Yasal Uyarı

Hukuksal tartışma yaratmamak nedeniyle, eğer herhangi bir hükümet, polis, araştırma, korsanlıkla mücadele gurubu, riaa, mpaa, microsoft, adobe, google, başka herhangi bir yazılım şirketi veya video oyunları şirketi veya program geliştiricisi veya tasarımcısı, veya oyun konsolu üreticisi veya dağıtıcısı şirket veya grup, veya herhangi ilgili bir gruba bağlı ya da bunlardan birisinin resmi çalışanı iseniz, bu web sitesine giremez ve bu siteden dosyalar indiremezsiniz.

Eğer bu web sitesine girerseniz, bu kurallara karşı gelmiş ve 1995 yılında Bill Clinton tarafından imzalanan 431.322.12 kodlu internet mahremiyeti anlaşmasını ihlal etmişsiniz demektir. Ve buradan elde ettiğiniz dosyaları saklayarak, bizim internet sağlayıcı servisimi zi ve/veya servislerimizi veya şirketlerini tehdit edemezsiniz, ve bu siteye üye olan, bu siteyi kullanan ve bu siteye giren herhangi birisini ya da aile bireyleri aleyhine dava açamazsınız. Bu siteye girmekle ve bu siteye girmeye devam etmekle açıkça yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılırsınız ve bütün uluslar arası internet kuralları ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre bu site içeriği hakkında, site , site kurucusu ve üyeleri aleyhine bir faaliyette bulunamaz, aleyhine dava açamaz, delil toplayamaz, şahitlik yapamaz, bu site aleyhine olabilecek hiçbir faaliyette bulunamazsınız.

Buradan sonra koşulları kabul ederek siteye girdiğiniz takdirde, yukarıda belirtilen her şeyi kabul etmiş sayılırsınız, aksi taktirde, bu siteyi hemen terkedip daha ileriye devam etmeyiniz!

Bu sitede yazanların görüşleri ve fikirleri bu sitenin durumu, yapısı ve görüşlerini yansıtmamaktadır ve reklam ya da ürün onaylayıcı amaçlarla kullanılamaz. Buradan siteye devam etmekle, açıkça ve bilerek yukarıda belirtilen tüm kuralları ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız ve bu sitenin tüm içeriğinin yerel, ulusal ve uluslar arası yasalara uygunluğunu onaylamış sayılırsınız. Bu siteye girmekle yukarıdaki tüm kural ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız. aksi taktirde şimdi, kapat, çıkış, veya oturuma şimdi son vere tıklayarak bu web sitesini terk etmelisiniz.

Eğer bu yazılanları anlıyor ve onları kabul ediyorsanız bu demektir ki bu sitede gördüğünüz her hangi bir şey özeldir ve görünmemelidir. Lütfen bu siteyi terk ediniz.
Bu sitenin sunduğu hiçbir şey, ya da olanak için sorumluluk almıyoruz ve etmiyoruz. Bu siteden öğrenilen herhangi yanlış ve sahte bir şey hiçbir şekilde hiç kimseye ve hatta bize karşı bile kullanılamayacaktır.

Bu siteden elde ettiği herhangi bir şey ile yasal olmayan işler yapanlar yasalar karşısında bireysel olarak sorumludurlar ve hiçbir şekilde site ya da içeriği hiçbir şekilde taraf olamaz ve gösterilemez.