Kaydol

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Üzgünüz, gönderi ekleme izniniz yok.

Herhangi Bir Linkten Video İndirmek

Herhangi bir linkten video indirmek ister misiniz. İster Youtube’dan isterse başka bir siteden olsun hiç fark etmez, sadece edindiğiniz videonun linkinden o videoyu indirebilirsiniz. Bunun için önünüzde iki seçenek vardır. İlki bir internet sitesinden yararlanmaktır. İkincisi ise bir program indirerek, program sayesinde video indirmektir. Bu yazımızda her iki yöntemi de ayrıntılı bir şekilde anlatacağız.

İnternet Sitesi Kullanarak Linkten Video İndirmek

En basit video indirme yöntemlerinden biri kesinlikle, video indirme siteleri kullanmaktır. Siteye indirmek istediğiniz bir videonun linkini yapıştırırsınız ve indirmeye başlarsınız. Bunun için binlerce yerli yabancı web sitesi var. Neredeyse hepsi aynı işi yapar. Ama bizim amacımız olabildiğince kaliteli video indirmek olduğu için, size aralarından en kalitelilerini göstereceğiz.

Download4.cc

Download4.cc, ücretsiz online video indirme yapabileceğiniz en iyi sitelerden birisidir. Tam 1000’den fazla web sitesi ile uyumlu çalışır ve istediğiniz her videoyu bu web sitesi ile indirebilirsiniz. Desteklediği sitelerden bazıları şu şekildedir: Youtube, Facebook, Twitter, İnstagram, TikTok, Vimeo, Dailmation ve daha binlercesi.

Download4.cc ile video indirmek için sadece elinizde indireceğiniz videonun linki olması yeterlidir. Sonrasında linki web siteye yaptırarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

SaveFrom

linkten video indirme

En popüler linkten video indirme sitelerinden birisidir. Hatta elinizde Youtube’daki bir videonun linki varsa kesinlikle kullanmanız gereken bir web sitesidir. En güzel özelliği ise youtube linkinin başına ss ekleyerek video indirmeye başlayabilmenizdir. Eklediğiniz anda videoyu indirmeye başlayabiliyorsunuz.

Örneğin aşağıda örnek bir youtube linki var. Hemen altında ise ss eklenmiş hali.

 • https://www.youtube.com/watch?v=aS01LwpC23g
 • https://www.ssyoutube.com/watch?v=aS01LwpC23g

Gördüğünüz gibi linki bu şekilde yaptığınızda anında o videoyu indirmeye başlayabiliyorsunuz.

Sosyal Medya Hesaplarınızdan Aldığınız Bir Videonun Linki Varsa

Sosyal medya hesabınızda olan bir video linki var ve bu videoyu indirmek istiyorsanız. Aşağıdaki servislerden birini kullanarak kolaylıkla o beğendiğiniz videoyu indirebilirsiniz.

 • DownloadTwitterVideo – Twitter video linki varsa bu web sitesini kullanabilirsiniz.
 • Instagram Video İndirme – İnstagram’daki bir videonun linki varsa bu web sitesini kullanabilirsiniz. Ayrıca Instagram video indirme Yöntemleri yazımızda göz atabilirsiniz.
 • FB Down – Facebook’taki bir videonun linki varsa da bu web sitesini kullanarak kolaylıkla linkten video indirme yapabilirsiniz.

Herhangi Bir Web Sitesinin Videosunun Linki Varsa

Genel olarak bütün internet sitelerinden video indirebilirsiniz. Yeter ki elinizde o videonun linki olsun. Bunun için de size önereceğimiz en iyi sitelerden birisi ClipConverter‘dır. Bir çok video platformunu destekler ve istediğiniz kalitede videoları indirmenize yardımcı olur. Tek yapmanız gereken siteye video linkini yapıştırmak ve indirmeyi başlatmaktır.

Alternatif olarak;

Web sitelerini kullanabilirsiniz.

Program Kullanarak Linkten Video İndirme

Yukarıdaki servisleri kullanarak kolaylıkla linkten video indirebileceğiniz gibi bir program kullanarak da linkten video indirebilirsiniz. Bunun için çeşitli programlar vardır. Ama en iyisi İnternet Download Manager (İDM) ismindeki programdır.

İster video linki olsun, isterse olmasın hiç fark etmez kolaylıkla istediğiniz her videoyu indirebilirsiniz. Şuana kadar İDM ile indiremediğim video dosyası olmamıştır.

linkten video indirme idm ile

Peki nasıl yapılıyor? Şöyle;

 • Öncelikle İDM programını buraya tıklayarak bilgisayarınıza indirin. (Sitedeki turuncu butona tıklayarak indirmeyi başlatabilirsiniz)
 • Programın kurulumunu yapın.
 • Chrome yada Mozilla kullanıyorsanız kapatın. Sonra tekrar açın.
 • Sağ üst köşede eklenti eklensin mi uyarısı alacaksınız. Onu kabul edin.
 • İndirmek istediğiniz her hangi bir videoya gidin.
 • Şimdi indirmek istediğiniz videonun sağ üst köşesinde bu video dosyası indir butonunu göreceksiniz.
 • Tıklayın ona ve video kalitesini belirleyin ( 720p veya1080p en kaliteli olanlardır).
 • Videonun indirilmeye başlayacaktır.

İDM programı sadece video indirme işinde değil bütün indirmek işlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Öyle ki en iyi indirme yöneticisi listemizde de iDM’ yer verdik.

İnternetten video indirme işlerinde meraklıysanız ve daha çok yöntem görmek istiyorsanız. İnternetten video indirme isimli yazımızda biz göz atmak isteyebilirsiniz.

Ek olarak Udemy’den video indirmek istiyorsanız, Udemy video indirme isimli yazımızda göz atın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Bilgisayarda Alttan Tire (_) Nasıl Yapılır?

Çocuklardan yaşlısına kadar her insan bilgisayar kullanımı ile haşır neşir bir ilişki içerisinde. Özellikle de ...

Antivirüs Yazılımları Neden Gerekli?

Windows, Android, iOS ve Mac işletim sistemleri kendi içinde bir dizi güvenlik önlemi ile birlikte ...

2021'in En İyi Ekran Kaydedici Program ve Uygulamaları

Şu sıralar tüm Dünya’da ekran kaydedici yazılımlara fazlası ile ihtiyaç duyulmaya başlandı. Bunun en büyük ...

Sistem Geri Yükleme Noktası Oluşturma: Komut İstemi ve Powershell Kullanarak

Bir Sistem Geri Yükleme Noktası oluşturmak, sisteminizde bir şeyler ters giderse ve başka hiçbir yolla ...

Windows 10'da Microsoft Hesabını Silme

Microsoft Hesabı, Windows 10 bilgisayarınızda oturum açmak için kullanılabilecek bir e-posta adresi ve paroladır. Artık ...

Windows 10'da Arama Önerilerini Kapatma

Windows 10’un Başlat menüsünde ki diğer bir değişle o arama alanındaki bing önerilerini yani web ...

Mac OS Sürümleri - Tam Liste

En son macOS sürümünün adını merak mı ediyorsunuz? Daha önce yayınlanmış Mac OS X sürümlerini merak ...

Windows'da SMC Dosyası Nasıl Açılır

Hepimiz oyun piyasası ve oyun konsollarının teknolojik gelişiminin henüz az olduğu dönemlerde oyun oynamış insanlarız ...

Windows 10 Açılış Sesi ve Kapanış Sesi Açma

Windows 10’un önceki sürümleri, kullanıcıların işletim sisteminin hemen hemen tüm özelliklerini özgürce özelleştirmesine izin verdi, ...

Windows 10 Komut İstemi İle Kolay Dosya Arama

Dosya Gezgini’nde dosya aramaya başladığınızda, yaş alır. Ancak, dosyaları beklediğinizden çok daha hızlı aramanıza yardımcı ...