Kaydol
Giriş Yap
Parolanızı mı unuttunuz

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Üzgünüz, gönderi ekleme izniniz yok.

Sevgilinin Telefonunu Takip Etme Programı – 2022’nin En İyileri

Bazen sevgilimizle olan ilişkimizde sorunlar çıkabilir ve iletişim sorunları yaşayabiliriz. Böyle durumlarda bir sevgili takip programı bulup kullanmaya ihtiyaç duyabiliriz. Bu tarz bir işi yapmak istediğimizde ise dikkat etmemiz gereken bazı önemli noktalar var. Gizlilik, güvenlik, işe yararlık gibi örnekler verebileceğimiz bu noktaları ve sevgili ve ebeveyn takip uygulamalarını sizler için araştırdık ve yazımızda derledik. Gelin beraber inceleyelim.

Sevgilinin Telefonunu Takip Etme Programı

Neden Sevgilinizin Telefonunu Takip Etmeye İhtiyaç Duyabilirsiniz?

Sevgiliyi takip etme işlemi için birçok nedene sahip olabilirsiniz. Bunların hepsi olumsuz şeyler olmasa da bir sevgili takip yöntemi arayışı içerisinde olabilirsiniz. Partneriniz gece yatıyorum dedikten sonra sosyal medya platformlarında uzun saatler çevrimiçi olmaya devam ediyorsa, mesajlarını sizden saklamaya uğraşıyorsa ya da normalde yapmayacağı davranışlar sergiliyorsa sevgilinin telefonunun takip etmek bir gereklilik haline gelebilir.

Elbette sevgilinizi sadece olumsuz nedenlerle takip etmek zorunda değilsiniz. Eşinizin doğum günü için büyük bir sürpriz hazırlamaya çalışırken ya da onu zararlı çevreden korumaya uğraşırken de bu sevgiliyi takip etme yöntemleri işinize yarayabilir. En işe yarayan ve güvenli yöntemi bulmanın önemini unutmamanızı öneririz.

Sevgilinizin İhanet Ettiğini Gösteren Belirtiler Hangileridir?

2019’da yapılan bir araştırmaya göre evliliklerin %20-40’lık bir kısmı aldatma nedeni ile bitiyor. Bu miktar oldukça fazla olduğundan sevgilinizin ya da eşinizin size ihanet edip etmediğini fark etmenin yollarını bilmek oldukça önemli. Aldatan bir insan mutlaka bazı belirtiler göstereceğinden en yaygın olanlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 1. Partnerinizin eskiden olduğundan daha çok telefonuyla ilgilenmeye başlamış olması
 2. Sevgilinizin sık sık fazla mesaiye kalması, işte çok daha fazla zaman harcamaya başlaması
 3. Normalden daha fazla alışveriş yapmaya ve para harcamaya yönelmesi
 4. Arama kayıtlarını ve mesajlarını saklaması
 5. Sık sık telefonla aranması ve bu aramaları hızlıca kapatıp yanınızda konuşmaması
 6. Telefonu kullanırken ekranı sizden başka bir yöne çevirip gizlemesi
 7. Sık sık birine hediyeler bakması ve alması
 8. İşteyken, evden uzaktayken ya da sizin yanınızda değilken mesajlarınıza cevap vermemesi ve aramalarınıza dönmemesi
 9. Telefon galerisine şifre koyması ve size şifreyi söylememesi

Bu belirtilerden birkaç tanesini gözlemlemeye başladıysanız tetikte olmakta fayda var. Partneriniz sizden başka birini görmeye başlamış olabilir. Teknolojinin hayatımızı çevrelediği bir zaman diliminde yaşadığımızdan eşinizin ya da sevgilinizin telefonu aldatılıp aldatılmadığınızı öğrenmek için en iyi yer olacaktır.

Bir başkasının size aldatıldığınızı söylemesi yanlış anlaşılmalar ya da yalanlar nedeniyle güvenilir değildir ve aynı şekilde siz de bazı şeyleri yanlış anlamış olabilirsiniz. Yeter ki sizler için sıraladığımız aldatılma belirtilerini unutmayın ve partnerinizi takipte kalın.

Partnerinizin Telefonunu En Etkili Şekilde Nasıl Takip Edebilirsiniz?

Sevgilinizin ya da eşinizin telefonunu takip etmek için birçok neden olabilir fakat bu neden ne olursa olsun bir sevgilinin telefonunu takip etme programı bütün sorunlarınızı çözebilir. Elbette karşınızdaki kişinin telefonunu takip etmek için birçok yöntem var.

Örneğin telefonu gizlice alıp karıştırmayı deneyebilirsiniz fakat telefondaki şifreleri bilmiyorsanız cihazın güvenlik sebepleri ile kilitlenmesi oldukça muhtemel. Telefonu elinize alıp karıştırmaya çalıştığınız fark edilirse sevgiliniz aldatma mesajlarını ve galerisini de sürekli silip temizlemeye başlayabilir.

Ayrıca sevgilinizin işteyken veya uzaktayken neler yaptığını telefon yakınlarınızda olmayacağından bilemeyeceksiniz.

Eğer sevgilinizin telefonunu gerçekten takip etmek istiyorsanız gerçekten etkili olan tek bir yöntem var: Casusluk uygulamaları. Bu uygulamalar gizlice ve üst seviye güvenlikle çalıştığından işinizi çok kolaylaştırır. Sizler için kapsamlı bir araştırma yaptık ve en iyi 5 casusluk uygulamasını iyiden kötüye şu şekilde sıraladık:

 1. mSpy
 2. Highstermobile
 3. FlexiSPY
 4. Safespy
 5. Minspy

En Çok İşinize Yarayacak 5 Sevgili Takip Uygulaması

Sevgilinizin telefonunu takip edeceğiniz zaman kullanacağınız casusluk uygulamasını özenle seçmeniz gerekir çünkü bu işlemi yaparken yakalanmanız ilişkinizde büyük sorunlara yol açabilir. Sizin için en iyi uygulamayı bulup kullanmaya başladıktan sonra ilişkinizde sorun açmasından korkmanıza gerek yok. Zaten size önereceğimiz uygulamalardan birini kullanır ve dediklerimize dikkat ederseniz yakalanmaz ve kolayca istediklerinizi öğrenebilirsiniz.

mSpy

Araştırmalarımızın sonucunda mSpy casusluk uygulamasının sevgilinizi takip etmek için en etkili uygulama olduğu kararına vardık. Bu uygulama sayesinde yapabileceğiniz şeyler öylesine fazla ki. Birkaç tane örnek vermek gerekirse:

 • Kısa mesajların tamamını okuyabilirsiniz.
 • Telefona gelen aramalara dair bilgileri edinebilirsiniz.
 • Konum ve galeriye erişebilirsiniz.
 • Karşınızdaki telefonun ekran kaydını alabilirsiniz.

Bu gibi daha birçok özellikle beraber aldatan sevgilinizi yakalamanız çok kolaylaşıyor. Partneriniz sizi aldattığı kişiyle görüntülü arama yaparken ekran kaydı almak ve elinizde kanıt bulundurmak istemez miydiniz? O halde mSpy tam olarak size göre diyebiliriz.

Bu sevgili takip programının olumsuz olarak nitelendirilebilecek tek bir özelliği var: Ücretli olması. Hepimiz böylesine kapsamlı ve etkili bir hizmeti ücretsiz almak isterdik fakat mSpy da gelişip ilerleyebilmek için maddi kaynaklara ihtiyaç duyuyor. Piyasadaki diğer casusluk uygulamalarına göre uygun olması da bu durumu çok hafifletiyor.

Highstermobile

Listemize girmeyi başaran bir diğer casusluk uygulaması da Highstermobile oluyor. Bu uygulama sayesinde,

 • Facebook
 • Twitter
 • Instagram
 • Skype
 • Snapchat

ve daha birçok sosyal medya uygulamasına erişme imkânınız olacak.

Ayrıca Highstermobile şirketi kullanıcılarına 7/24 erişebilecekleri bir müşteri hizmetleri servisi sunuyor.

Bu uygulamanın kötü bir yanı genel olarak ebeveynlere yönelik olması. Tüm müşteri yorumlarının ve reklam sloganlarının ebeveyn kontrolü ögeleri içeriyor olması biraz düşündürücü. Sevgilinizi takip etmek için uygun mu diye mutlaka kontrol etmeli, isteklerinize uyuyorsa satın almalısınız.

FlexiSPY

FlexiSPY casusluk uygulaması piyasadaki en kapsamlı uygulamalardan bir tanesi. Sevgilinizi takip etmek için sadece telefon takip hizmeti değil, aynı zamanda

 • Gizli kamera
 • GPS bulucusu
 • Gizli ses kayıt cihazları da edinebileceğiniz FlexiSPY, bu geniş satış kataloğu ile dikkat çekici hale geliyor.

Sadece kameralarla da kalmayan şirket, FlexiSPY uygulamasının daha önceden indirilmiş ve kurulmuş olduğu telefonları da kapınıza getirebiliyor. Maalesef piyasadaki diğer casusluk uygulamalarından pahalı bir hizmet sunması tüm bunları sönükleştirse de kesinlikle listemizde olmayı hak eden bir casusluk programı.

Safespy

Safespy casusluk uygulamasını araştırırmaya başlar başlamaz önce aldığı puan göze çarpıyor. 5 üzerinden 4.64 gibi yüksek bir puan almış Safespy, onu öven müşteri yorumlarına da sahip.

Bir müşterinin ‘’Sonsuza dek Safespy’a borçlu kalacağımı hissediyorum.’’ yorumu etkileyici ve uygulamayı almak için ikna edici bir yorum. Sorun şu ki, Safespy daha önce bahsettiğimiz uygulamalardan farklı bir şey sunmayı başaramıyor. Yine bir önceki uygulamalarda da olduğu gibi sevgiliyi Whatsapp’ta takip etme işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz ama daha farklı bir seçenek ne yazık ki yok.

Minspy

Listemize son sıradan da olsa girmiş Minspy’ın arayüzü tüm Android ve iPhone telefonları ile uyumlu. %100 gizli olduklarını ve yakalanmayacağınızı iddia eden Minspy casusluk uygulaması sizin için güvenli bir takip ortamı yaratabilir. Kurulumu yalnızca 5 dakika gibi kısacık bir zaman alan Minspy’ın birden çok dilde müşteri hizmetleri de sunması onlar için büyük bir artı. Verilerin şirketten gizliliğini daha çok vurgulamalarını isterdik.

Sonuç

Eğer bir gün olur da sevgilinizin sizi aldattığını düşünürseniz öncelikle ilk olarak sakin kalmalı ve ihaneti belli edecek davranışlar aramalısınız. Bu arayış sırasında en çok bilgiye ulaşabilmek için ise kullanabileceğin en iyi yöntem bir sevgili takip programı yani casusluk uygulamasına üye olmak. mSpy’ın kapsamlı, güvenli ve etkili yapısı nedeni ile sevgilisini takip etmek isteyen herkese mSpy öneriyoruz.

2 Yorum

 1. Salam mene köməklik gorsedin xayis edirem Men yoldaşımı izləmək üçün proqram isdeyirem

Yorum Yap

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar