Kaydol
Giriş Yap
Parolanızı mı unuttunuz

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Üzgünüz, gönderi ekleme izniniz yok.

Mozilla Firefox’da Gizli Mod Nasıl Açılır?

Artık tüm tarayıcılarda bilgilerinizi kaydetmeyen gizli mod vardır. Diğer tarayıcılardan farklı olarak Firefox’da gizli sekmeye geçtiğinizde, Web’de gezinme geçmişinizi kaydetmemenin yanı sıra, izleme koruması da vardır. Bu sayede sizin eskiden gezdiğiniz web sitelerinin reklamları ile karşılaşmazsınız.

Örneğin, herhangi bir seyehat sitesini ziyaret ettiniz sonrasında başka bir siteye girdiğinizde otel reklamları görmeniz, web sitelerinin sizi izlemesi sayesinde olur. Gizli moda geçtiğinizde böyle bir durum ile karşılaşmazsınız.

yapay zeka destekli haber sitesi

Firefox’da gizli moda geçmek için iki tane pratik yöntem vardır.

1. Klavye Kısayolları ile Gizli Mod Açma

Çoğumuza göre en pratik yöntem, kesinlikle klavye kısayolları ile yeni sekme açmaktır. Bunun için CTRL + SHIFT + P tuşlarına aynı anda basarak gizli moda geçebilirsiniz.

2. Ayarlardan Gizli Modu Açma

Ayarlardan Firefox’da gizli sekme açmakta önceki yöntem kadar kolaydır. Gizli sekme açmak için öncelikle Firefox’u açın. Sonrasında sağ en üst köşedeki üç çizgi menüsüne tıklayın. Açılan alandan yeni gizli pencere seçeneğini seçin.

3. Telefonda Firefox Gizli Mod Açma

Firefox mobil uygulaması ile gizli moda aynı şekilde çok kolaydır. Firefox’u açın, sağ en üst köşedeki üç noktaya tıklayın. Yeni gizli sekme seçeneğine dokunun.

Yorum Yap

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar