Kaydol
Giriş Yap
Parolanızı mı unuttunuz

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Üzgünüz, gönderi ekleme izniniz yok.

Herhangi Bir Linkten Video İndirmek

Herhangi bir linkten video indirmek ister misiniz. İster Youtube’dan isterse başka bir siteden olsun hiç fark etmez, sadece edindiğiniz videonun linkinden o videoyu indirebilirsiniz. Herhangi bir videoyu indirmek için iki seçeneğiniz bulunmaktadır. İlk seçenek, bir internet sitesi kullanmaktır. Bu siteler genellikle kullanıcıların videoların linklerini yapıştırdığı ve indirme seçenekleri sunduğu online araçlardır. İkinci seçenek ise bir program indirerek, bu program aracılığıyla videoları indirmektir. Her iki yöntemi de aşağıda detaylı olarak anlatacağız.

İnternet Sitesi Kullanarak Linkten Video İndirmek

En basit video indirme yöntemlerinden biri, video indirme siteleri kullanmaktır. Bu sitelere indirmek istediğiniz bir videonun linkini yapıştırarak, videonun indirme işlemini başlatabilirsiniz. Binlerce yerli ve yabancı web sitesi bu hizmeti sunmaktadır, ancak amacımız yüksek kaliteli video indirmek olduğundan, size en kaliteli video indirme sitelerini göstereceğiz.

Download4.cc

Download4.cc, ücretsiz online video indirme yapabileceğiniz en iyi sitelerden birisidir. Tam 1000’den fazla web sitesi ile uyumlu çalışır ve istediğiniz her videoyu bu web sitesi ile indirebilirsiniz. Desteklediği sitelerden bazıları şu şekildedir: Youtube, Facebook, Twitter, Instagram, TikTok, Vimeo, Dailymotion ve daha binlercesi.

Download4.cc ile video indirmek için sadece elinizde indireceğiniz videonun linki olması yeterlidir. Sonrasında linki web siteye yapıştırarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

SaveFrom

online video indirme

En popüler linkten video indirme sitelerinden birisidir. Hatta elinizde Youtube’daki bir videonun linki varsa kesinlikle kullanmanız gereken bir web sitesidir. En güzel özelliği ise YouTube linkinin başına “ss” ekleyerek video indirmeye başlayabilmenizdir. Eklediğiniz anda videoyu indirmeye başlayabiliyorsunuz.

Örneğin aşağıda örnek bir youtube linki var. Hemen altında ise ss eklenmiş hali.

 • https://www.youtube.com/watch?v=aS01LwpC23g
 • https://www.ssyoutube.com/watch?v=aS01LwpC23g

Gördüğünüz gibi linki bu şekilde yaptığınızda anında o videoyu indirmeye başlayabiliyorsunuz.

Sosyal Medya Hesaplarınızdan Aldığınız Bir Videonun Linki Varsa

Sosyal medya hesabınızda olan bir video linki var ve bu videoyu indirmek istiyorsanız. Aşağıdaki servislerden birini kullanarak kolaylıkla o beğendiğiniz videoyu indirebilirsiniz.

 • DownloadTwitterVideo – Twitter video linki varsa bu web sitesini kullanabilirsiniz.
 • Instagram Video İndirme – İnstagram’daki bir videonun linki varsa bu web sitesini kullanabilirsiniz. Ayrıca Instagram video indirme Yöntemleri yazımızda göz atabilirsiniz.
 • FB Down – Facebook’taki bir videonun linki varsa da bu web sitesini kullanarak kolaylıkla linkten video indirme yapabilirsiniz.

Herhangi Bir Web Sitesinin Videosunun Linki Varsa

Genel olarak bütün internet sitelerinden video indirebilirsiniz. Yeter ki elinizde o videonun linki olsun. Bunun için de size önereceğimiz en iyi sitelerden birisi ClipConverter’dir. Birçok video platformunu destekler ve istediğiniz kalitede videoları indirmenize yardımcı olur. Tek yapmanız gereken siteye video linkini yapıştırmak ve indirmeyi başlatmaktır.

Alternatif olarak;

Web sitelerini kullanabilirsiniz.

Program Kullanarak Linkten Video İndirme

Yukarıdaki servisleri kullanarak kolaylıkla linkten video indirebileceğiniz gibi bir program kullanarak da linkten video indirebilirsiniz. Bunun için çeşitli programlar vardır. Ama en iyisi İnternet Download Manager (İDM) ismindeki programdır.

İster video linki olsun, isterse olmasın hiç fark etmez kolaylıkla istediğiniz her videoyu indirebilirsiniz. Şuana kadar İDM ile indiremediğim video dosyası olmamıştır.

linkten video indirme idm ile

Peki nasıl yapılıyor? Şöyle;

 • Öncelikle IDM programını buraya tıklayarak bilgisayarınıza indirin. (Sitedeki turuncu butona tıklayarak indirmeyi başlatabilirsiniz)
 • Programın kurulumunu yapın.
 • Chrome ya da Mozilla kullanıyorsanız kapatın. Sonra tekrar açın.
 • Sağ üst köşede eklenti eklensin mi uyarısı alacaksınız. Onu kabul edin.
 • İndirmek istediğiniz her hangi bir videoya gidin.
 • Şimdi indirmek istediğiniz videonun sağ üst köşesinde “bu video dosyası indir” butonunu göreceksiniz.
 • Tıklayın ona ve video kalitesini belirleyin ( 720p veya1080p en kaliteli olanlardır).
 • Videonun indirilmeye başlayacaktır.

İDM programı sadece video indirme işinde değil bütün indirmek işlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Öyle ki en iyi indirme yöneticisi listemizde de iDM’ yer verdik.

İnternetten video indirme işlerinde meraklıysanız ve daha çok yöntem görmek istiyorsanız. İnternetten video indirme isimli yazımızda biz göz atmak isteyebilirsiniz.

Ek olarak Udemy’den video indirmek istiyorsanız, Udemy video indirme isimli yazımızda göz atın.

4 Yorum

Yorum Yap

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar