatta indirebilirsiniz. Ayrıca profilini izlediğiniz kişinin profil alanından sergilediği diğer hikayeleri de gizlice görebilirsiniz.

Bir çok alternatif web sitesi arasından Instadp’i seçmemizin nedeni daha az reklam ve çıkan reklamlarında ahlak kurallarına uygun olması. Aile ortamında çıplak reklamlar ile karşılaşmak isteyeceğimiz en son şey olurdu sanırım. Alternatif olarak ise; stories watch, Story Insta, zerostagram gibi web sitelerini de kullanabilirsiniz.

Uygulama ile Instagram Hikayeye Gizlice Bakma

Aynı şekilde uygulama sektöründe de Instagram hikayelerine gizlice bakmanıza yarayan bir çok uygulama var. Bizim önerimiz tabi ki fazla reklam olmayan ve kullanım kolaylığı ile sizi yormayacak olan StorySaver uygulaması. Uygulamada gizlice hikayelere bakabildiğiniz gibi hikayeleri de rahatlıkla indirebiliyorsunuz ve oldukça kolay bir kullanımı var.

 1. StorySaver uygulamasını indirmek için şu bağlantıları kullanın: Android İOS
 2. Uygulamayı açın ve giriş yapın.
 3. Hikayesini gizlice bakmak istediğin kişinin kullanıcı adını yukarıdaki arama alanına yazın.
 4. Kullanıcıya dokunun ve paylaşmış olduğu hikayeyi görün.
 5. Dilerseniz indirebilirsiniz.

Bu uygulamaya ek olarak Play store’da ve Apple Store’da bir çok uygulama bulabilirsiniz. Unutmayın Instagram sürekli güncellenen bir mecra, bir sonraki güncellemede bu yöntemler işe yaramayabilir. Bunun için öncelikle bu yöntemleri arkadaşınızın instagram hesabı üzerinde deneyin. Sonra stalklamak istediğiniz kişi için denersiniz.

İnterneti Kapatarak Instagram Hikayeye Gizlice Bakma

Instagram hikayeye gizlice bakmak için uygulamalara ve sitelere girmek biraz sizin için zor geliyorsa telefonunuzda interneti kapatarak istediğiniz kişinin hikayesine bakabilirsiniz. İnternetiniz kapalı olduğu için hikayesine baktığınız kişi sizin adınızı görmeyecektir. Burada önemli bir nokta Instagram hikayeye gizlice bakabilmeniz için öncelikle Instagram uygulamasını açmanız ve yüklenmesini beklemeniz gerekir. Yaklaşık 30 saniye bekledikten ve sayfayı yeniledikten sonra internetinizi kapatın. Genel olarak interneti kapattıktan sonra ilk 5 veya 6 hikayeye ulaşabilirsiniz. Hikayesine bakacağınız kişinin hikayesi ilk sıralarda ise gizlice hikayeye bakabilirsiniz. Bu sayede hikayesine baktığınız kişi sizin adınızı görmeyecektir.

Instagram’da sürekli kişilerin hikayelerine gizlice bakma ihtiyacı duyuyorsanız fake bir Instagram hesabı açarak da bakmanız mümkün. Bu sayede sürekli uygulamalar, web siteleri veya internet kapat aç gibi işlemlerle uğraşmazsınız. Tabi kişinin hesabı herkese açık değilse fake hesabınızdan kişiyi takip etmeniz gerekecektir.

11 Yorum

 1. Valla süper emeğinize sağlık adam gibi yapmışlar ağaa

 2. Instadp sitesiyle gerçekten oluyor. uygulama yükleyip risk almanıza hiç gerek yok. çok sevindim şu an kullanırım ben bu taktiği sürekli

 3. Peki storynizi gizlice takip edenleri görmenin bir yolu var mı?

 4. Ben cidden beynim yandi anlayamiyorum şimdi size anlaticam hikayemi görmedi diye gözüküyor ama hikeyeme yanıt verdi bu ne demek oluyor bilenn biri anlatsın lütfen

 5. Maalesef hikaye ye bakamıyorum gizli hesap olsa bile bakabilmek özelliği olması gerekiyor

Yorum Yap

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar