Kaydol
Giriş Yap
Parolanızı mı unuttunuz

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Üzgünüz, gönderi ekleme izniniz yok.

Tüm Tweetleri Silmek – Hepsini Aynı Anda Silin

Tüm can sıkıcı veya uygunsuz tweetlerinizden tek seferde kurtulun. Tüm Tweetleri silmek için aşağıda verdiğimiz adımları harfiyen uygulamanız şiddetle önerilir.

Twitter görünüşe göre kısa bir süre sonra tamamen Elon Musk’a ait olacak ve belki de platformdan biraz (hatta kalıcı olarak) ayrılmayı düşünebilirsiniz. Bunu hesabınızı devre dışı bırakarak veya silerek yapabilirsiniz, ancak dijital ayak izinizden kurtulmanın başka bir yolu da var, her şeyi yok etmeden sadece tweet’lerinizi silebilirsiniz.

yapay zeka destekli haber sitesi

Twitter’ın popülaritesi, birçok Y kuşağının hala MySpace zihniyetinde olduğu son zamanlarda çiçek açtı – dikkat çekmek için belirsiz üzücü durumlar, kirli bir banyo aynasında endişeli şarkı sözleri ve öz çekimler paylaştı. Ve bin yıllık olmasanız bile, tweet geçmişinizin yine de bazı utanç verici paylaşımlar  içermesi söz konusu olabilir. Ne de olsa Twitter, on yıldan fazla bir süredir ortalıkta ve yeterince geriye giderseniz, ne bulacağınızı bilemezsiniz.

Birinin senin ürkütücü Twitter kökenlerini bulması düşüncesi seni geceleri uyutmuyorsa ya da kendine bu yıl boyunca bir kez ve tüm eylemlerini temizleyeceğine söz verdiysen, endişelenme. Geçmişinizi Twitter’dan kalıcı olarak silmenin birkaç yolu var. Bu uygulamalardan birini kullanırsanız, tweetlerinizi silmenin kalıcı olduğunu ve premium bir üyeliğe sahip olmadıkça hizmetin genellikle sizi 3.200 tweet’i silmekle sınırlayacağını unutmayın.

Tweetdelete

Tüm Tweetleri Silmek TweetDelete

Tarih ve anahtar kelime filtrelerini kullanarak tüm Tweetleri silmek için kullanabileceğiniz bir araçtır.

TweetDelete, Twitter gönderilerinizi tarih ve metin filtreleriyle toplu olarak silmenizi sağlayan ücretsiz bir web aracıdır. TweetDelete’in nasıl kullanıldığı aşağıda açıklanmaktadır:

 1. tweetdelete.net’i ziyaret edin.

 2. Twitter ile oturum açın.

 3. Uygulama izinlerini, gizlilik ayarlarını, T&C’yi okuyun.

 4. Uygulamayı yetkilendirin.

Buradan, bazı sınırlamalarla en son 3.200 tweet’inizi silebilirsiniz. Bir hafta, üç ay, bir yıl ve daha eski tweetleri silmek için açılır menü seçenekleri vardır. Belirli bir konu hakkında paylaştığınız bir tweeti silmek istiyorsanız, bir kelime veya kelime öbeği içeren tweet’leri silmek için metin alanını kullanabilirsiniz. Son olarak, TweetDelete’e tweetlerinizi bir veya birkaç günde bir silmesini söyleyebilirsiniz. Ancak dikkatli olun: Bir veri dosyasını yedeklemediğiniz sürece tweetleriniz, onları sildikten sonra kurtarılamaz.

TweetDelete ayrıca tek seferlik 15$’lık bir ödeme karşılığında premium bir deneyim hizmeti sunmaktadır. Premium, sınırsız tweet silme, toplu silme sırasında daha fazla özelleştirme, tweetleri sayısal kimliklerine göre silmek için gelişmiş bir mod ve daha fazlası gibi ekstra özellikler içerir.

Tweeteraser

Tüm Tweetleri Silmek Tweeteraser

Tüm Tweetleri Silmek için kullanacağınız bu araçta neyin toplu olarak silineceğini seçmek için tarihe, retweetlere veya beğenilere göre filtreleyebilirsiniz.

TweetEraser, Twitter zaman çizelgenizi temizlemenize yardımcı olacak bir web aracıdır. Uygulama ile tweet’leri filtreleyebilir ve toplu olarak silebilirsiniz. Hizmetin nasıl çalıştığı aşağıda açıklanmıştır:

 1. tweeteraser.com’a giriş yapın.
 2. Planınızı seçin. Ücretsiz üyeliği seçerseniz, “Twitter ile oturum aç” seçeneğine tıklamanız yeterlidir.
 3. Twitter oturum açma bilgilerinizi girin ve “Uygulamayı Yetkilendir” butonuna tıklayın.
 4. Telefonunuza gönderilen doğrulama kodunu girin ve “Oturum aç” seçeneğine tıklayın .
 5. “Uygulamayı tekrar Yetkilendir” seçeneğini seçin .
 6. TweetEraser, iletişimi kolaylaştırmak için e-posta adresinizi isteyecek, ancak hizmete devam etmek için girmenize gerek yok.
 7. Twitter etkinliğinizin bir tablosunu görmek için En Son Tweetleri Al’a tıklayın.

TweetEraser, paylaşım yaptığınız tarih ve saati, kaç retweet ve beğeni kazandığınızı ve fotoğraf ekleyip eklemediğinizi size söyleyecektir. Ayrıca, orijinal gönderiyi Twitter’da görüntüleme olanağı sunar. Oradan, tek tek veya sayfadaki tüm kayıtları silmek için kutuyu işaretlemeniz yeterlidir – sayfa başına 10 tweet’ten 3.200’e kadar özelleştirebilirsiniz (ücretsiz sürüm için maksimum sayı).

TweetEraser’ın ücretsiz üyeliği, yinelenen ücretler, zaman çizelgesi spam’ı, maksimum 3.200 tweet’lik Twitter verisi içe aktarma ve sınırlı arama filtreleri sunmadığını söylüyor. Araç ayrıca abonelik planları da sunar — TweetEraser 30 gün üyelik için 7 Dolardır ve Premium TweetEraser 30 gün için 10 ABD Dolarıdır. Her ikisi de reklamsız bir deneyim, daha fazla arama filtresi, birden fazla Twitter hesabı ekleme yeteneği ve daha fazla özellik içerir.

Tweetdeleter

Tweetdeleter Tüm Tweetleri Silmek

Tweet’lere göz atmanın, tweet’leri beğenmenin ve tüm Tweetleri silmek için kullanabileceğiniz bir araç.

TweetDeleter, tweet’lerden farklı olarak tweet’lere göz atmanızı, aramanızı ve silmenizi sağlar. Uygulama, tweet’leri beğeni, anahtar kelime, küfür, tarih, medya ve daha fazlasına göre aramanıza olanak tanır. Ayrıca tweetlerinizin ve beğenilerinizin arşivine de erişebilirsiniz. TweetDeleter ayrıca, Twitter’dan kalıcı olarak silinmiş olsalar bile, silinen tweet’leri uygulama üzerinde tutmanıza izin verir.

İşte nasıl çalıştığı:

 1. tweetdeleter.com’u ziyaret edin.
 2. Twitter ile oturum aç ‘ ı tıklayın.
 3. Twitter oturum açma bilgilerinizi girin.
 4. Uygulamayı Yetkilendir ‘e tıklayın.

Buradan, arama yapabileceğiniz, silebileceğiniz, otomatik silmeleri ayarlayabileceğiniz, arşiv yükleyebileceğiniz ve uygulamaya kaydettiğiniz silinmiş tweetleri görebileceğiniz ekrana yönlendirileceksiniz.

TweetDeleter’ın ücretsiz bir sürümü var, ancak ayda yalnızca beş tweet’i silmenize, ayda beş ücretsiz anahtar kelime araması kullanmanıza ve küfürleri filtrelemenize izin veriyor. Daha geniş bir TweetDeleter özelliklerini kullanmak için uygulamanın abonelik planları vardır. Standart (ayda 4 ABD doları), ayda 500 tweet’e kadar silmenize ve tüm arama filtrelerinin ve anahtar kelimelerin kilidini açmanıza olanak tanır. TweetDeleter Advanced (ayda 5 ABD doları), Standart’taki her şeyi içerir, ancak ayda 3.200 tweet ve 1.000 beğeni silmenize izin verir. Sınırsız üyelik (ayda 6 ABD doları) tüm uygulamanın kilidini açar. Hangi aboneliği seçerseniz seçin, silinen tweetleri uygulamaya kaydetmek ayda ekstra 5 ABD dolarıdır.

Twitwipe

Tüm Tweetleri Silmek Twitwipe

Twitter hesabınıza gönderilen tüm tweetleri silmenize olanak tanır.

TwitWipe uygulaması, bir Twitter hesabına gönderilen tüm tweet’leri – retweetler, beğeniler, yanıtlar, medya ve bahsedenler – siler. Takipçiler ve diğer kişilerin sizden bahsettiği tweetler değişmeden kalır. Bu, Twitter hesabı bir kişiden diğerine geçiyorsa yardımcı olabilir.

Adımlar sitede şu şekilde listelenmiştir:

 1. twipe.com’u ziyaret edin .
 2. Başlayın ‘ı tıklayın .
 3. Twitter’ı kullanarak oturum aç’ı tıklayın .
 4. TwitWipe Bu Hesabı düğmesini onaylayın veya iptal edin. Silmeyi onaylamadan önce yasal uyarıları okuduğunuzdan emin olun.

Yukarıdaki araçlar hoşunuza gitmediyse Toplu Tweet silme araçları yazımıza göz atın.

Yorum Yap

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar