Kaydol

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Üzgünüz, gönderi ekleme izniniz yok.

En iyi 12 Online Video Birleştirme Sitesi

Video birleştirme işlemi çoğunlukla bilgisayar programları ile yapılır. Ve yada telefon uygulamaları ile. Kısa bir işiniz varsa sadece video birleştirme için bir program indirmek kim ister ki. Online video birleştirme siteleri ile bu işinizi her zaman hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Videonuzu yükler, online video birleştirme sitesinin videonuzu birleştirmesini bekler, saniyeler sonra tekrardan videoyu indirebilirsiniz.

Bu yazımızda en iyi 10 online video birleştirme sitelerine yakından bir göz atacağız. Listelediğimiz online video birleştirme siteleri milyonlarca kullanıcısı olan sitelerden seçilmiştir.

1. InVideo

invidio video birleştirme

InVideo, 190’dan fazla ülkeden 1,5 milyondan fazla kullanıcıya sahip bir online video oluşturma platformudur. Aradığınız basitlik ve profesyonellikse InVideo’yu tavsiye ederiz. InVideo ile video birleştirmenin yanı sıra videolu reklamlar, promosyon videoları, sosyal medya videoları hazırlayabilirsiniz.

Bazı özellikleri şu şekilde sıralanabilir: 8M + iStock Ortam Kitaplığı ve Shutterstock ve Storyblock’tan 1M + Premium Ortam Kitaplığı, 4 binden fazla sosyal medya şablonu, kesme, birleştirme işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. InVideo Windows, Mac ve iPad için uyumlu.

2. HitPaw Online

hitpaw video birleştirme

Ücretsiz, basit ve hızlı. HitPaw da bu saydıklarımı alabilir, işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik bazı düzenleyiciler gibi sizi ücretsiz sürümünde kendi filigranlarını eklemiyorlar. Hatta reklamda yok. Şaşırtıcı! Videolarınız birleştirmek, düzenlemek ve hatta daha fazlası için HitPaw’ı kullanabilirsiniz.

Yapmanız gerekenler video dosyalarını web sitesine yükleyin, birleştirin ve indirin. Bu kadar!

3. Clideo

Bir program gibi görünen sitede online video birleştirme işlemi çok basittir. MP4, MOV, AVI ve diğer tüm popüler formatları destekler. Videoları sorunsuz bir şekilde birleştirmek için crossfading seçeneği de mevcuttur. Birleştirilecek dosyaların sırası, sürükleyerek belirleyebilirsiniz. Birleştirilen videoyu istediğiniz gibi kırpa bilir video süresi uzun olursa kısalta bilirsiniz. Birleştirilen videonun çıktı biçimi de seçilebilir. İstediğiniz formatta video çıktısı alabilirsiniz.

4. Online Converter

Online ücretsiz ve basit bir şekilde video birleştirme için bir başka güzel seçenek Online Converter. Web sitesi MP4, MKV, AVI, WMV ve diğer formatları destekler. Dosyalarınızı “file 1″”file 2” alanlarından tek tek yükleyerek video birleştirme işlemini yapabilirsiniz. Sitenin tek kötü yanı 200 MB’ın üstünde yükleme yapamayışımız. Onun haricinde basit sade online video birleştirme sitesi.

5. APowersoft Ücretsiz Online Video Birleşme

Basit bir arayüze sahip bu ücretsiz aracı kullanarak online olarak 2 videoyu kolayca birleştirebilirsiniz. Popüler video formatlarını destekler. Videoları birleştirmek için program arayüzüne aktarmanız ve birleştirmeyi seçmeniz yeterlidir. İşlenen dosya program arayüzünden indirilebilir.

6. Pixiko

Pixiko’yu kullanarak videoları online olarak hızlı bir şekilde birleştirebilirsiniz. Video birleştirme sitesine birden fazla dosya eklenebilir ve dosyaları sürükleyerek de yerlerini değiştirilebilirsiniz. Gerekirse dosyayı kırpabilirsiniz ve ek ayarlar uygulayabilirsiniz. Videoya müzik ve altyazı bile ekleyebilirsiniz.

7. Kapwing Montage Maker

Kapwing ile, istediğiniz kadar videoyu kolayca birleştirebilirsiniz. Ayrıca sadece videoları değil videolar ile resimleri bile birleştirebilirsiniz. Dosyalarınızın birleştirilmesini istediğiniz sırayı seçilebilir ve kırpma ve kesme seçenekleri ile de video uzunluğu ile oynayabilirsiniz. Videolara, bir giriş kısmı ekleyebilir, müzik ekleyebilir, bir logo yerleştirebilirsiniz ve daha bir çok özellikten faydalanabilirsiniz.

8. Movie Maker Online

Bu video birleştirme online web sitesini kullanarak bir çok videoyu birleştirebilirsiniz. Birleştirilen dosyaya gerektiğinde müzik, fotoğraf ve metin bile ekleyebilirsiniz. Çeşitli düzenleme özellikleri online video birleştirme sitesi tarafından desteklenir. Ayrıca efekt ekleme, renk ekleme gibi diğer işlevleri de bu site ile yapabilirsiniz.

9. Wofox

Bir diğer basit online video birleştirme sitesini kullanarak iki videoyu online olarak birleştirebilirsiniz. Web sitesine bir çok video eklenebilir ve birleştirme sıralarını gerektiği gibi değiştirilebilirsiniz. Online video birleştirme sitesinin yeniden boyutlandırma özelliği sayesinde, örneğin Instagram‘a yada Facebook’a özel boyutlarda videoyu birleştirmenize izin verir.

10. Online Video Cutter

Web sitesinin ismi Online video kesici olsada video birleştirme işlemi içinde bu web sitesini kullanabilirsiniz. Online Web sitesini kullanarak videolarınızı kırpabilir, döndürebilir, en boy oranını değiştirebilir ve diğer düzenlemeleri yapabilirsiniz. Birleştirilen dosyanın kalitesi de gerektiği gibi seçilebilirsiniz. Ayrıca kayıt etmeden nasıl bir şey olduğuna da bakma özelliği vardır.

11. AConvert

Online bir başka web sitesi olan video birleştirme sitesine her türlü formattaki videoları yükleyebilirsiniz. En fazla 1 GB dosya boyutunu siteye yükleyebilirsiniz. Birleştirilecek videoların kare hızının yanı sıra aynı formatta (MP4, AVİ gibi) olması gerekir. Dosyalar eklendiği sırayla birleştirilir ve işlemden sonra program arayüzünden birleştirdiğiniz videoları indirebilirsiniz.

12. Magisto

Online video birleştirme sitesi Magisto ile videolarınızı rahatlıkla birleştirebilirsiniz. Ek olarak efekt ekleme, müzik ekleme, kırpma gibi bir çok özelliği bulabilirsiniz. Site tamamen ücretsiz olmasa da ücretsiz planı işinizi görecek cinsten.

1 Yorum

  1. güzel paylaşım tşk tek bir sorum var bunların icinde iki adet birleştirdiğimiz mkv dosyasının boyutunu çok yükseltmeyen hangisi acaba çünkü çoğu sitede misal 55 mb – 40 mb iki dosyası denedim 150 mb geçiyor

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Google Chorome’u Varsayılan Tarayıcı Yapma

Google tarafından geliştirilerek ücretsiz bir şekilde kullanılan Google Chrome 2008 Eylül aylarında Microsoft Windows sürümü ...

Domain (Alan Adı) Nedir? Nereden Sorgulanır ve Kayıt Edilir?

İster ilk web sitenizi kuruyor olun, ister mevcut web sitenizi büyütmeye çalışıyor olun, domain yani ...

Zoom’da İsim Değiştirme

Korona virüs sürecine girilmesi ile okulların uzak eğitimde en sık kullandığı program Zoom olmuştur. Programda ...

Zoom’da Profil Resmi Nasıl Yapılır?

Korona virüsün yayılması ile online eğitime kapılarını açan tüm okullar sistemlerinde sorun çıkmaması için tüm ...

Sevgilinin Telefonunu Takip Etme Programı - 2021'in En İyileri

Bazen sevgilimizle olan ilişkimizde sorunlar çıkabilir ve iletişim sorunları yaşayabiliriz. Böyle durumlarda bir sevgili takip ...

E-ticaret Siteniz için Web Hosting Özelliklerini Nasıl Seçmelisiniz?

Bir e-ticaret sitesi oluşturmaya karar verdiyseniz, sorunsuz bir ticaret yapabilmek için doğru bir altyapı seçilmelidir. ...

Chrome Uzaktan Masaüstü: Nedir? Nasıl Kullanılır?

Eskiden uzaktan bilgisayarınıza yada başka birinin bilgisayarına bağlanmak çok zahmetli ve bir o kadar da ...

Google Chrome Güncelleme Nasıl Yapılır?

Dünyanın en çok kullanılan tarayıcısı Google Chrome’dur. Bunun en büyük nedeni; tartışmasız kullanım kolaylığıdır.  Firefox, ...

En İyi 4 Video Hızlandırma Eklentisi

Chrome tüm dünyada kullanılan popüler bir tarayıcıdır. Bu popülerliğin en büyük nedeni Google olsa da ...

Udemy Video İndirme - 4 Farklı ve En Hızlı Yöntem

Udemy video indirme işlemi için bir kaç yöntem vardır. Tabi ki her yöntem için de ...