Kaydol
Giriş Yap
Parolanızı mı unuttunuz

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Üzgünüz, gönderi ekleme izniniz yok.

Instagram Hikayesi Nasıl İndirilir? Bütün Platformlar

İnstagram hikayelerini indirmek, hatta bir başkasının hikayesini o kişi görmeden ‘stalklamak‘ ve indirmek ister misiniz?

İnstagram’da gezer iken zaman zaman çok hoşumuza giden şeyleri telefonumuzda saklamak hatta kendi hesabımızda da paylaşmak isteriz. Bu beğendiğimiz şeyi indirmek için farklı farklı yollara başvururuz. İndirmek istediğimiz şey bir gönderi ise farklı bir yol uygular iken.(Bkz: İnstagramdan Video İndirme Yöntemleri) Eğer bir İnstagram hikayesi indirmek istiyor isek bir çok yöntemden birini seçerek de instagram hikayesini indirebilirsiniz. Tabi ki burada bizim her zaman önceliğimiz güvenlik olmalıdır. Bunun için yerli bir girişim olan Stories Watch isimli web sitesi ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Hiç bir şekilde şifrenizi girmenizi istemez. Sadece bir kullanıcı adı ile istediğiniz kişinin instagram hikayesini indirebilirsiniz.

yapay zeka destekli haber sitesi

Stories Watch ile son 24 saat içinde içinde paylaşılan herkese açık olan bir hikayeyi saniyeler içinde indirebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan ise sadece bir kullanıcı adıdır.

Stories Watch ile İnstagram Hikaye İndirme Nasıl Yapılır?

Karşı taraf veyahut siz olun hiç fark etmez. Eğer profiliniz herkese açıksa, çok kolay bir şekilde Stories Watch isimli web sitesinden instagram hikayelerinizi indirebilirsiniz.

Bunun için buradan öncelikle web sitesine gidiyoruz. Aşağıdaki gibi bir alan sizi karşılayacak.

Bu kısımdan arama yerine, hikayesini indirmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazıyoruz. Sonrasında aradığınız instagram profilini web sitesi önünüze getirecektir.

İnstagram profiline tıkladıktan sonra, kullanıcın son 24 saat için de paylaştığı bütün hikayeleri görebilirsiniz.

Sonrasında indirmek istediğiniz hikayenin sol en alt köşesindeki Download (İndir) yazısından indirebilirsiniz.

Unutmayın! Bu web sitesi sayesinde, sadece herkese açık olan instagram hesaplarındaki hikayeleri indirebilirsiniz. Peki yok mudur instagram hikaye indirme işlemi için başka yöntemler. Tabi ki var.

Yukarıda anlattığımız yöntemin dışında, daha zahmetli olan bir uygulama indirerek de İnstagram hikayelerinizi indirebilirsiniz. Bunun için Android ve İOS da kullanabileceğiniz uygulamalar mevcut.

Android’de Başkasının İnstagram Hikayesini İndirme

Google Play Store üzerinden instagram hikayelerinizi indirebileceğiniz en iyi uygulamalardan biri de kesinlikle Story Saver isimli uygulamadır.

Uygulamayı indirdikten sonra instagram hesabınız ile giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra isterseniz arama alanından, isterseniz de ana sayfada gelen alandan kullanıcının üzerine tıklayarak, kolayca instagram hikayesini telefona indirebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Önemli: Bu gibi uygulamalar verilerinizi toplayabilir. Telefonunuzda istemediğiniz şeylere erişebilir.

İOS’ da Başkasının İnstagram Hikayesini İndirme

İOS tarafında da aynı Android tarafında olduğu gibi, uygulama indirerek de bir başkasının instagram hikayesini indirebilirsiniz. Bunun için Repost Stories  isimli uygulama biçilmiş kaftandır. Uygulama sayesinde hem hikayeyi indirerek, hemde tekrardan uygulama üzerinden paylaşabileceksiniz.

İnstagram hesabınıza girdikten sonra ister arama yaparak, isterseniz de ana sayfadan, hikayesini indirmek istediğiniz hesabı bularak kolay bir şekilde hikayesini indirebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

Yorum Yap

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar