Kaydol
Giriş Yap
Parolanızı mı unuttunuz

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Üzgünüz, gönderi ekleme izniniz yok.

Doktor Strange 2: Çoklu Evren Çılgınlığında Nasıl İzlenir?

Yılın en çok beklenen Marvel filmi geldi, hala izlemediniz mi?

Doktor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığında, Spider-Man: No Way Home’un (2021) doğrudan devamı ve orijinal Doctor Strange’in (2016) devamıdır. Filmde Benedict Cumberbatch, No Way Home olaylarının sonuçlarıyla uğraşmak zorunda olan Stephen Strange (diğer adıyla Doctor Strange) rolünü yeniden canlandırıyor. Peki nasıl izleriz? Nasıl Doktor Strange 2 indiririz?

yapay zeka destekli haber sitesi

Doktor Strange 2 İndirme İçin 1. Yöntem

Doktor Strange 2 Google’a düşüyor ama telif hakkı muhabbetinden dolayı bir anda tekrardan kaldırılıyor. Telif hakkı nedeni ile kaldırılmadan filmi indirmek için yapmanız gereken; onlardan hızlı olmaktır. Ama bunu nasıl yapacağız? Bunu yapabilmek için Google’u anlamak, aracı sizin için çalışır hale getirmeniz gerekir. Bunu yapabilmeniz için şunları yapmalısınız.

  1. Öncelikle Google’a girin. Doktor Strange 2 indir yazın.
    Doktor Strange 2 indir
  2. Altta açılan menü’den Araçlar’a tıklayın.
  3. Altta yeni açılan alanda “Herhangi bir zaman” kısmını göreceksiniz.
  4. Bu ayarı hızlıca yakalayabilmek için son 1 saat yapın. Bu durumda her saat başı sayfayı yenilemeniz gerekir. Son 24 saatte yapabilirsiniz. Ama son 24 saatte çok şey olur. O yüzden sayfanızı her saat başı yenilemelisiniz.
  5. Eğer bunlarla bir sonuç bulamıyorsanız son 7 güne bir göz atmanızı öneririz.

Yukarıdaki yöntem ile izlemediğim yada indirmediğim film yok. Tabi bu iş sabır işi, o kadar denediniz ve olmadıysa aşağıdaki yöntemimize alalım sizi.

Doktor Strange 2 İndirme İçin 2. Yöntem

Yukarıdaki yöntem, web siteleri paylaşır paylaşmaz filmi bulup indirmenize yarayacak bir yöntemdi. Ama daha kestirme bir sonuç arıyorsak ne yapmalıyız?

Film siteleri web sitelerinde filmi yayınlayabilmek için film dosyasını bir buluta yükleyip oradan da indirme bağlantısı verirler. Çoğu durumda da yüklerler ama paylaşamazlar (Telif hakkı muhabbetinden dolayı). Peki ya bu buluttaki linki siz direk bulsanız ve indirseniz, daha onlar paylaşmadan. Süper olur demi! İşte yapacaklarınız:

  1. Bu yöntemde de yardımcımız Google. Google’da “Doktor Strange site:drive.google.com” şeklinde arama yapın (Tırnak işaretleri olmadan).
  2. Eğer film Google Drive’a eklenmişse direk karşınıza çıkacak ve rahatlıkla indirebileceksiniz.
  3. Bu Google Drive ile sınırlı değil… site:…. sonrasında herhangi bir bulutun adresini yapıştırarak o bulutta olup olmadığını görebilirsiniz.

Doktor Strange 2 İndirme İçin 3. Yöntem

Yukarıdaki yöntemler sizde işe yaramadı ise bakmanız gereken bir diğer yer ise Torrent alemi. İnternete düşmeden önce illaki film torrent’e düşer. Torrentten film indirmek için ise ayrıntılı hazırladığımız Torrent film indirme yazımızı incelemelisiniz.

Doktor Strange 2 Fragmanı

Yorum Yap

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar