Kaydol
Giriş Yap
Parolanızı mı unuttunuz

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Üzgünüz, gönderi ekleme izniniz yok.

Windows için En İyi Ses Yükseltme Programı

Çoğumuz bilgisayarımızın sesinin az çıkmasından rahatsızız. Ama şunu bilmeliyiz ki hiç bir ses yükseltme programını bilgisayarınıza yüklendikten sonra, ses topuna çevirmeyecek. Ama bu sesi hiç yükseltmeyeceği anlamına da gelmez. Nedeni bilgisayar üreticileri, bilgisayarınızın hoparlörüne zarar gelmesini önlemek amacıyla iki tık aşağıda limit koyarlar. Bu sayede yüksek sesten hoparlör zarar görmez. Ama dediğim gibi iki tık aşağıda yaparlar bunu. Yani sizin daha bir tık üste çıkma şansınız vardır. Bunu sağlayacak ses yükseltme programı ile de bunu yapabilirsiniz. Bu yazımızda, ses kalitesini bozmadan ses yükseltme yapan en iyi programların bir listesini hazırladık.

En İyi 10 Ses Yükseltme Programı

Listemizde şuana kadar milyonlarca kişi tarafından kullanılmış programları sıraladık. Binlerce yazılım arasından ses bozmayacak ama olabildiğince yükseltecek programların bir listesini yaptık.

1. Fxsound Ses Yükseltme Programı

Fxsound, sade tasarımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile en iyi ses yükseltme programlarından birisidir. Bu programı en iyi yapan şey tasarımından çok işlevidir. Bilgisayarınıza yükler yüklemez seste bir artış olacağını fark edeceksiniz. Programda ücretli ve deneme sürümü bulunmakta. Deneme sürümünde dahi bilgisayarın sesini bozmadan sesin yükseldiğine şahit olabilirsiniz. Ayrıca 6 farklı tema arasında programı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Programı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

2. Breakaway Audio Enhancer

Bir başka basit ama işe yarayan program Breakaway Audio Enhancer ile bilgisayar sesini artırabilirsiniz. Bütün windows sürümleri ile uyumludur. Müzik, filmler ve oyun seslerini yükseltmek için harikadır.

İndirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

3. Bongiovi DPS

Bongiovi DPS, ses yükseltme yapan bir başka en iyi programdır. Bir insan gibi sesi dinleyerek gelen ses sinyalini ses sisteminizin özelliklerine bağlı olarak sürekli olarak değiştirerek sesin kalitesini artırır. Bas ve tiz ayarları ile oynayarak sesi maksimum düzeye çıkarır. Aynı zamanda sesi de bozmadan yapar bunu.

30 günlük deneme sürümünü kullanabilirsiniz. İndirmek için buraya tıklamanız yeterlidir.

4. SoundPimp Audio Enhancer

Müzik ve filmleriniz de bilgisayarınızdan yeteri kadar ses alamıyorsanız. Bu program ses seviyesini hiç olmadığı kadar artıracaktır. Aynı zamanda sadece ses artırma değil 3D yani 3 boyutlu ses çıkarma özelliği de vardır. SoundPimp yalnızca hoparlörler içindir ve kulaklık kullanırken kapatılmalıdır.

Ses yükseltme programını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

5. Bom 3D

Windows için Boom 3D, Global Delight Apps’ın yeni programıdır. Orijinal program MAC ve iOS için geliştirildi ve çok güzel başarılara imza attı ve Dünya çapında 40 milyondan fazla kullanıcıyı çekti. Programın kullanımı kolaydır (eski Winamp’tan daha basit).

Bu araç, bilgisayarınıza şu anda yükleyebileceğiniz en iyi ses yükseltme programıdır. Patentli 3D Surround Ses Motoru algoritması sayesinde bir çok ayarı otomatik yapar ve en yüksek ve kaliteli sesi size verir. İçerisindeki ekolayzerı sayesinde ses tonlarında istediğiniz özelleştirmeleri yapabilirsiniz.

Kulaklıklar için geliştirilmiş yazılımı sayesinde de ayrıca kulaklığınız için en kaliteli sesi verecektir.

Boom 3D programının deneme sürümünü buradan indirebilirsiniz.

6. Fidelizer audio enhancer

Fidelizer, Spotify, YouTube ve diğerleri gibi piyasada bulunan tüm ses programlarıyla uyumlu ses yükseltme programıdır. Programda yedi ses profili arasından seçim yapabilirsiniz. Fidelizer ses yükseltme programının üç farklı planı vardır: ücretsiz (Lite) versiyon, 39.95 $ ‘lık Premium Plus versiyonu ve 69.95 $’ lık Premium Pro versiyonu.

Ses yükseltme programını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

7. Realtek HD Ses Yöneticisi

Realtek HD Audio Manager , listemizdeki yedinci en iyi Ses yükseltme programıdır. Windows 10 için açık kaynaklı bir grafik ekolayzırdır. Yani tamamen ücretsizdir. Bir çok özelliği vardır; efektleri özelleştirme, karaoke seçeneği, Quadphonic modu, 5.1 hoparlör modu ve daha fazlası vardır.

Programı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

8. Viper4Windows

Bir çok özellikle gelen bir başka ses yükseltme programı ise Viper4Windows’dur. İçerindeki özellikler;

  • ViPER XBass – doğal bas kuvvetlendirme
  • ViPER XClarity – sesin doğallaştırması
  • ViPER Cure Tech + – uzun süreli müzik dinlemek için koruma
  • Surround – birkaç surround modu
  • Ekolayzer – birkaç hazır devre içeren bir ekolayzer
  • Eko
  • Akıllı ses seviyesi – otomatik ses eşitleme (video için yararlıdır).

Ve daha bir çok özelliğe bu program ile sahip olabilirsiniz. Programı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

9. AudioRetoucher 3

Çok sade ve oldukça kolay kullanımlı AudioRetoucher 3, acemi bilgisayar kullanıcıları için geliştirilmiştir. Programda karmaşık ayarların yerine oldukça sade ses arttırma butonları vardır. Programı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

10. DFX Audio Enhancer

 DFX Audio Enhancer ses yükseltme programı

DFX Audio Enhancer ücretsiz ve kullanımı kolay bir PC ses yükseltme programıdır. Program film ve müzik seslerinizi artırabilir. DFX Audio Enhancer sesi artırır ve bası artırabilir. Program sayesinde sesi yükseltirken kalitesini de bozmayacaksınız.

Programı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

11 Yorum

  1. bom 3d sakın yüklemeyin pc mi mahvetti çöktü virüs dolu fake program bu

Yorum Yap

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar